Treść opublikowana przez Animal
-
B6 DIVISION
Ja też mam Philipsy od Gwertego już ponad 2 lata i śmigają aż miło
-
Moja pasja - moje realizacje
Miało być w zeszłym tygodniu robione BMW ale, że klient rozmyślił się w ostatniej chwili to postanowiłem wykorzystać ten czas i dopieścić moje Audi tzn. porządnie umyć i nawoskować a potem... zrobić zdjęcia do aukcji ponieważ auto idzie na sprzedaż Przy tej okazji postanowiłem odkopać zdjęcia sprzed kilku miesięcy kiedy to przeprowadzałem pierwszą w swoim życiu korektę lakieru. Zapraszam do oglądania i komentowania. Oto z czym przyszło mi się zmierzyć: No to zaczynamy od kół czyli oprysk z Tugi: Na wydechu też coś znalazła Pre-wash Jak widać na poniższym obrazku auto glinki chyba nigdy nie widziało No to wjazd do garażu i przyglądam się co będzie do usunięcia Lakier okazał się na tyle twardy, że dopiero futro zaczęło dawać przyzwoite efekty a lakier zaczął pokazywać swoją perłę Wprawdzie minęło kilka miesięcy ale jak widać poniżej przy odpowiednim obchodzeniu się z lakierem można utrzymać look na dobrym poziomie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Czyli tak jak być powinno bo każdy przypadek w detailingu jest inny
-
B6 DIVISION
Ja też długo lałem Motula ale po przesiadce na LM widzę same zalety i do Motula już na pewno nie wrócę
-
Moje prace
Szczęka mi opadła i nie mogę jej pozbierać Masakra Panowie... pozamiataliście...
-
B6 DIVISION
To ja cenę mniejszą niż jeden zacisk z tego ogłoszenia wyrwałem komplet zacisków, klocków, tarcz, osłon i linek od ręcznego
-
Moja pasja - moje realizacje
Spoko, jak będę miał okazje to zrobię kilka fotek na słońcu po umyciu auta ale cały tydzień a zwłaszcza weekend zapowiada się pracowicie bo będę miał do zrobienia BMW E-90 w pakiecie "M" i czarnym kolorze. Stay tuned
-
Moja pasja - moje realizacje
Chyba wiem do czego zmierzasz Pawle i zapewniam Cię, że całe auto zostało dokładnie wymyte IPĄ żeby mieć pewność, że to co chciałem zostało usunięte Oczywiście nie była to pełna korekta bo nie miałem ani czasu ani pola do popisu ze względu na bardzo zmęczony lakier. Niestety dach, maska i tylna klapa jest w "pajączkach" dlatego wolałem nie przeginać. Mimo to auto zdecydowanie odżyło i większość zarysowań została usunięta.
-
Moja pasja - moje realizacje
Detailingiem zainteresowałem się już kilka lat temu i bardzo szybko przerodziło się to w pasję, której zacząłem poświęcać niemal cały wolny czas. Przyszedł czas, że postanowiłem podzielić się z Wami tą pasją i w tym wątku pragnę umieszczać moje wybrane realizacje. Na dobry początek chcę zaprezentować Audi 80 mojego taty, które w rodzinie jest już blisko dekadę i mam do niej pewien sentyment. Jak zobaczycie z racji wieku i zwyczajnego niedbalstwa wszystkich właścicieli auto miało dosyć zmęczony lakier a mi zwyczajnie zrobiło się go szkoda dlatego postanowiłem trochę się o nie zatroszczyć. Zapraszam do oglądania i komentowania. Niestety akurat kiedy mogłem zacząć prace nad autem niemal co godzinę kropił deszcz więc gdy zaczynałem Audi wyglądało tak: No to zaczynamy wszelakie "opryski" i dekontaminację Wszystkie wnęki oczywiście także nie pozostały w takim stanie: Po aktywnej pianie, odsmoleniu i myciu na dwa wiadra glinka wciąż miała dużo do zbierania: Inspekcja w garażu: Jak widać miejscami bezbarwnego już nie było: Kilka shotów w trakcie pracy: Efekt końcowy po zabezpieczeniu sprawdzonym Colli i Endurancem na oponach. Niestety auto już to 40km trasie więc lekko przykurzone no i z owadami na zderzaku a poza tym na pełne słońce nie było co liczyć tego dnia.
-
Moje prace
Piękna robota
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
- Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Moim zdaniem te "chromy" jak najbardziej pasują i fajnie kontrastują z czornymi szybami i lakierem- B6 DIVISION
No nie wierzę, że Józek sprzedał swoje auto Tak samo jak nie wierzyłem, że ja będę już sprzedawał swoje a chyba zanosi się na to w najbliższym czasie- Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Karkołomny Swap ale szczerze mówiąc to lubię takie projekty i czekam na nowe wieści no i oczywiście filmiki jak to jedzie- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Super wyszło- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Dokładnie, najlepiej podgrzać suszarką bądź opalarką żeby klej puścił i przeciągnąć żyłką wędkarską. Resztę delikatnie usuwać żeby rys nie narobić ale obawiam się, że na czarnym kolorze mimo wszystko może być widać różnicę w odcieniu lakieru a wtedy trzeba będzie to przepolerować.- Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Fakt, ledy od Tomnika zdecydowanie dają radę.- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Brawo Norbas Piękna sztuka Ci się trafiła no i ten wypas Bezawaryjności życzę no i czekam na listę modów Jak wpadniesz do PL to muszę ją dobrze obejrzeć- [B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No proszę jak tu się będzie działo niebawem. Gratulacje zapału- Moje prace
Dwa tygodnie człowieka nie było a tu grubo się dzieje Jak zawsze pełen podziw dla Waszej pracy Panowie i już czekam z niecierpliwością na kolejne relacje.- Flexowe Rewolucje
I do tego oczywiście pianownica PA bo pewnie ta w zestawie do niczego się nie nadaje?- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Właśnie wróciłem od Chmala i jestem naprawdę zadowolony bo auto prowadzi się wreszcie jak po szynach, nic nie puknie nawet a przy okazji nie zapłaciłem więcej niż u innych- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Robiłem w TORze i naprawdę wiele dobrego o nich słyszałem. Ja bym zrozumiał gdyby mi powiedzieli prawdę, że jest zapieczona śruba i nie podejmą się dalszych prób ruszenia tego ale ściemy, że wszystko jest OK i nie trzeba wymieniać to tolerować nie będę. Z terminami masakra bo prawie wszędzie koniec przyszłego tygodnia jak już, a plan jest taki, że wtedy to ja będę się smażył na plaży w Czarnogórze. Na szczęście u Chmala mają wolny termin na jutro popołudniu tylko dzisiaj muszę poskładać auto do kupy graty już mam wszystkie więc popołudniu biorę się do roboty. Tylko mam nauczkę, że najlepiej wszystko robić samemu bo z mechanikami różnie bywa mimo, że mają dobre opinie.- [B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Mam już dosyć szeroki pakiet kosmetyków i całej niezbędnej chemii do procesu korekty lakieru i detailingu wnętrza ale korzystam wyłącznie ze środków sprawdzonych i polecanych "w tym świecie" producentów. Dzięki za dobre słowo Też Cię widziałem ale tak mocno zwróciłem uwagę na klubowe ramki i oblukanie fury, że nie zdążyłem nawet ręki podnieść. A co do Audi to niestety wczoraj zdarzyła się awaria. Miesiąc temu wymieniałem zawias z przodu. Nie mogłem zrobić tego sam więc oddałem auto do polecanego warsztatu. Prosiłem o sprawdzenie wszystkiego bo w ten piątek wyruszam na urlop i co? Mechanik stwierdził, że lewa strona jest OK (wczoraj się okazało, że końcówka i drążek były a kiepskim stanie a on tak naprawdę poległ na rozkręcaniu zawieszenia więc postanowił mnie oszukać i nic nie ruszać). Z prawej strony wymienił końcówkę i drążek ale uszkodził przy tym osłonę magla, który wczoraj "wypluł" cały płyn i delikatnie mówiąc zakończył swój żywot Na szczęście wczoraj zdążyłem wyjąć swój magiel i kupić nowy (używany). Mam nadzieję, że dzisiaj dostanę na miejscu osłony, drążki i końcówki oraz zdążę wszystko poskładać do kupy. Pytanie tylko kto mi szybko i dobrze ustawi zbieżność żebym nie musiał przekładać wyjazdu na urlop- Flexowe Rewolucje
Kurcze też rozważam od jakiegoś czasu zakup właśnie tego modelu i byłem ciekaw czy da sobie radę ale skoro jesteście zadowoleni to i ja chyba się skuszę - Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'