Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To ja jeszcze dodam, że mam właśnie takie w swojej B5 i naprawdę dają radę jak na H7
  2. Piękna robota a na miejscu właścicieli mocno bym się wstydził oddając aż taki chlew do ogarnięcia. Są pewne granice
  3. Zgadzam się ale zastanawia mnie dlaczego 2.2T jest lepszy od 2.7BiT i tyle tańszy w eksploatacji
  4. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki H4mm3R
  5. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kto ma takie rewelacyjne ceny?
  6. Ciekawy przeszczep Z tego co wiem to hammerite daje radę
  7. To żadna tajemnica. Było to ciemne (nie wiem czy czarne czy granatowe) BMW E46 320D w kombi
  8. Fajny tyłeczek
  9. W poprzednich autach mimo niezbyt wielkich mocy było czuć wielką różnicę w trakcji pomiędzy 215 a 225 więc dla mnie wybór prosty
  10. Wiadomo, że im mniejszy profil opony tym bardziej zawiecha dostaje po d*pie. Auto i tak nigdy nie będzie służyło do wyścigów z racji na silnik więc może akurat pójść w wygląd i zapodać 18"
  11. Dobrze gadasz wampir. Nie zawsze wygląd musi się liczyć. Niektórzy bardziej cenią sobie właściwości jezdne a każdy idzie swoją drogą i robi auto zgodnie ze swoją wizją.
  12. Ciekawa teoria. Dlaczego taniej eksploatacja wychodzi w 2.2T? Bo jedna turbina?
  13. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinno łatwo pójść więc może ktoś kiedyś na klej to złapał
  14. Albo może właśnie ma go dopiero na głowie
  15. Ale leży na ziemi
  16. Z racji, że jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem nie wezwałem psiarni tylko spisaliśmy oświadczenie. Koleś miał grubo przerysowany dosłownie cały bok czyli blacha w Audi jednak mocniejsza Tak jak przypuszczałem po dzisiejszej regulacji pompek bipy na wszystkich pompkach unormowały się i mieszczą w przedziale między 15 a 30 na plusie.
  17. Kurcze historia auta i lista modyfikacji naprawdę robi wrażenie
  18. A no to widzę, że podobnie jak u mnie. Miało się fajnego sedana B6 ale za miesiąc ruszam z budową domu a ślub chyba za rok więc trzeba było sprzedać B6 i kupić Avanta B5
  19. Dobre wykopalisko Ja stosowałem nie raz i nie dwa i muszę przyznać, że sporo syfu wypływało wraz z olejem. Żadnych skutków ubocznych nie zaobserwowałem. Ceratec też dobra rzecz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.