Treść opublikowana przez Animal
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Co racja to racja Nawet moja Pani się pytała czyje to niebieskie jest i czemu tak często się pojawia
-
B6 DIVISION
Ja bym sprawdził jeszcze raz dokładnie ten dwumas a jak nie to może poduszka? Tylko czemu ustaje jak się nagrzeje
-
B6 DIVISION
Ja też wymieniałem kompletne sprzęgło i miałem takie same objawy jak koledzy powyżej no i dodatkowo potrafiło telepać całą budą na jałowym i mocno rzucało przy gaszeniu silnika.
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
Z zewnątrz poza dokładkami w kolorze raczej sie nic nie zmieni będe tylko nadal walczył z lakierem Tak się tylko mówi, nic nie będę rezał, niczego zmieniał itp. Posiedzisz trochę więcej na forum, poczytasz, pooglądasz i szybciutko zmienisz zdanie i uwierz, że wiem co mówię
-
Moje prace
Będzie chyba jeszcze grubiej niż zawsze coś czuję
-
Spoty w lubuskim coś będzie ?
Ja tam na spoty nie jeżdżę tylko dla aut ale przede wszystkim dla ludzi, atmosfery i pogaduch Koła i cała reszta jest dla mnie mniej istotna... co nie zmienia faktu, że obecnie mam 18" na których jeździłem latem ale postanowiłem, że na kolejny sezon wpadnie 19"
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Potwierdzam Niby niewielka rzecz a cieszy oko W takim razie serdecznie witam B6 to bardzo dobry wybór ale skoro jesteś na etapie poszukiwania to odradzam pośpiech i napalanie się na pierwszy lepszy egzemplarz. Tylko czemu chcesz taki silnik? Felgi z RS4 moim zdaniem świetnie leżą na B6 Co do kierownicy to szczerze mówiąc mi bardziej podoba się ori 3-ramienna z B6. Wiadomo, najbardziej chciałbym z RS4 albo TTRS ale to zupełnie nie mój przedział cenowy. Chociaż może kiedyś kto wie Jak będziesz miał jakieś pytania to chętnie odpowiem i pomogę.
-
Spoty w lubuskim coś będzie ?
Panowie a jak temat został już poruszony to może sami zorganizujemy jakiegoś spota w ZG w najbliższym czasie? Aż tak srogiej zimy nie ma żeby nie móc chwile postać i pobajerować
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Nareszcie dotarły do mnie długo oczekiwane... ramki klubowe Ponadto już na ścianie wisi... A na karcie z listopadem...
-
[B6 AVF] Quattro by Grz3si3k: 19"V, 320/288mm, projekt S-Line | (SPRZEDANY)
Bardzo ładna sztuka dobre plany na mody ale największy plus to quattro Jedyne co mnie razi to ledy w zderzaku
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Ja tak robiłem i potwierdzam - wszystko pasuje P&P więc jak masz okazję to kupuj
-
Flexowe Rewolucje
Mi też się cisną same niecenzuralne słowa aby opisać efekty Waszej pracy Więc powiem jedynie, że efekt powalający
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Pewnie, że bym chciał ale te trafiły się w takiej cenie, że żal było nie brać (zwłaszcza jako prezent pod choinkę od kobiety) z czasem na pewno wpadnie jakaś skóra na boczki a w środek alcantara z montażem nie było problemu bo szyny pasują P&P. Gorzej z kostkami od elektryki ale to też nie problem i po świętach przelutuję kostki z moich starych "naleśników". Z tyłu póki co została seria bo niestety nie mam składanej tylnej kanapy. Jak zrobi się cieplej to wyrezam składanie i wpasuje kanapę z C6 bo z tego co wiem jest to możliwe
-
Sector - Detailing - Pasja dla twardzieli pozytywnie zakręconych
I tak jak ze wszystkim musi być równowaga w przyrodzie dobrze, że bardzo powoli ale jednak zmienia się nasza mentalność i stosunek do aut. Przynajmniej tak mi się wydaje po tym co obserwuję. Ja tam zawsze lubiłem dbać o auto i przez to nie raz słyszałem komentarze: "Eee... bo lakier zedrzesz jak będziesz tak często mył i woskował"
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Ja tam burżujem nie jestem ale już nawet ja mam na zimę 18" Tomi - furka świetnie się prezentuje a mody i plany w dobrym kierunku
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Śliczna jest kolor genialny zwłaszcza jak dla cabrio. No i wypasik niczego sobie Na pewno będę śledził wątek
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Audi otrzymała dzisiaj "nowe" pompki i szklanki Jest prawie idealnie... Prawie bo jak zobaczyłem w domu po podpięciu kompa to kąt synchronizacji wałka jest do poprawy bo wartość wahała się pomiędzy -1.1 a -2.2 także jutro do poprawki. Prezent pod choinkę od mojej Gosi on board - Stołki z A6 C6 Sorry za jakość ale fotka robiona telefonem. No i coś dziwnie boczek "zmęczony" wyszedł na tym zdjęciu bo na żywo wygląda o wiele, wiele lepiej
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Świetna robota, teraz to dopiero jedzie Też tak chcę A jak to kosztowo wygląda? Może być na PW
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Fajny mod Malowałeś, oklejałeś te ringi? Czy coś innego?
-
[A4 B6 AWX] Moja Czarna Bestia - 18", Skóra, Xenon... Bixy z led RS6
Oj się dzieje widzę Czekam na rezultaty i jakieś filmiki po odbiorze
-
Wymiana skrzyni GBA
Odgrzeję kotleta teraz mam skrzynie 5 ale wydaje mi się, że zaczyna wołać o wymianę i chciałbym 6 a najlepiej HCK tylko wyczytałem, że to sporo rzeźby zwłaszcza, że mam auto z 2001 roku więc będzie problem z impulsatorem. Możecie mi wyjaśnić o co chodzi z tym impulsatorem? Da się to ogarnąć? Jakieś przybliżone koszta?
-
B6 DIVISION
Poproszę cenę może być na PW
-
Sector - Detailing - Pasja dla twardzieli pozytywnie zakręconych
Rewelacja! Też myślę, że Griffe w tym temacie jest niemal bogiem ale muszę przyznać, że jak na pierwszy raz i twardy lakier Audi wyszło Ci to genialnie. Sam od dawna interesuję się detailingiem, czytam, oglądam prace różnych ludzi ale niestety trochę brak mi odwagi, żeby ćwiczyć na swoim aucie
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
No i to jest mój problem bo nie mam rozkładanej kanapy. Ehh... Czyli trzeba będzie wyrezać
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
No te widoczne na zdjęciu to właśnie BA. Blachu będę sledził Twój temat bo jestem mega ciekawy jak to będzie jechało na takim setupie i co się będzie działo ze sprzęgłem i dwumasem