Treść opublikowana przez adams78
-
[ALL B6] 1.8T AVJ dziwne zachowanie
Odgrzeję kotleta, bo po co zakładać nowy temat. Pacjent to AVJ z GT28RS Turbo przeładowało, przez chwilę dmuchała 1,6bara. Wrażenia bezcenne Po tym weszła chyba w tryb awaryjny, bo na zegarku max 0,3bara. Błędy: 16825 17963 16712 Na logi marne szanse póki co, chyba dopiero w kolejny weekend. Rozmontowałem dolot, DV z tego co piszecie odpada, zostaje N75, mam jeszcze prze domem AEB, więc podmienię. No i gruszka. I tu mam problem, w GT jest to trochę inaczej rozwiązane niż w serii, jak do tego podejść?
-
[B6 avj]błędy i usterki-pomóżcie w rozwiązaniu
16825 to nieprawidłowy przepływ powietrza, może jakieś nieszczelności w dolocie. Też mi to wczoraj wyskoczyło po tym jak rozmontowałem dolot.
-
F1, Rajdy i Motorsport
No, Robert jest akurat bardzo dobrym przykładem na to ile znaczy krew. Lub jej brak :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Jak zwykle przesadzasz...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
He, he, no wujek, to miałeś mocne doznania... U mnie na stawie (kujawy) lód ma min 30cm, na podliskim jeziorku aż gęsto od quadów, więc na mazurach gdzie był dużo większy mróz kilka nocy z rzędu, a w dzień tyle co w nocy w pozostałych regionach - nie bałbym się wjechać na lód, a zabawa najlepsza z możliwych Co innego na pomorzu ten suv. Cieńszy lód, dużo cięższe auto + 4 osoby
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Przebieg kresek fenomenalny, całe morze niutona nisko dostępne :gwizdanie:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Drifterzy, oglądacie może TVN24? Robią awanturę :doh1:, że w Olsztynie kolesie jeżdżą autami po jeziorze zamarzniętym na 40cm Zamiast propagować możliwość bezpiecznego poślizgania się to już naściągali całe rzesze policji, sprawa do sądu itd... [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 15:38_________________________________________________http://www.tvn24.pl/0,1734257,0,1,ryzykuja-zycie-jezdzac-po-lodzie,wiadomosc.html
-
B6 DIVISION
Poza tym te silniki palą dużo mniej niż 1.8T, więc gdzie tu sens...? :gwizdanie: Lepiej tą kasę wydać na chipa
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Jak trochę ogarnę ten burdel to założę temat, ale auto trochę już znane, a wiele zmian nie przewiduję. Na razie ogarniam B5, trzeba się jej pozbyć, a zima trochę zniechęca. Myślę, że jak potwierdzisz wynik to Poziu nawet taxi opłaci :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
ATP 3 Jak się chce to można
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Szczerze to nie mam pojęcia. Auto od Qri'ego. Mało mam czasu aby się nim dobrze zająć, na razie pobierznie oblukałem.
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
No niech tam i leży. Mam na myśli obciążenie kolektora dużą turbiną, na ile to jest powodem pękania? W B6 też mam pęknięty ATP. Zrobiony, ale nie wiem czy jakoś temu przeciwdziałeć, czy olać. Czy pękł od obciążenia suszarą i wydechem, czy od temperatury
-
B6 DIVISION
Jak z ośki do ośki to wejdą, ale efekt może być taki sobie. Dizel chyba nieco cięższy. Chociaż ja w B5 miałem z tdi i nie było źle, ale przód był odrobinę wyżej.
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
CoLo, turbinę masz podpartą jakimś wspornikiem, czy wisi na kolektorze?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
PW zapchane Poproszę ceny: świece Bosch F5DPOR i NGK BKR7EIX oraz aku Bosch Silver S5 77Ah 780A.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ten dowód to lipa. Prezentację zamieniono na internetową z uwagi na opady śniegu. Póki co zapomnijmy o Kubicy w Ferrari :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
Napisał, że odma... Co do chłodniczki to radzę każdemu kto to czyta przed wymianą oleju zaopatrzyć się w simmering, wymienić i zapomnieć o problemie na parę lat. 30min roboty
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
Płyn warto upuścić - częściowo, nie cały. Po zdjęciu węży od chłodniczki się porozlewa, a po co? Oleju nie ruszaj, przy odkręcaniu filtra i chłodniczki stracisz ze 2-3 setki. Można oczywiście zlać cały i robić bez większego paprania rąk, wlewając ten sam na koniec. Filtr także ten sam.
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
Proponuję odkręcić filtr oleju, odkręcić chłodniczkę i wymienić ten oring nie czekając aż pęknie i zatrzesz silnik. Mi pękł w sobotę po rozruchu na mrozie, olej uciekał ciurkiem :gwizdanie: Na szczęście wybierałem się tylko do garażu, czyli jakieś 5m Koszt około 1,20zł w każdym punkcie z uszczelkami/hyrauliką siłową. W A4 ma średnicę około 70mm, grubość 5mm.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Szefie, czekam na odpowiedź :gwizdanie: Doczytałem w/s Millersa. Jeśli w tych pieniądzach jest najlepszym co proponujesz - okej. Wezmę 2 po 5l i 2 filtry pod AVJ. Nie wiem co ze skrzynią...
-
B6 DIVISION
domyslam sie, ze to malo plynu, zgestnial na mrozie, a jak skrecalem, to poziom skakal i czujnik piszczal. Flajer, ale mróz nie ma wpływu na poziom płynu Wcześniej też powinieneś mieć ten objaw, a skoro pojawia się podczas mocnych mrozów to aku ma za mało prądu. ABS do poprawnej pracy potrzebuje odpowiedniego napięcia, poniżej pewnej wartości może nie działać i głupieje
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ori śruba to ok 27mm od stożka. Weż min 45mm i będzie cacy, ale możesz dać nawet z 15mm więcej.
-
B6 DIVISION
Odchylić na bok po odkręceniu?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rzuć temat tutaj, otrzymasz konkretne porady: http://www.racingforum.pl/Kupujemy-Audi-S-RS-t72299.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Lepiej dołóż ze 2 stówy i kup lepsze tarcze o tej średnicy - te są seryjne, a te rowki to kupa. Zatyka je pył z klocków Zrób 321mm, dopiero poczujesz różnicę, nawet na takich zwykłych tarczach. Np takie: http://allegro.pl/zimmermann-audi-s4-b5-a6-allroad-321x30mm-i2054173345.html Jakie masz felgi?