Treść opublikowana przez adams78
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A może ma ktoś zbędną używkę? Żeby było najtaniej:grin:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, potrzebuję sprężynę (blachę) odciągającą klocek w zacisku S4 Ate 345mm. Jak nie macie to dajcie jakiś namiar, nr części. Można to kupić w ASO?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ten wywiad to starawy, jeszcze przed Kanarami... Robert Kubica/Maciek Baran SS3 Fafe Rally Sprint Final - YouTube ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- WRC Fafe Rally Sprint 2013 - Results - Rally-Base ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Coś nie halo ze strzałkami w klasyfikacji - Kubica stracił pozycję, a nie zyskał ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Sokół wszystko wyjaśnił: Fafe Rally Sprint: dobry prognostyk przed Rajdem Portugalii
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ciekawe wypowiedzi:naughty: Pytania z podium i konferencja prasowa po GP Malezji | Formuła 1 Fan Club
-
F1, Rajdy i Motorsport
---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- "Na ostatnim odcinku było ciasne skrzyżowanie, zaciągnąłem ręczny i oparłem się tyłem o dom. Musiałem cofać, straciłem 10-12 sekund." ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Kto przyjechał po naukę na ten rajd, przypomnicie?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Mistrz Świata w całej okazałości Formula 1 2013 Australia Funny Kimi Räikkönen - YouTube
-
F1, Rajdy i Motorsport
Chyba usunęli ten komentarz bo nic nie ma. Dajcie cytat:tongue4:
-
F1, Rajdy i Motorsport
F1 też wraca, to już weekend:naughty:Formula 1
-
F1, Rajdy i Motorsport
- F1, Rajdy i Motorsport
Force India też całkiem szybko:thumbup1: Tam kierowcy też muszą uważać na dziury:grin:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak miałeś J to zakładaj taki sam - powinno być OK. Zainwestuj w zegarek Boost Press i wtedy zobaczysz w czym problem:wink:- B6 DIVISION
Zejdź na 200+KW i sprzedasz od ręki. Po tyle tu ostatnio chodziły:tongue4: ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- W 1.8T na K 03 to standard, świeci nawet przy prędkości autostradowej. W B5 to przerabiałem, tyle że wyciąłem kata i dbałem o chłodzenie ale i tak świeciła; pozatym pękła strona gorąca ale skutków ubocznych. Większe turbiny tak się nie grzeją, chyba że dasz w palnik:naughty:- B6 DIVISION
Musisz mieć podnośnik żaba lub podobny lub wieszak do silnika. Podwieszasz silnik, odkręcasz przednie mocowanie silnika, potem poduszki, do góry, wymieniasz uszkodzoną i tyle. Wydaje się proste, chociaż nigdy nie wymieniałem:tongue4:- B6 DIVISION
Tylko się tak wydaje że nie wydasz dużo na benzynę. Ja liczyłem że spali ze 12/100. I faktycznie jak się normalnie jedzie to nawet mniej:thumbup1: Ale zawsze znajdzie się jakiś śliski placyk lub mniejsza/większa konieczność wdepnięcia gazu, a wtedy banzyna znika w zdumiewającym tempie:grin: No ale przyjemność ujeżdżania mocnego Q jest naprawdę wielka:naughty:- F1, Rajdy i Motorsport
Film:naughty: DTM.TV# Wchodzi film o Glocku. Testy Kubicy trzeba poszukać- F1, Rajdy i Motorsport
Mikołaj Sokół o kulisach Formuły 1: "Lewisowi Hamiltonowi odbiło. Robertowi Kubicy to na pewno nie grozi" [wywiad] | NaTemat.pl- Dakar 2014
Się chłopak namęczył pewnie. W skokach było łatwiej:tongue4: Ale jest gość, dobrze jedzie:whistling:- Dakar 2014
Macie gdzieś wyniki po 8. etapie? Na eurosport nadal nic nie ma.- Dakar 2014
Cześć Wam! Hołka szkoda, może za rok... Chociaż Nasser jest murowanym kandydatem kiedy tylko startuje. A Małysz jest gość. Mam nadzieję że za dwa-trzy lata to On będzie walczył o podium:naughty:- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
A nie 2.8? Dużo nie najeździłeś. Czemu turbo się wysypało? Jakie miałeś doładowanie?- B6 DIVISION
Mógłbym córke przewieźć benzyniakiem jak fajna:kox: Niech wie że można 7tyś obrotów złapać Raczej wie, przecież mieszka po sąsiedzku ze mną ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- Tak, wiem prześmiewcy że to temat o B6. Napisałem o kwocie ~20k, co to znaczy nie wszyscy wiedzą jak widać... Facet nie ma mocno ograniczonego budżetu, luźno rzucił kwotę- B6 DIVISION
Cześć chłopaki. Sąsiad szuka dla córki 1.9TDI sedan za ~ 20k. Będę wdzięczny za sensowne namiary:wink:- F1, Rajdy i Motorsport
Race of Champions 2012: Grosjean zwyciy zmagania indywidualne Race of Champions 2012 - relacja ze zmagań indywidualnych Wie ktoś gdzie można obejrzeć szerszą relację? Bardzo fajna impreza, ale trudna do zobaczenia w TV:kwasny:- F1, Rajdy i Motorsport
Widzieliście to w USA? Hard As Motherfucker Lewis ma jaja i za to Go bardzo lubię. No i dziś znów pokazał na co Go stać. Jutro będzie baardzo ciekawie:kox: ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Maldonado ukarany, Alonso awansuje - Serwis F1 Alonso coraz bliżej Vettela:naughty:- F1, Rajdy i Motorsport
W co Vettek nie mógł uwierzyć? Na filmiku w 5-tej minucie coś płacze, ale nie bardzo wiem o co kaman. Niestety, nie oglądałem wyścigu do końca... A Robert co wyczynia... Ciekawe co Loix na to:grin: - F1, Rajdy i Motorsport