Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. Odgrzeję kotleta, bo po co zakładać nowy temat. Pacjent to AVJ z GT28RS Turbo przeładowało, przez chwilę dmuchała 1,6bara. Wrażenia bezcenne Po tym weszła chyba w tryb awaryjny, bo na zegarku max 0,3bara. Błędy: 16825 17963 16712 Na logi marne szanse póki co, chyba dopiero w kolejny weekend. Rozmontowałem dolot, DV z tego co piszecie odpada, zostaje N75, mam jeszcze prze domem AEB, więc podmienię. No i gruszka. I tu mam problem, w GT jest to trochę inaczej rozwiązane niż w serii, jak do tego podejść?
  2. 16825 to nieprawidłowy przepływ powietrza, może jakieś nieszczelności w dolocie. Też mi to wczoraj wyskoczyło po tym jak rozmontowałem dolot.
  3. No, Robert jest akurat bardzo dobrym przykładem na to ile znaczy krew. Lub jej brak :gwizdanie:
  4. Jak zwykle przesadzasz...
  5. He, he, no wujek, to miałeś mocne doznania... U mnie na stawie (kujawy) lód ma min 30cm, na podliskim jeziorku aż gęsto od quadów, więc na mazurach gdzie był dużo większy mróz kilka nocy z rzędu, a w dzień tyle co w nocy w pozostałych regionach - nie bałbym się wjechać na lód, a zabawa najlepsza z możliwych Co innego na pomorzu ten suv. Cieńszy lód, dużo cięższe auto + 4 osoby
  6. Przebieg kresek fenomenalny, całe morze niutona nisko dostępne :gwizdanie:
  7. Drifterzy, oglądacie może TVN24? Robią awanturę :doh1:, że w Olsztynie kolesie jeżdżą autami po jeziorze zamarzniętym na 40cm Zamiast propagować możliwość bezpiecznego poślizgania się to już naściągali całe rzesze policji, sprawa do sądu itd... [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 15:38_________________________________________________http://www.tvn24.pl/0,1734257,0,1,ryzykuja-zycie-jezdzac-po-lodzie,wiadomosc.html
  8. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poza tym te silniki palą dużo mniej niż 1.8T, więc gdzie tu sens...? :gwizdanie: Lepiej tą kasę wydać na chipa
  9. Jak trochę ogarnę ten burdel to założę temat, ale auto trochę już znane, a wiele zmian nie przewiduję. Na razie ogarniam B5, trzeba się jej pozbyć, a zima trochę zniechęca. Myślę, że jak potwierdzisz wynik to Poziu nawet taxi opłaci :gwizdanie:
  10. Szczerze to nie mam pojęcia. Auto od Qri'ego. Mało mam czasu aby się nim dobrze zająć, na razie pobierznie oblukałem.
  11. No niech tam i leży. Mam na myśli obciążenie kolektora dużą turbiną, na ile to jest powodem pękania? W B6 też mam pęknięty ATP. Zrobiony, ale nie wiem czy jakoś temu przeciwdziałeć, czy olać. Czy pękł od obciążenia suszarą i wydechem, czy od temperatury
  12. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak z ośki do ośki to wejdą, ale efekt może być taki sobie. Dizel chyba nieco cięższy. Chociaż ja w B5 miałem z tdi i nie było źle, ale przód był odrobinę wyżej.
  13. CoLo, turbinę masz podpartą jakimś wspornikiem, czy wisi na kolektorze?
  14. PW zapchane Poproszę ceny: świece Bosch F5DPOR i NGK BKR7EIX oraz aku Bosch Silver S5 77Ah 780A.
  15. Ten dowód to lipa. Prezentację zamieniono na internetową z uwagi na opady śniegu. Póki co zapomnijmy o Kubicy w Ferrari :gwizdanie:
  16. Napisał, że odma... Co do chłodniczki to radzę każdemu kto to czyta przed wymianą oleju zaopatrzyć się w simmering, wymienić i zapomnieć o problemie na parę lat. 30min roboty
  17. Płyn warto upuścić - częściowo, nie cały. Po zdjęciu węży od chłodniczki się porozlewa, a po co? Oleju nie ruszaj, przy odkręcaniu filtra i chłodniczki stracisz ze 2-3 setki. Można oczywiście zlać cały i robić bez większego paprania rąk, wlewając ten sam na koniec. Filtr także ten sam.
  18. Proponuję odkręcić filtr oleju, odkręcić chłodniczkę i wymienić ten oring nie czekając aż pęknie i zatrzesz silnik. Mi pękł w sobotę po rozruchu na mrozie, olej uciekał ciurkiem :gwizdanie: Na szczęście wybierałem się tylko do garażu, czyli jakieś 5m Koszt około 1,20zł w każdym punkcie z uszczelkami/hyrauliką siłową. W A4 ma średnicę około 70mm, grubość 5mm.
  19. Szefie, czekam na odpowiedź :gwizdanie: Doczytałem w/s Millersa. Jeśli w tych pieniądzach jest najlepszym co proponujesz - okej. Wezmę 2 po 5l i 2 filtry pod AVJ. Nie wiem co ze skrzynią...
  20. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    domyslam sie, ze to malo plynu, zgestnial na mrozie, a jak skrecalem, to poziom skakal i czujnik piszczal. Flajer, ale mróz nie ma wpływu na poziom płynu Wcześniej też powinieneś mieć ten objaw, a skoro pojawia się podczas mocnych mrozów to aku ma za mało prądu. ABS do poprawnej pracy potrzebuje odpowiedniego napięcia, poniżej pewnej wartości może nie działać i głupieje
  21. Ori śruba to ok 27mm od stożka. Weż min 45mm i będzie cacy, ale możesz dać nawet z 15mm więcej.
  22. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odchylić na bok po odkręceniu?
  23. Rzuć temat tutaj, otrzymasz konkretne porady: http://www.racingforum.pl/Kupujemy-Audi-S-RS-t72299.html
  24. Lepiej dołóż ze 2 stówy i kup lepsze tarcze o tej średnicy - te są seryjne, a te rowki to kupa. Zatyka je pył z klocków Zrób 321mm, dopiero poczujesz różnicę, nawet na takich zwykłych tarczach. Np takie: http://allegro.pl/zimmermann-audi-s4-b5-a6-allroad-321x30mm-i2054173345.html Jakie masz felgi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.