Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. I zrobił tak dobrze, że nie wyobrażam sobie oddać auta na taki zabieg do kogoś innego
  2. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  3. Eee tam... Ja czasami uważam, że to co ORI nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem choć akurat grill z S4 jest bardzo ładny to i Twoja propozycja też mi się podoba i lepiej komponuje się z kratkami bocznymi z s-linowego zderzaka więc jak dla mnie baaardzo dobry pomysł Sam być robił czy są gotowe grille do kupienia z plastrem miodu do B6?
  4. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oj tam tylko troszkę
  5. Uchylisz rąbka tajemnicy?
  6. To co jeszcze na front wpadnie? Grille z S4?
  7. nie spodziewałem się takiego rozmiaru
  8. JPRD! brak mi słów po prostu.
  9. Na przymiarce nie wyglądają najgorzej ale ciekawe co będzie za kilka miesięcy i jak zachowa się na nich DIP
  10. Ja bym wziął na Twoim miejscu te Uniroyale. kolega ma takie tylko w 17" i chwali sobie
  11. Jakiej wielkości są tam tarcze? Flyer ma takie czy mi się tylko przyśniło?
  12. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisałem, że same pozytywy bo moim zdaniem poprawiła się reakcja na gaz i zdecydowanie lepiej słychać gwizd turbiny a zwyczajnie to lubię Dla niektórych minusem może być smród za autem i naprawdę gryzące spaliny, których z katem tak czuć nie było ale mi to ani trochę nie przeszkadza. EGR też mam zaślepiony Aha, no i też zdarza mi się wyjeżdżać za granicę ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakąś dogłębną kontrolą auta.
  13. No to czekam no kolejny update zwłaszcza w temacie hamulców
  14. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łącznik elastyczny jest często nazywany plecionką jeśli to Ci w czymś pomoże. Oczywiście, że warto wywalić kata Ja wywaliłem swój przy 270kkm i widzę same pozytywne strony
  15. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    w ten piękny piątkowy poranek
  16. Fajnie siadły Też myślałem o tym kole ale w końcu mój plan nie wypalił bo były inne wydatki
  17. Lubię czarne lakiery ale jak można przemalować takie auto jak Twoje! Po cichu mój kolega się na nią czaił ale w końcu odpuścił bo byłby gotowy na taki zakup dopiero w sierpniu.
  18. Lepiej nie mów ile dałeś za ten zderzak i fotele bo się cały naród na Ciebie wk.rwi! A ja już na pewno
  19. Ale dalej coś pod maską? Czy może heble?
  20. Jak zawsze kawal dobrej roboty i relacja na najwyższym poziomie
  21. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. Ja również byłem pod mega wrażeniem wyglądu pod maską od strony estetycznej ale i ogólnego ładu i porządku jaki tam panuje a w tym napewno sporo Twojej zasługi. Wydech dla mnie idealny - bo kiedy trzeba to jest cichy i nadaje się do jazdy na codzień ale kiedy chcesz to można z niego wyciągnąć mega brzmienie, które nie ogłusza ale jest przyjemne dla ucha. Lubię diesle i podoba mi się charakterystyka tych silników, wiem że potrafią być oszczędne ale po przejażdce z krystianem diesel dla mnie stracił sens
  23. Miałem dziś okazję pooglądać auto i nawet zaliczyć przejażdżkę NOSB - mega profeska! Auto genialnie poskładane do kupy a motor wpasowany tam lepiej niż fabryka byłaby w stanie to zrobić Jak na auto do jazdy codziennej i miejskiej to naprawdę osiągi robią wrażenie
  24. Dzięki ale świecić to dopiero się zacznie jak za kilka tygodni ogarnę korektę lakieru Nawet nie pytam co jeszcze przykuło Twoją uwagę - zdecydowanie to mój największy skarb i od razu mówię, że nikomu nie oddam No wiadomo trochę widoczność przy cofaniu spadła ale tragedii nie ma i jeszcze w nich nie uderzyłem
  25. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bagażnika czy zderzaka? Jak zderrzaka to tak. Byle takie w es4. Tak, chodzi o tą ze zderzaka. MAT1000 juz podrzucił nr. Kolejne pytanie a w zasadzie dwa: 1.jak ta listwę wymontować? Bo znalazłem rysunek ale bardzo małej rozdzielczości i nie widać nic na nim 2. Czy ta listwa od esy będzie pasowała do zwykłego zderzaka czy pozostaje malowanie albo oklejanie tej listwy co mam? Ad.1. Musisz zdjąć zderzak bo zaczepy są od spodu i bez tego raczej nie ma szans jej wyjąć. Ad.2. Nie wiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.