Treść opublikowana przez Animal
-
Moje prace
Akurat w waszym przypadku Panowie określenie klinika nie oddaje w pełni tego co robicie z autami. Bo niejednokrotnie wykopaliście już pochowanego i tchnęliście w niego nowe życie
-
B6 DIVISION
Jeszcze nie buduję ale już powoli oswajam się z tą myślą a przygotowania do startu zostały poczynione. Budowa czy remont to i tak przeje... sprawa
-
Moje prace
Teraz to jak jakaś klinika
-
B6 DIVISION
Czas pokaże co będzie bo są w życiu jeszcze inne priorytety jak np. budowa domu czy założenie własnej firmy więc na razie nie kombinuje z motorownią ale kto wie co będzie za jakiś czas
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
To i ja bym się chętnie do listy dopisał
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Dobre opony Miałem kiedyś takie dwie na przodzie i fajnie się na nich jeździło. Myślę, że będziesz zadowolony.
-
B6 DIVISION
Też pojawia się w głowie taki plan ale jakoś specjalnie nie lubię dźwięku 4 cylindrowego diesla a i kłęby dymu za autem mnie nie rajcują
-
B6 DIVISION
No właśnie nie, nic się nie dzieje a odkąd wymieniłem szklanki i pompki to chodzi jak szwajcarski zegarek ale kusi mnie mocna benzyna i tak się zastanawiam czy diesel przy takich przebiegach jak moje będzie się opłacał.
-
B6 DIVISION
Ja do tej pory robiłem po 30-35kkm rocznie i niebawem ma się to zmienić na ok 20-25kkm i zaczynam się zastanawiać czy diesel będzie się dalej opłacał, czy może już szukać silnika na SWAP
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Ależ to diabeł!
-
Wybór polerki
Wiem, że Makita jest świetna ale jednak boję się od razu łapać za rotację. Wolałbym zacząć od DA A może macie jakieś porównanie między DA Lare i DA Megsa? Warto dopłacić za Megsa?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czegoś nie kumam bo a tytule aukcji jest 8J a w opisie raz 8J a linijkę niżej, że 7" więc chyba gościu powinien przesłać fotkę oznaczeń na feldze żeby wszystko było jasne ale jak jest 8J to bym brał
-
Polecane opony letnie
Jak już to wybrałbym Achillesy
-
Wybór polerki
Hmm... Po przeczytaniu całego wątku chyba jednak zdecyduję się na DA jak np to http://sklep.lare.pl/product.php?id_product=149 Co o niej myślicie? Wiedzę teoretyczną jakąś tam mam a chciałbym zacząć się w to bawić. Jak na początek wystarczy do solidnego odświerzenia lakieru?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Żary też witają Zgorzelec :hi:W końcu nie mamy do siebie jakoś strasznie daleko
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
Myślę, że ważna jest również użyta chemia, czyli żeby za szybko tego wosku z lakieru nie zdjąć
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
A czemu ja wcześniej nie zaglądałem do tego wątku? Audi naprawdę robi wrażenie A co dzisiaj rezasz?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Wprawdzie nie miałem osobiście takich felg ale dystans 25mm na pewno będzie za duży i koło będzie wystawalo i tarlo o błotniki przy obciążeniu. Myślę że 10mm to max co możesz dać ale dużo zależy jakie masz zawieszenie a tego nie napisałeś[emoji6]
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
No to chyba zdecyduję się na wheel woolies. Zastanawiałem się dosyć długo nad nimi bo cena nie mała jak za taką "pierdołę" ale z racji, że chcę pomalować koła i później należycie o nie dbać to myślę, że warto.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Dzięki za potwierdzenie Magic To już wiem czego szukać
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Bardzo dobre koło do B6 Klasyczny wzór ale przez to ponadczasowy
-
Pompowtryski
Coś mi się wydaje, że zwyczajnie chce Cię naciągnąć a ile chce za robotę?
-
Zmiana felg na 18` jakie opony?
Przy 18" najrozsądniejszy wybór to 225/40 lub 235/40 w zależności od szerokości felgi. Ja mam 225/40/18 na feldzie 8J a auto siedzi na sprężynach H&R i jest w porządku. 225/45 to już trochę balon się robi.
-
Polecane opony letnie
Ja ze swojej strony polecam Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2. Mam takie 225/40/18. Jeździłem na nich jeden sezon i za prowadzenie muszę dać im 10/10. Ponadto są ciche. Aczkolwiek po zrobieniu ok 25kkm sporo bieżnika straciły (muszę przyznać, że mam ciężką nogę i lubię poszaleć na zakrętach) ale jeszcze na następny sezon spokojnie mi wystarczą a później się zobaczy Mimo tego, że są dosyć drogie to polecam!
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Ale gdyby mieć felgę o szerokości 9J albo 9,5J to już 235/40 byłoby ok a nawet trochę naciągnięta