Treść opublikowana przez Animal
-
perzkładka silnika z 2.0 litra na 2.7 bt
I zrobił tak dobrze, że nie wyobrażam sobie oddać auta na taki zabieg do kogoś innego
-
B6 DIVISION
- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Eee tam... Ja czasami uważam, że to co ORI nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem choć akurat grill z S4 jest bardzo ładny to i Twoja propozycja też mi się podoba i lepiej komponuje się z kratkami bocznymi z s-linowego zderzaka więc jak dla mnie baaardzo dobry pomysł Sam być robił czy są gotowe grille do kupienia z plastrem miodu do B6?- B6 DIVISION
oj tam tylko troszkę- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
Uchylisz rąbka tajemnicy?- [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
To co jeszcze na front wpadnie? Grille z S4?- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
nie spodziewałem się takiego rozmiaru- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
JPRD! brak mi słów po prostu.- [A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Na przymiarce nie wyglądają najgorzej ale ciekawe co będzie za kilka miesięcy i jak zachowa się na nich DIP- Polecane opony letnie
Ja bym wziął na Twoim miejscu te Uniroyale. kolega ma takie tylko w 17" i chwali sobie- A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Jakiej wielkości są tam tarcze? Flyer ma takie czy mi się tylko przyśniło?- B6 DIVISION
Napisałem, że same pozytywy bo moim zdaniem poprawiła się reakcja na gaz i zdecydowanie lepiej słychać gwizd turbiny a zwyczajnie to lubię Dla niektórych minusem może być smród za autem i naprawdę gryzące spaliny, których z katem tak czuć nie było ale mi to ani trochę nie przeszkadza. EGR też mam zaślepiony Aha, no i też zdarza mi się wyjeżdżać za granicę ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakąś dogłębną kontrolą auta.- A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
No to czekam no kolejny update zwłaszcza w temacie hamulców- B6 DIVISION
Łącznik elastyczny jest często nazywany plecionką jeśli to Ci w czymś pomoże. Oczywiście, że warto wywalić kata Ja wywaliłem swój przy 270kkm i widzę same pozytywne strony- B6 DIVISION
w ten piękny piątkowy poranek- [ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
Fajnie siadły Też myślałem o tym kole ale w końcu mój plan nie wypalił bo były inne wydatki- [B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Lubię czarne lakiery ale jak można przemalować takie auto jak Twoje! Po cichu mój kolega się na nią czaił ale w końcu odpuścił bo byłby gotowy na taki zakup dopiero w sierpniu.- [B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Lepiej nie mów ile dałeś za ten zderzak i fotele bo się cały naród na Ciebie wk.rwi! A ja już na pewno- A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Ale dalej coś pod maską? Czy może heble?- Moje prace
Jak zawsze kawal dobrej roboty i relacja na najwyższym poziomie- B6 DIVISION
- A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Ja również byłem pod mega wrażeniem wyglądu pod maską od strony estetycznej ale i ogólnego ładu i porządku jaki tam panuje a w tym napewno sporo Twojej zasługi. Wydech dla mnie idealny - bo kiedy trzeba to jest cichy i nadaje się do jazdy na codzień ale kiedy chcesz to można z niego wyciągnąć mega brzmienie, które nie ogłusza ale jest przyjemne dla ucha. Lubię diesle i podoba mi się charakterystyka tych silników, wiem że potrafią być oszczędne ale po przejażdce z krystianem diesel dla mnie stracił sens- A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Miałem dziś okazję pooglądać auto i nawet zaliczyć przejażdżkę NOSB - mega profeska! Auto genialnie poskładane do kupy a motor wpasowany tam lepiej niż fabryka byłaby w stanie to zrobić Jak na auto do jazdy codziennej i miejskiej to naprawdę osiągi robią wrażenie- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Dzięki ale świecić to dopiero się zacznie jak za kilka tygodni ogarnę korektę lakieru Nawet nie pytam co jeszcze przykuło Twoją uwagę - zdecydowanie to mój największy skarb i od razu mówię, że nikomu nie oddam No wiadomo trochę widoczność przy cofaniu spadła ale tragedii nie ma i jeszcze w nich nie uderzyłem- B6 DIVISION
bagażnika czy zderzaka? Jak zderrzaka to tak. Byle takie w es4. Tak, chodzi o tą ze zderzaka. MAT1000 juz podrzucił nr. Kolejne pytanie a w zasadzie dwa: 1.jak ta listwę wymontować? Bo znalazłem rysunek ale bardzo małej rozdzielczości i nie widać nic na nim 2. Czy ta listwa od esy będzie pasowała do zwykłego zderzaka czy pozostaje malowanie albo oklejanie tej listwy co mam? Ad.1. Musisz zdjąć zderzak bo zaczepy są od spodu i bez tego raczej nie ma szans jej wyjąć. Ad.2. Nie wiem - [B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....