Treść opublikowana przez Animal
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Dokładnie 1BE może być zbyt małym obniżeniem. Ja mam sprężyny H&R i dają radę na seryjnym amortyzatorze a przy okazji wygląd w porównaniu do serii 1BA to po prostu przepaść. Moim zdaniem Vogtland albo wspomniany Eibach spokojnie można dać na seryjny amor. Będziesz miał dobre połączenie wyglądu i lepszego prowadzenia auta a stosunkowo niewielkie pieniądze.
-
Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan
Przy tej szerokości opony zawsze będzie trochę nosić w koleinach niezależnie czy masz 17" czy 18". Pierwsze felgi mają trochę duże ET ale można to ogarnąć odpowiednim dystansem. Bardziej martwiłbym się otworem centrującym ale na to też są pierścienie więc można dopasować takie koło do B6. Najważniejsze, żeby było ORI a nie jakieś chińskie podróbki. Tylko, że przy zawieszeniu 1BA kiepsko będzie wyglądało 18" koło. Przydałaby się jakaś delikatna gleba np -35mm.
-
Co to za felga?
Albo 3sdm model 0.01
-
B6 DIVISION
i daj tu auto kobiecie!
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Widzę, że u Ciebie więcej śniegu niż u mnie Audi miażdży mój system i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jedne z lepszych B6 na tym forum a już pośród sedanów po prostu bezkonkurencyjne
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witaj, Na Twoim miejscu na front dałbym 7 mm. a na tył 12 mm. Powinno być idealnie Pozdrawiam! Dzięki Boję się tylko, że te 7mm z przodu nie będą miały rantu centrującego i będzie lipa dlatego myślałem o 12mm na przód i 15mm na tył ale jeszcze przemyślę sprawę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Panowie mam obecnie na aucie 18" na 8J, ET 42 i opony 225/40. Do tego auto jest obniżone dzięki sprężynom H&R -35mm. Szczerze to wkurza mnie to ET bo koła są dosyć mocno schowane. Jakie polecacie dystanse do takiego setupu? Tylko nie chcę żeby mi obcierało (a czasami zdarza się zapakować komplet pasażerów i bagaż).
-
B6 DIVISION
W sedanie jest po tym wąskim elementem podsufitki na samym końcu dachu od strony kierowcy. Ten element podsufitki siedzi na kilku zatrzaskach więc trzeba z wyczuciem ciągnąć, żeby nie połamać.
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Właśnie zacząłem chorować na taki front
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
za miekki nie bedzie co Tomasz?bo wiesz czasem mam zawalony tyl jak wracam z Pl No na pewno nie będzie to TaTx lub FK który pływa jak 1BA, znacznie lepiej powinien wybierać nierówności. Jak wrzucisz 8 worków cementu to raczej siądzie Nie ma to jak rzeczowa odpowiedź
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Wiem Blachu ale wszystko w swoim czasie ale fakt - mocy to mi brakuje i czasami mam wrażenie, że moja poprzednia 80 B4 lepiej jechała
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Dzięki za dobre słowo kolorek może i fajny ale zapuszczony przez Niemca dlatego na wiosnę będę robił pełną korektę co do modów to myślę, że skutecznie mnie zaraziliście i jak patrzę na takie auta jak Twoje, Jozka, Domina, Miszki i naprawdę wielu wielu innych to jak tu nie modzić?!
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Pozwolę sobie przyłączyć się do pytania bo też rozważam zakup gwintu i celuje w podobną półkę cenową. Więc który będzie lepszy?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
W porządku Panowie temat załatwiony. Przez cały piątek śledziłem przesyłkę w internetowym systemie poczty polskiej i wieczorem pokazała się informacja, że jest w oddziale mojej poczty. Pewnie dopiero jutro trafiłaby do doręczenia ale postanowiłem nie czekać i sam odebrałem przesyłkę z poczty. Wszystko dzisiaj podłączyłem i sprzęt działa. Szkoda, że transakcja w taki sposób i mimo, że efekt ostateczny został osiągnięty to niesmak pozostaje i następnym razem na pewno tak łatwo nie zaufam sprzedawcy.
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Mówiłem Ci, że będzie różnica i nie będziesz żałował tych wydanych "kilku" złotówek więcej
-
A4 B6 1.9TDI AVF 165KM:)=Project S-Line:)PoWoli Do PrzodU...
Jaki masz zawias? Bo całkiem nisko siedzi skubana.
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Gril Co do oliwy LM to nie pożałujesz. Sam przeszedłem z Motula na LM i różnica jest dosyć mocno zauważalna Ogólnie to graty fury i modów
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Po całodniowym wymienianiu smsów i postawieniu sprawy no ostrzu noża (powiedziałem wprost, że albo dostaję potwierdzenie wysyłki albo idę na policję) VPLD przesłał mi zdjęcie potwierdzenia wysyłki o dziwo ze stemplem pocztowym z datą 15.01.2015 ale przesyłka została zarejestrowana w systemie pocztowym dzisiaj ok godz. 17:40 czyli 20 minut przed wysłaniem zdjęcia do mnie. Zobaczymy tylko w jakim stanie przyjdzie towar i czy będzie zgodny z opisem i zapewnieniami sprzedawcy.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
A istenieje w ogóle cień szansy na odzyskanie pieniędzy? Udało się to komuś? Boję się, że policja oleje sprawę
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Cwiara Ja może i bym poczekał ale tylko gdybym dostał od niego jasną odpowiedź, że jest tak czy tak... ale koleś leci sobie po całości bo jak spróbowałem podbić z innych numerów telefonów to robił ten sam manewr czyli nieodbiera połączenia ale zaraz dostawałem sms z pytaniem o co chodzi? Jak pytałem czy aktualne to zawsze odpowiedź była, że tak (mimo, że do mnie rzekomo wysłał radio tydzień temu). Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
W prawdzie transakcji, o której chcę napisać nie dokonywałem za pośrednictwem forum a przez olx dlatego nie wiem czy moja historia pasuje do tego tematu ale postanowiłem ostrzec Was przed jednym z nie do końca uczciwych kolegów, którzy funkcjonują na forum. Wszystko zaczęło się 12.01.2015. Chciałem kupić navi BNS i znalazłem takie ogłoszenie: http://olx.pl/oferta/navigation-bns-rns-5-0-audi-a4-b6-b7-nawigacja-audi-navi-CID5-ID7QjoB.html#05d5bb4674Jak wejdziecie w inne ogłoszenia tego użytkownika to zobaczycie charakterystyczne felgi, zderzak, końcówki wydechu i całą masę zdjęć na których widać forumowe Audi kolegi VPLD. Porównując choćby imię i miejsce zamieszkanie podane na forum i na olx nabrałem przekonania, że to właśnie człowiek z forum i można mu zaufać. Poprzez smsy dogadaliśmy się co do ceny i wysyłki. Zgodnie z ustaleniami dokonałem przelewu i... nic. Do dziś nie otrzymałem przesyłki. Wielokrotnie byłem zapewniany, że towar został wysłany i były do mnie rzekomo wysyłane potwierdzenia nadania (podałem 2 numery telefonu i mail - nigdzie nawet śladu potwierdzenia). Oczywiście kolega nie raczy odebrać telefonu tylko od czasu do czasu dostaję zdawkowego smsa, że wysłał potwierdzenie albo zdjęcie. Jutro chcę zgłosić sprawę na policji bo nie mam ani radia ani pieniędzy o zwrot, których prosiłem.
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Kolejny gruby mod
-
B6 DIVISION
Wstyd się przyznać ale mam podobnie tylko, że u mnie Concert tak leży ale to tylko chwilowe
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Panowie a czy przejście z Concerta II 1 din na BNS 5.0 2 din wygląda tak samo? Te same przejściówki muszę kupić i zmostkować piny?
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
No i nie poradzisz Panie, nie poradzisz! Co zrobić jak jego fura taka "tłusta" i ma dobrą rękę do zdjęć Ale i Tobie trzeba oddać, że furka ryje beret