Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Pewnie dlatego, że tak niestety wygląda większość aut w tym kraju, które są użytkowane codziennie a nie od święta. Piękna ta czerwień czekam na relacje
  2. Mega ciekawy projekt będę śledził wątek i liczę na jakieś filmy co by posluchać i zobaczyć jak to jedzie
  3. Świetna robota Panowie
  4. Jak dla mnie to najlepiej zostań przy srebrnych albo ewentualnie walnij jakiś grafit ale beż żadnych kolorowych rantów
  5. Świetna furka Ci się trafiła a kolorystyka całości ryje mi beret
  6. No faktycznie w tej sytuacji nie pozostaje nic innego jak się napić
  7. No to będzie grubo a nie myślałeś o GTB 2260 VK?
  8. Coś w tym jest bo raz w tygodniu auto muszę umyć bo inaczej chory chodzę i nie mogę patrzeć na nie patrzeć ale zarost wygnieciona koszulka do chodzenia po domu już mi tak nie przeszkadza
  9. No to będzie na pewno dobrze hamowało a jakie plany związane z mocą? P.S. Graty wykonanej pracy przy aucie
  10. Dzięki za dobre słowo ale jeszcze sporo pracy przede mną żeby auto było kozak końcówki to 90 ale no name. Ultery prawdopodbnie zamówię w tym lub następnym miesiącu Taka sytuacja
  11. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Hiszpan przypadkiem nie kupił drugiego kompletu kół? A tamta sprawa trafiła na policję i nie wiadomo jeszcze co dalej?
  12. Fiu fiu, posprzątałeś, że aż całe wnętrze wywiało A tak poważnie to świetna robota! Fura robi robotę
  13. Bixy dobrze by siadły pod ten front ale i tak już jest miazga
  14. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam to samo z kluczykami. Przyuczałem je VCDS-em po zmianie baterii a i tak działają jak chcą. Dziwne jest to, że po kazdym naciśnieciu guzika VCDS podpowiada, że pilot jest widziany ale mimo to nie działa. Już mi ręce do tego opadają
  15. Naprawdę zacny setup zimowy graty włożonej pracy bo efekt jest mega! A jak spisuje się gwint po dłuższym użytkowaniu? Kręciłem nim coś na zimę?
  16. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślę, że KW, H&R... ewentualnie tańsze AP, Vogtland
  17. Świetne podsumowanie Griffe. Można by rzec, że wręcz małe kompendium wiedzy na temat środków do pielęgnacji lakieru
  18. Świetna myśl Sector Sam powoli zagłębiam się w temat i uważam, że dobrze się na kimś wzorować i czerpać inspiracje... więc dobrze uczyć się od najlepszych
  19. Też stawiam, że to jakaś podróbka... pytanie tylko jakiego pochodzenia bo nie koniecznie musi to być chinol
  20. A ja mam 18" na zimę i się nie zgadzam, że to przesada
  21. A od kiedy to dyskutuje się o gustach?
  22. Sorry za OT ale czy Ty baszmak7 musisz wszędzie robić taki syf i pisać bzdury? A dźwięk faktycznie ciekawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.