Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Dzięki wszystkim Owszem auto jest zadbane ale mimo to na pewno je trochę dopieszczę o czym będę na bieżąco informował Nie mam pojęcia czy były różne wersje podłokietnika bo widziałem już dwa różne typy w B5 i oba wyglądały na ori ale mogę się mylić
  2. Bardzo przyjemnie się ogląda takie relacje - tak trzymaj. Zastanawiam się tylko czy to ze mną jest coś nie tak czy z właścicielami tych wszystkich aut, że taki chlew robią w środku. Ja bym zwyczajnie tak nie umiał.
  3. Dzięki wszystkim za dobre słowo Co do koloru to widzę, że ma w sobie duży potencjał ale to wyjdzie dopiero jak zrobię pełną korektę lakieru
  4. Auto miało jednego właściciela w DE. Do Polski trafiła w 2008 roku i od tego czasu jeździł nią tylko jeden starszy Pan z małżonką
  5. Grubo lecisz Panie
  6. Witam wszystkich! Po rozstaniu się z moją byłą B6 Przyszło mi szukać typowego daily cara, który w związku z planowanym rozpoczęciem budowy domu miał być w miarę pakowny, tani w utrzymaniu, bez konieczności wkładania tysięcy złotówek na starcie a jednocześnie miał swoim wyglądem nie odstraszać przechodniów na ulicy Dlatego uparłem się na A4 B5 w wersji Avant. Po kilku dniach intensywnych poszukiwań szybko okazało się, że znalezienie takiego auta nie będzie proste. Na szczęście w niedzielę 20.09 udało się trafić bardzo zadbane auto od pierwszego właściciela w PL (miły starszy Pan). Dlatego pragnę przedstawić mój nowy nabytek, którym jest Audi A4 B5 z silnikiem 1.9TDI PD. Auto zostało wyprodukowane w drugiej połowie 2000 roku a więc jest to pełen polift. Kod lakieru to LZ5K. Z wyposażenia ma niewiele bo tylko: - szyby el. z przodu - el. lusterka - 1/2 FIS - climatronik - pakiet oświetlenia przestrzeni nóg i gałki zmiany biegów (ambient) - podświetlane nawiewy - podłokietnik z przodu i z tyłu - 16" ori felgi - wspomaganie kierownicy - ABS, ASR Zakładam, że auto nie będzie modzone bo ma mi służyć na budowie więc obniżone zawieszenie i opony o niskim profilu odpadają. Zamierzam za to utrzymać je w jak najlepszej kondycji technicznej i wizualnej dlatego: - wypłukałem silnik i wymieniłem olej na Motula 5W30 (poprzedni właściciel lał 10W40 ) - wszystkie filtry zostały wymienione - wymieniłem gałkę zmiany biegów i mieszek (stare straszyły przy wsiadaniu do auta ) - ogarnąłem komorę silnika - efekty kilku godzin pracy poniżej - zamontowałem ramki klubowe - wymieniłem komplet rozrządu wraz z pompą wody i płynem chłodniczym - 16.10.2015 - 210000km - dokupiłem i zamontowałem listwę drzwiową, której nie było - 24.10.2015 - kupiłem opony zimowe Goodyear Ultragrip 8 - 29.10.2015 - wypolerowałem klosze reflektorów - 31.10.2015 - wleciały nowe świece żarowe BERU - 15.01.2016 - wymieniłem komplet wahaczy z przodu, łożyska kół przednich oraz drążki i końcówki kierownicze - 16.01.2016 - wpadła NOWA pompa vacum Bosch - 15.02.2016 - zaślepiłem EGR i wyczyściłem kolektor ssący - 15.02.2016 - wymieniłem uszczelkę pod pokrywą zaworów - 15.02.2016 - zalałem świeży olej Liqui Moly 5W40 oczywiście wraz z filtrem Knecht - 10.03.2016 - wymieniłem paski klinowe osprzętu oraz kompletny napinacz alternatora, napinacz klimatyzacji i koło pasowe - 16.03.2016 - zakupiłem nowe opony letnie 205/55/16 Dunlop SP Sport Bluresponse - 05.04.2016 - wleciały nowe klocki na tył Textar oraz tłoczek lewego zacisku wraz ze wszystkimi gumkami - 18.04.2016 Niebawem planuję: - z racji zamiłowania do detailingu planuję pełną możliwą korektę lakieru, który teraz jest w opłakanym stanie ponieważ auto było regularnie myte na myjniach automatycznych - kupić dywanik kierowcy bo niestety go brakuje Wypadało by jeszcze dorzucić kilka fotek więc:
  7. Dobra robota reflektor też nieźle ogarnięty
  8. A jak się nie ma opalarki to nawet zwykła suszarka do włosów sobie poradzi
  9. Wyszło fajnie ale prawdziwy efekt będzie dopiero w słońcu
  10. Ja polecam do cięcia pad z mikrofibry Megsa i pastę M101 również Megsa. Godne polecenia są też pady Lake Country.
  11. 900zł za Valeting? Rozbój w biały dzień!
  12. Następca już jest udało się trafić fajne B5 Avant z końca 2000 roku. AJM pod maską więc będzie oszczędnie jak na dupowóz przystało. Oczywiście furkę niebawem opiszę w odpowiednim dziale.
  13. Owszem zadbane i to bardzo ale wiesz jak jest. Większość szuka okazji za połowę mojej ceny a że cudów nie ma........ Auto dziś zmieniło właściciela także temat do zamknięcia
  14. Naprawdę ciekawy temat No i nie miałem pojęcia, że takie projekty się tworzą tak blisko mnie
  15. Naprawdę przyjemnie na to popatrzeć
  16. Strasznie mi szkoda i szczerze mówiąc mojej narzeczonej także jest żal ale niestety są też rzeczy ważniejsze w życiu niż auto stąd taka decyzja. No chyba że długo się żaden kupiec nie znajdzie to może zostanie ze mną jeszcze trochę
  17. Oczywiście, że udało Najpierw podziałałem papierkiem ściernym 1500 i 2500 a potem pastą Mothersa i wyszło bardzo dobrze. Kiedyś tak samo zrobiłem na innej Audi i do dziś efekt się utrzymuje.
  18. W takim budżecie to możesz kupić na początek dwa wiadra z grit guardami, rękawicę do mycia i dobry szampon. Efektu wizualnego oczywiście tym żadnego nie zrobisz ale przynajmniej myciem nie będziesz już dobijał lakieru Niestety detailing to cholernie droga pasja
  19. Prawdę mówiąc to wygrał rozsądek i teraz w planach ślub, budowa domu itp. więc zapadła decyzja o sprzedaży auta i kupnie jakiegoś woła roboczego (Passat B5 lub A4 B5 w Avancie).
  20. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurcze miałem fotki ale kilka dni temu padł mi telefon i niestety wraz z nim straciłem wszystkie fotki Jak nie zapomnę to ewentualnie wieczorem coś pstryknę i wrzucę. Dla mnie najważniejsze było żeby w nocy dawały jak najwięcej światła i żeby dawały radę w deszczu dlatego z czystym sumieniem polecam 4300.
  21. Auto do sprzedania (jest już wątek w dziale sprzedam ale pomyślałem, że może i tutaj wkleję kilka aktualnych fotek)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.