Treść opublikowana przez Animal
-
Spot Zielona Góra
Też tak myślę i oby tylko pogoda nie pokrzyżowała planów bo póki co wiosennie Ale jak będzie tego dnia padać to nawet jak umyję furę to zanim dojadę do ZG to będzie wyglądała tak samo jak przed myciem... Ahh ten czarny lakier
-
Spot Zielona Góra
Zerknąłem na plan studiów i mi powinno pasować tego dnia bo nie będę miał zjazdu
-
Spot Zielona Góra
Mogę wziąć ze sobą aparat i statyw to by się przy okazji jakąś sesję ogarnęło (choć do profesjonalnego fotografa sporo mi brakuje )
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Mam takie same fele na lato, w 18" i też się zastanawiam nad ich kolorem. Chciałem srebrne ale jak patrze na te grafitowe to zaczynam zmieniać zdanie
-
Spot Zielona Góra
Miejsce jak najbardziej mi odpowiada ale może niech jeszcze inni się wypowiedzą a termin?
-
Spot Zielona Góra
Ja wprawdzie z Żar ale do ZG chętnie podjadę jak czas pozwoli i zbierze się ekipa
-
[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
Dzięki ale póki co zostanę przy tych "małych" 18" wiem, że powinny być ciemne ale myślę czy bixów od razu nie wyrezać jednak choroba jaką jest forum zaczyna mi się udzielać ---------- Post dopisany 16-01-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 18:27 ---------- Z racji, że dawno tu nie zaglądałem postanowiłem zrobić mały up Oczywiście systematycznie wymieniam olej i filtry ale oprócz tego szykuje auto do zrobienia programu dlatego wpadł nowy dwumas, docisk i sprzęgło Ogólnie to mimo już prawie 290kkm na liczniku (ze mną 25kkm) auto sprawuje się świetnie i nie zawiodło mnie w żadnym momencie Prawdopodobnie już w sobotę wpadnie moim zdaniem ciekawy mod a mianowicie "dwuruka" Po długim poszukiwaniu w końcu wpadł w moje ręce taki skarb: Ponieważ całość okazała się być w stanie niemal idealnym (tylko lekko rdzawy nalot na rurach i środkowym tłumiku) postanowiłem jeszcze go upiększyć i zabezpieczyć przed korozją dlatego teraz wygląda tak: Z góry przepraszam za jakość zdjęć ale miałem pod ręką jedynie kawałek drewna leżącego w piwnicy i jak to w piwnicy oświetlenie nie sprzyjało do robienia zdjęć Wydech w sobotę trafił na auto: teraz tylko odpowiedni zderzak i będzie można wyprowadzić jakieś ładne końcówki na zewnątrz
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Ponad 100 eurasow dałem .dalej jesteś zainteresowany?? Jak możesz to podaj numery na PW. Pogadam z moją Mikołajką to się zobaczy a wymienić muszę bo na moje podrapane już patrzeć nie mogę
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Ja też takie chcę! Ile takie? Możesz podać kwotę i numery na PW? Ogólnie fura kozak - ale chyba już Ci to ktoś mówił
-
Ciemne z jasnym, czyli auto na szóstkę - Audi A6 C5 V6
Nie miałem i była wymeldowana w DE. Mimo to autem przyjechałem do domu (200km) na tablicach z ojca Audi ale ciiiiii..... BTW pierwszy i ostatni raz taki numer robiłem - to nie na moje nerwy
-
Ciemne z jasnym, czyli auto na szóstkę - Audi A6 C5 V6
To też nie jest reguła bo jak ja w marcu rejestrowałem moją to od ręki dostałem białe tablice (a nie te czerwone próbne) Przemiła Pani tłumaczyła, że może tak zrobić ponieważ auto miało ważny niemiecki TUV jeszcze ponad rok czasu dziwne aczkolwiek prawdziwe A fura naprawdę konkret zwłaszcza to wnętrze mi się podoba
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
W ASO dałem 18 zł
-
A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
Widze, że kolega z lubuskiego tak jak ja szerokości i bezawaryjności
-
///nur ODI /// S-LINE AVF AVANT
Ładna sztuka i na fajnym wypasie życzę bezawaryjności. Tylko, że do pełni szczęścia dołożyłbym S-Line zewnętrzny
-
[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
Mody będą na pewno ale nie tak od razu bo już i tak mocno nadszarpnąłem mój studencki budżet w tym roku Za to auto po rozrządzie, hamulcach, filtrach, oleju itp. więc przynajmniej podstawę mam ogarniętą Teraz kolej na jakieś dobre koło na lato a mam spory dylemat bo drogi jakie mamy każdy wie więc jaki rozmiar wybrać? 17" czy 18" ??? ---------- Post dopisany 13-05-2013 at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 16:43 ---------- Odświeżam nieco temat bo zmiana w aucie spora dlatego, że wpadły alu na lato Zrobiłem tylko kilka fotek na szybko stąd lipna jakość ale lepsze to niż nic Auto i felgi brudne ale na weekend wypucuje audi i zrobię jakąś solidną sesję to będą lepsze fotki ---------- Post dopisany 02-06-2013 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2013 at 21:23 ---------- Kilka świeżych fotek z dzisiejszej sesji
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
Fajnie wyszło ale u mnie po kilku przejazdach po autostradzie za ciężarówkami w deszczu już widzę odpryski
-
[B6 AVF] Czarny Nadmorski Avant by naian
Fura nieźle sie prezentuje chyba przekonalem sie wlasnie do czarnych lamp
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
Rzeczywiście bardzo ciemne wyszły ale mi się akurat to podoba
-
[B6 AVF] A4 131 KM | S-line | Black Limousine
dobrze wiedzieć bo też planuje przyciemnić cały bok
-
[B6 AVF] A4 131 KM | S-line | Black Limousine
Fajna furka boczne, przednie szyby też ściemnione? No i dawaj zdjęcia środka
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
Czarnuchy są fajne ale cholernie często trzeba je myć żeby należycie się prezentowały coś o tym wiem a grill kiedy psikasz?
-
[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
Mam podobne zdanie w poprzednim audi zrobiłem tak samo czyli ramka w czarny mat a koła zostawiłem i moim zdaniem tak powinna seria wyjeżdżać
-
[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
Korzystając z tego, że pracuje w tym tygodniu od 14-22 to wczoraj nie wytrzymałem i postanowiłem od samego rana coś podłubać przy audi już dawno chciałem pomalować ramkę grilla na czarno więc zamieszczam fotki z prac i efekt końcowy Po zdemontowaniu Po oszlifowaniu, oklejeniu znaczka i odtłuszczeniu Grill na miejscu ale już w lepszej odsłonie (moim zdaniem) Teraz przyszła ochota na czarne klosze lamp ale z tego co wyczytałem na forum ciężko je rozkleić i jeszcze trudniej skleić po malowaniu więc na razie to tylko marzenie które może kiedyś zrealizuje
-
[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
wstyd się przyznać ale pilot mi nie działa w ogóle muszę otwierać i zamykać auto tradycyjnie kluczykiem. Myślałem, że to bateria ale wymiana nic nie pomogła. Niebawem to ogarnę bo nie wypada
-
[B6 AWX] Black B6 Limo by Animal
Forum przeglądam już jakiś czas a miesiąc temu zakończyłem poszukiwania upragnionego B6 więc pora je przedstawić Silnik to sprawdzone 1.9 TDI PD o symbolu AWX a więc niby te 130KM ma (w przyszłości na pewno będzie więcej) Jest to 2001 rocznik. Jeden właściciel od nowości i 266 tysięcy przebiegu potwierdzone książką. Wyposażenie nie za bogate ale jak to w audi ma to co potrzeba do przyjemnej jazdy czyli: - klimę dwustrefową - wszystkie szyby w prądzie i lusterka - grzane fotele - 6 x Airbag - Ori radio CD concert + ogółem 10 głośników - zderzaki w kolor nadwozia - domykanie szyb z kluczyka - chromy wokół szyb - pakiet oświetlenia wnętrza (pełny) - regulację kierownicy w dwóch płaszczyznach - ESP - ABS - Ori alu 15" na zimę Ogólnie auto prezentuje się nieźle głownie za sprawą lakieru (czarna perła) ale konieczna będzie polerka Dodatkowo Niemiec włożył sprężyny H&R -2 więc jest niżej i twardziej niż na serii. Planów wiele ale przede wszystkim utrzymanie auta w idealnym stanie technicznym dopiero później soft, porządne koło na lato i wiele wiele innych kilka fotek zaraz po kupnie a tu kilka przy lepszej pogodzie Pakiet startowy musi być Zakupione u Durasa Dziś tj 15.04.13 auto odstawiłem do mechanika na wymianę rozrządu a pojutrze lecę z wymianą tarcz i klocków z przodu Chętnie wysłucham wszystkich opinii na temat auta i podpowiedzi z waszej strony