Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Co racja to racja Nawet moja Pani się pytała czyje to niebieskie jest i czemu tak często się pojawia
  2. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym sprawdził jeszcze raz dokładnie ten dwumas a jak nie to może poduszka? Tylko czemu ustaje jak się nagrzeje
  3. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też wymieniałem kompletne sprzęgło i miałem takie same objawy jak koledzy powyżej no i dodatkowo potrafiło telepać całą budą na jałowym i mocno rzucało przy gaszeniu silnika.
  4. Z zewnątrz poza dokładkami w kolorze raczej sie nic nie zmieni będe tylko nadal walczył z lakierem Tak się tylko mówi, nic nie będę rezał, niczego zmieniał itp. Posiedzisz trochę więcej na forum, poczytasz, pooglądasz i szybciutko zmienisz zdanie i uwierz, że wiem co mówię
  5. Będzie chyba jeszcze grubiej niż zawsze coś czuję
  6. Ja tam na spoty nie jeżdżę tylko dla aut ale przede wszystkim dla ludzi, atmosfery i pogaduch Koła i cała reszta jest dla mnie mniej istotna... co nie zmienia faktu, że obecnie mam 18" na których jeździłem latem ale postanowiłem, że na kolejny sezon wpadnie 19"
  7. Potwierdzam Niby niewielka rzecz a cieszy oko W takim razie serdecznie witam B6 to bardzo dobry wybór ale skoro jesteś na etapie poszukiwania to odradzam pośpiech i napalanie się na pierwszy lepszy egzemplarz. Tylko czemu chcesz taki silnik? Felgi z RS4 moim zdaniem świetnie leżą na B6 Co do kierownicy to szczerze mówiąc mi bardziej podoba się ori 3-ramienna z B6. Wiadomo, najbardziej chciałbym z RS4 albo TTRS ale to zupełnie nie mój przedział cenowy. Chociaż może kiedyś kto wie Jak będziesz miał jakieś pytania to chętnie odpowiem i pomogę.
  8. Panowie a jak temat został już poruszony to może sami zorganizujemy jakiegoś spota w ZG w najbliższym czasie? Aż tak srogiej zimy nie ma żeby nie móc chwile postać i pobajerować
  9. Nareszcie dotarły do mnie długo oczekiwane... ramki klubowe Ponadto już na ścianie wisi... A na karcie z listopadem...
  10. Bardzo ładna sztuka dobre plany na mody ale największy plus to quattro Jedyne co mnie razi to ledy w zderzaku
  11. Ja tak robiłem i potwierdzam - wszystko pasuje P&P więc jak masz okazję to kupuj
  12. Mi też się cisną same niecenzuralne słowa aby opisać efekty Waszej pracy Więc powiem jedynie, że efekt powalający
  13. Pewnie, że bym chciał ale te trafiły się w takiej cenie, że żal było nie brać (zwłaszcza jako prezent pod choinkę od kobiety) z czasem na pewno wpadnie jakaś skóra na boczki a w środek alcantara z montażem nie było problemu bo szyny pasują P&P. Gorzej z kostkami od elektryki ale to też nie problem i po świętach przelutuję kostki z moich starych "naleśników". Z tyłu póki co została seria bo niestety nie mam składanej tylnej kanapy. Jak zrobi się cieplej to wyrezam składanie i wpasuje kanapę z C6 bo z tego co wiem jest to możliwe
  14. I tak jak ze wszystkim musi być równowaga w przyrodzie dobrze, że bardzo powoli ale jednak zmienia się nasza mentalność i stosunek do aut. Przynajmniej tak mi się wydaje po tym co obserwuję. Ja tam zawsze lubiłem dbać o auto i przez to nie raz słyszałem komentarze: "Eee... bo lakier zedrzesz jak będziesz tak często mył i woskował"
  15. Ja tam burżujem nie jestem ale już nawet ja mam na zimę 18" Tomi - furka świetnie się prezentuje a mody i plany w dobrym kierunku
  16. Śliczna jest kolor genialny zwłaszcza jak dla cabrio. No i wypasik niczego sobie Na pewno będę śledził wątek
  17. Audi otrzymała dzisiaj "nowe" pompki i szklanki Jest prawie idealnie... Prawie bo jak zobaczyłem w domu po podpięciu kompa to kąt synchronizacji wałka jest do poprawy bo wartość wahała się pomiędzy -1.1 a -2.2 także jutro do poprawki. Prezent pod choinkę od mojej Gosi on board - Stołki z A6 C6 Sorry za jakość ale fotka robiona telefonem. No i coś dziwnie boczek "zmęczony" wyszedł na tym zdjęciu bo na żywo wygląda o wiele, wiele lepiej
  18. Świetna robota, teraz to dopiero jedzie Też tak chcę A jak to kosztowo wygląda? Może być na PW
  19. Fajny mod Malowałeś, oklejałeś te ringi? Czy coś innego?
  20. Oj się dzieje widzę Czekam na rezultaty i jakieś filmiki po odbiorze
  21. Animal odpowiedział(a) na maxim temat w Audi A4 B6/B7
    Odgrzeję kotleta teraz mam skrzynie 5 ale wydaje mi się, że zaczyna wołać o wymianę i chciałbym 6 a najlepiej HCK tylko wyczytałem, że to sporo rzeźby zwłaszcza, że mam auto z 2001 roku więc będzie problem z impulsatorem. Możecie mi wyjaśnić o co chodzi z tym impulsatorem? Da się to ogarnąć? Jakieś przybliżone koszta?
  22. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poproszę cenę może być na PW
  23. Rewelacja! Też myślę, że Griffe w tym temacie jest niemal bogiem ale muszę przyznać, że jak na pierwszy raz i twardy lakier Audi wyszło Ci to genialnie. Sam od dawna interesuję się detailingiem, czytam, oglądam prace różnych ludzi ale niestety trochę brak mi odwagi, żeby ćwiczyć na swoim aucie
  24. No i to jest mój problem bo nie mam rozkładanej kanapy. Ehh... Czyli trzeba będzie wyrezać
  25. No te widoczne na zdjęciu to właśnie BA. Blachu będę sledził Twój temat bo jestem mega ciekawy jak to będzie jechało na takim setupie i co się będzie działo ze sprzęgłem i dwumasem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.