Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. W jaki sposób wyciągnąłeś podsufitkę? Widzę, że jak zabiorę się za wygłuszanie auta to będę miał się do kogo zwrócić o radę
  2. Myślałem o niej ale z tego co kojarzę to wymaga nieco więcej rzeźby a poza tym co ja poźniej ze sprzęgłem zrobię?
  3. Pompki niestety seria. Szukałem AL albo BQ ale to jak szukać igły w stogu siana. U mnie okazało się, że dwie były zmieniane w DE w 2009 i są jeszcze ok ale dwie, które są tam od nowości już niedomagają dlatego zdecydowałem się zmienić wszystkie na takie same. Niby dostałem na nie gwarancję i podobno w rewelacyjnym stanie Czy będę szedł w moc? Na wiosnę planuję soft ale już chodzi mi po głowie BRD i FMIC Dla mnie 130 kucy to zdecydowanie za mało
  4. Cholera też myślałem, żeby zostawić 18" na zimę a na lato pójść w 19" ale zaczynam wątpić czy to na pewno dobry pomysł tymbardziej, że dużo jeżdżę po naszych cudownych drogach
  5. Poniżej obiecane fotki zderzaka... Sorry za jakość ale ciemno już było a mi łapy się trzęsły No i zapomniałem napisać ale w piątek lub sobotę audi otrzyma taki oto pakiecik:
  6. Dzięki. Myślę, że plany uda się zrealizować bo chcę pojeździć tym autem jeszcze długo a jak wiadomo grube prjekty powstają latami
  7. We wnętrzu póki co nic ciekawego się nie dzieje ale oczywiście jest w planach fotki zrobię wieczorem i podeślę
  8. Podziękował Końcówki to 90 ale nie Ultery choć docelowo właśnie takie wpadną Często głosuję na fotki do kalendarza i widzę jaki tam jest poziom dlatego wątpię, żeby moje przeszło bo kiepski ze mnie fotograf ale z drugiej strony co mi szkodzi podesłać
  9. A moja, że kompletne bixy z soczewkami z B8, nowymi żarnikami i przetwornicami od Gwertego 200zł
  10. Tak, najpierw cięcie dołu zderzaka i dokładki w miejscu gdzie ma wpusty do ori mocowania w zderzaku B7... mnóstwo przymiarek żeby mieć pewność, że będzie równo... potem w ruch poszedł klej do szyb i gotowe Ja na koniec jeszcze użyłem opalarki do podgrzania zderzaka i wyprofilowania go aby jeszcze lepiej pasował do tej dokładki Dokładnie 3 cienkie warstwy ale bardzo fajne, ciemne wyszły ale na tyle, że jeszcze widać kierunki Ale, że co? Felgi, lampy... nogi?
  11. Dokładnie tak, lampy zrobione sprayem a co do zderzaka to opcja zdecydowanie tańsza niż ori S-Line nie mówiąc nawet o S4 a przy tym kolorze dająca fajny efekt. Wystarczy kupić dokładkę z B7 (ja dorwałem za 90zł ) i włożyć trochę pracy.
  12. Witam i pragnę przedstawić moje Audi Auto z 2001 roku serwisowane w Niemczech do przebiegu 259 800km. W dniu zakupu miało 264 500km. Jestem właścicielem od marca 2013 i jedynie drugim od nowości Silnik 1.9TDI PD 130KM (AWX). Lakier: LZ9W - EBONY SCHWARZ PEARL Z wyposażenia posiada niewiele ale przecież resztę można dołożyć Fabryka dała: - wszystkie 4 szyby elektryczne - pełen pakiet oświetlenia wnętrza - podgrzewane fotele przednie - zderzaki w kolor nadwozia - 6 x Airbag - chromy wokół szyb - klima dwustrefowa - ESP - ABS - regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach - Ori radio CD (Concert II) + 10 głośników - alarm fabryczny - wspomaganie kierownicy Plany i to co już zostało w aucie zrobione w związku z mechaniką: - utrzymać auto w jak najlepszym stanie technicznym - jestem na dobrej drodze bo wszystko wymieniane na czas i tylko najlepszych producentów - rozrząd, filtry, płyny, termostat, wszystkie paski osprzętu - Zrobione (267 000km - kwiecień 2013) - soft - wymiana tarcz i klocków z przodu - tarcze ATE, klocki TRW - Zrobione (kwiecień 2013) - odgrzybianie i nabicie klimy - Zrobione (lipiec 2013) - wymiana oringów na wężu między IC a EGR - Zrobione (sierpień 2013) - kompletne sprzęgło z dwumasem - Zrobione (287 000km - grudzień 2013) - katalizator out - Zrobione (styczeń 2014) - EGR out i czyszczenie kolektora dolotowego - Zrobione (luty 2014) - pełen FIS - tempomat - wygłuszenie wnętrza - bixenon z S4 na soczewce z B8 - Zrobione (kwiecień 2014) - Swap hamulców 320/288 - IN PROGRESS - Quattro - Komplet szklanek i "nowe" pompki - Zrobione (315 000km - listopad 2014) Plany i to co już zostało w aucie zrobione w związku ze stylistyką: - koła 18" i opony 225/40 Goodyear (wzór RS4 B7) na lato - Zrobione (maj 2013) - sprężyny obniżające H&R - Zrobione (miała już przy zakupie ) - czarne ramki grilla i listwa tylnego zderzaka - Zrobione (kwiecień 2013) - przyciemnić szyby - wydech z 2.5TDI/1.8T z dwoma tłumikami końcowymi - Zrobione (styczeń 2014) - tylny zderzak z dokładką S-Line z B7 i ozdobne końcówki wydechu - Zrobione (marzec 2014) - renowacja felg na lato - Zrobione (luty 2014) - renowacja przycisków szyb, klimatronika, radia - Zrobione (sierpień 2014) - oklejenie/obszycie/wymiana listew dekoracyjnych wewnątrz - Zrobione (luty 2014) - czarna podsufitka S-Line - przyciemnienie tylnych lamp (kierunków) - Zrobione (lipiec 2014) - zewnętrzne listwy drzwiowe z S4 - kierownica 3-ramienna - zderzak przedni S-Line/S4 - grile z S4 - fotele (S-Line lub RECARO z S4 )- Zrobione (grudzień 2014) - 19" na lato i 18" na zimę No i na koniec kilka aktualnych zdjęć: Zapraszam do komentowania i udzielania rad
  13. I jak tam? Udało się znaleźć rozwiązanie? Mam ten sam problem i strasznie mnie to denerwuje
  14. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tym zakrywaniem rantu to nie do końca się zgodzę bo sam mam felgi 18"x8J. Kupiłem dwie opony Goodyear Eagle F1 assymetric 2 w rozmiarze 225/40 i bardzo dobrze zakrywają rant felgi. Na tył kupiłem dwie opony 225/40 ale Falkena i akurat te w ogóle nie zakrywają rantu więc jak widać wiele w tym temacie zależy też od producenta i konkretnego modelu opony.
  15. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak W koncu. Ja mam od 2.5 i trzeba bylo kawalek dosztukowac rury. Ja mam w moim sedanie wydech z avanta 1.8T i operacja w pełni P&P bez sztukowania.
  16. Dzięki wszystkim za podpowiedzi
  17. Wracałem spokojnie do domu z uczelni ale pod Legnicą wyprzedziło mnie śliczne audi z ramkami klubowymi no to musiałem przyspieszyć Panowie przyznać się kto to pędził dzisiaj ok. 18 autostradą A4 w stronę Berlina? Auto to czarne A4 B6 Avant 18" chyba z s-line, lekka gleba, przód zderzak s-line, bixy, grill S4, DRL w halogenach, lustra satynowe, listwy drzwiowe s-line a z tyłu dwururka i dorezana dokładka s-line z B7... tablice KWI.
  18. Jak dobrze pamiętam to XP Mode jest dostępny od PRO w górę - czyli w Ultimate też powinien być... Ooo... tu nawet manual by MS Instalowanie i używanie narzędzia Windows XP Mode w systemie Windows 7 A VAGa miałem VCDS`a ale nie pamiętam w której wersji (tej co na pewno nie chodziła na WIN x64 ) Dzięki wielkie. A tego VCDS-a miałeś w pełnej wersji? Pytam bo kiedyś też z niego korzystałem ale miałem tylko shareware
  19. mateo1597 A która wersja VAG-coma? Dzięki za info. Teraz mam Ultimate ale skoro tak to przechodzę na PRO Gigs Nie ma problemu. Zaraz na PW wyślę Ci numer komórki do mnie. Tak najszybciej się umówimy i podziałamy.
  20. No niestety nie chce ruszyć
  21. Chętnie bym pomógł ale obecnie zmagam się z brakiem Vag coma Zachciało mi się Win 7 64bit na nowym lapku a teraz problem z pełną wersją programu do diagnostyki kabelek mam jakby co
  22. Czarny sedan to jest to! Ale widzę, że masz 2001 rok tak jak ja ale z kolor FIS-em Dlaczego ja myślałem, że do naszego rocznika nie da się tego ogarnąć tylko do nowszych? Z jakim symbolem masz te zegary?
  23. Jak byś chciał to ja mam wyjęty z mojego AWX-a. Wszystko z nim było w porządku ale zmieniłem na wydech z 1.8T na dwa kominy
  24. To w zasadzie powinien ogarniać każdy mechanik ale chyba wszyscy dobrze wiemy jak jest i że wszystko można zepsuć Ja w okolicach Żar znam 2 dobrych mechaników. Jednemu z nich oddałem auto do zrobienia rozrządu zaraz po zakupie. Dostałem pisemną gwarancję na 5 lat albo 90kkm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.