Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adams78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adams78

  1. A może ma ktoś zbędną używkę? Żeby było najtaniej:grin:
  2. Panowie, potrzebuję sprężynę (blachę) odciągającą klocek w zacisku S4 Ate 345mm. Jak nie macie to dajcie jakiś namiar, nr części. Można to kupić w ASO?
  3. Ten wywiad to starawy, jeszcze przed Kanarami... Robert Kubica/Maciek Baran SS3 Fafe Rally Sprint Final - YouTube ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- WRC Fafe Rally Sprint 2013 - Results - Rally-Base ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Coś nie halo ze strzałkami w klasyfikacji - Kubica stracił pozycję, a nie zyskał ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ---------- Sokół wszystko wyjaśnił: Fafe Rally Sprint: dobry prognostyk przed Rajdem Portugalii
  4. Ciekawe wypowiedzi:naughty: Pytania z podium i konferencja prasowa po GP Malezji | Formuła 1 Fan Club
  5. ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- "Na ostatnim odcinku było ciasne skrzyżowanie, zaciągnąłem ręczny i oparłem się tyłem o dom. Musiałem cofać, straciłem 10-12 sekund." ---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- Kto przyjechał po naukę na ten rajd, przypomnicie?
  6. Mistrz Świata w całej okazałości Formula 1 2013 Australia Funny Kimi Räikkönen - YouTube
  7. Chyba usunęli ten komentarz bo nic nie ma. Dajcie cytat:tongue4:
  8. F1 też wraca, to już weekend:naughty:Formula 1
  9. Force India też całkiem szybko:thumbup1: Tam kierowcy też muszą uważać na dziury:grin:
  10. Jak miałeś J to zakładaj taki sam - powinno być OK. Zainwestuj w zegarek Boost Press i wtedy zobaczysz w czym problem:wink:
  11. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zejdź na 200+KW i sprzedasz od ręki. Po tyle tu ostatnio chodziły:tongue4: ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ---------- W 1.8T na K 03 to standard, świeci nawet przy prędkości autostradowej. W B5 to przerabiałem, tyle że wyciąłem kata i dbałem o chłodzenie ale i tak świeciła; pozatym pękła strona gorąca ale skutków ubocznych. Większe turbiny tak się nie grzeją, chyba że dasz w palnik:naughty:
  12. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musisz mieć podnośnik żaba lub podobny lub wieszak do silnika. Podwieszasz silnik, odkręcasz przednie mocowanie silnika, potem poduszki, do góry, wymieniasz uszkodzoną i tyle. Wydaje się proste, chociaż nigdy nie wymieniałem:tongue4:
  13. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko się tak wydaje że nie wydasz dużo na benzynę. Ja liczyłem że spali ze 12/100. I faktycznie jak się normalnie jedzie to nawet mniej:thumbup1: Ale zawsze znajdzie się jakiś śliski placyk lub mniejsza/większa konieczność wdepnięcia gazu, a wtedy banzyna znika w zdumiewającym tempie:grin: No ale przyjemność ujeżdżania mocnego Q jest naprawdę wielka:naughty:
  14. Film:naughty: DTM.TV# Wchodzi film o Glocku. Testy Kubicy trzeba poszukać
  15. Mikołaj Sokół o kulisach Formuły 1: "Lewisowi Hamiltonowi odbiło. Robertowi Kubicy to na pewno nie grozi" [wywiad] | NaTemat.pl
  16. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Się chłopak namęczył pewnie. W skokach było łatwiej:tongue4: Ale jest gość, dobrze jedzie:whistling:
  17. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Macie gdzieś wyniki po 8. etapie? Na eurosport nadal nic nie ma.
  18. adams78 odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Cześć Wam! Hołka szkoda, może za rok... Chociaż Nasser jest murowanym kandydatem kiedy tylko startuje. A Małysz jest gość. Mam nadzieję że za dwa-trzy lata to On będzie walczył o podium:naughty:
  19. A nie 2.8? Dużo nie najeździłeś. Czemu turbo się wysypało? Jakie miałeś doładowanie?
  20. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mógłbym córke przewieźć benzyniakiem jak fajna:kox: Niech wie że można 7tyś obrotów złapać Raczej wie, przecież mieszka po sąsiedzku ze mną ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- Tak, wiem prześmiewcy że to temat o B6. Napisałem o kwocie ~20k, co to znaczy nie wszyscy wiedzą jak widać... Facet nie ma mocno ograniczonego budżetu, luźno rzucił kwotę
  21. adams78 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć chłopaki. Sąsiad szuka dla córki 1.9TDI sedan za ~ 20k. Będę wdzięczny za sensowne namiary:wink:
  22. Race of Champions 2012: Grosjean zwyciy zmagania indywidualne Race of Champions 2012 - relacja ze zmagań indywidualnych Wie ktoś gdzie można obejrzeć szerszą relację? Bardzo fajna impreza, ale trudna do zobaczenia w TV:kwasny:
  23. Widzieliście to w USA? Hard As Motherfucker Lewis ma jaja i za to Go bardzo lubię. No i dziś znów pokazał na co Go stać. Jutro będzie baardzo ciekawie:kox: ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- Maldonado ukarany, Alonso awansuje - Serwis F1 Alonso coraz bliżej Vettela:naughty:
  24. W co Vettek nie mógł uwierzyć? Na filmiku w 5-tej minucie coś płacze, ale nie bardzo wiem o co kaman. Niestety, nie oglądałem wyścigu do końca... A Robert co wyczynia... Ciekawe co Loix na to:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.