Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Tak czy inaczej będzie niepowtarzalny odcień ale fakt - różnica w kolorze na wcześniejszym zdjęciu była spora
  2. Ja często myje swoje auto więc uznałem, że warto dać trochę więcej za dobrą jakość i bezpieczeństwo dla wosku uważam, że na pianie jak i całym pre-washu nie warto oszczędzać.
  3. Nie wiem czemu ale jakoś nie przemawia do mnie taki produkt podobnie jak pad glinkowy do użytku maszynowego. Ja tam stawiam na oldschool czyli kawałek gliny i do roboty!
  4. A jaka piana użyta i w jakim stężeniu? Ile filców? BTW też używam epoci bo narazie brakuje mi myjki i pianownicy PA
  5. Szkoda, że tak mało fotek i w kiepskiej rozdzielczości oraz przy niekoniecznie odpowiednim świetle, które najlpiej pokazałoby wady lakieru oraz efekt końcowy. Ale zawsze trzeba od czegoś zacząć i widać, że raczej dobrze sporzytkowałeś swoje 3dni A jak lakier wygląda w słońcu? Nie ma holsów? Jakich konkretnie past i padów używałeś?
  6. Oczywiście wiele zależy od samej pianownicy ale zwróć również uwagę na stężenie piany no i samą pianę aktywną bo jak ze wszystkim są lepsze i gorsze
  7. Czyli kolejna Audi będzie mega dopieszczona
  8. Oj tam już bez przesady bo taka idealna to znowu nie jest chociaż staram się jak mogę Ale dzięki za dobre słowo
  9. A glinkę masz żeby przygotować lakier do korekty? Tar&Glue? Jaką maszynę? Jakie pady? Jaki wosk na zabezpieczenie po korekcie?
  10. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Próbowałeś IPĄ i wodą destylowaną?
  12. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rożnica tkwi w sprzęgle i skrzyni biegów ponieważ AVF ma 6 biegów i większe sprzęgło co jest lepsze podczas podnoszenia mocy. AWX ma 5 biegów i mniejsze sprzęgło niż AVF. Podobno między obrotami silnika na najwyższym biegu wcale nie jest taka duża więc moim zdaniem jeden i drugi sprawdzi się dobrze w trasie
  13. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam AWX-a ale przy 3000obr/min na 5 (najwyższym biegu) mam coś ok. 155km/h o ile dobrze pamiętam.
  14. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 Tak w ogóle to
  15. No to chyba wiem na jakie zdjęcie zagłosuję w przyszłym miesiącu
  16. Witam kolegę z okolic
  17. Wręcz byłoby to wskazane jeżeli ten ktoś kto robi Ci "polerkę" nie pomyślał o zabezpieczeniu lakieru na przyszłość.
  18. Nieźle siadły i akurat moim zdaniem to świetne koło do B6 Trochę skręcisz gwint i będzie malina
  19. Jak zawsze robota na najwyższym poziomie a efekty aż biją po oczach P.S. Obama to pewnie chciał, żeby mu lakier na Air Force One odświeżyć... A Władzio?
  20. Jestem w szoku, że przy takich parametrach koła są tak mocno wysunięte Ciekawe jak się zachowają po obniżeniu... czekam zatem na kolejny update
  21. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miszka rozje...chałeś mi system z tym zaćmieniem
  22. Ja tam nawet nie bawię się w atomizery tylko leję wodę do wiadra, trochę płynu do mycia naczyń i polewam karoserię przy pomocy rękawicy do mycia
  23. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale tu cisza.... ale co się dziwić jak większość spamerów w BT to nie ma co czytać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.