Treść opublikowana przez Animal
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Może być i więcej. Ja mam na blacie teraz trochę ponad 215kkm Auto było w PL u jednego właściciela od 2008 roku to jestem ciekaw ile miało wtedy jak je sprowadzał Trzeba przyznać, że jest zadbane ale stawiam, że jest cofnięte o dobre 200-250kkm. Dla porównania dwa tygodnie temu kupiliśmy dla brata też B5 AJM z 2001 roku od Niemca ale na blacie prawie 350kkm a auto w środku bez żadnych śladów zużycia, zawiecha jak nówka, silnik przykurczony i widać, że nikt tam łap nie wkładał, pompki idealne, pali od kopa... naprawdę byłem w szoku, że takie egzemplarze jeszcze się uchowały.
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No no... piękny przebieg patent z wycieraczką dobry
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Też tak myślę i ważne, że wszyscy cali a auto się wyklepie Gorzej gdybym nie odbił w lewo i byłaby czołówka Niestety tak się kończy połączenie BMW + letnie opony + młody, łysy kierowca w dresie + 15cm śniegu i cienka warstwa lodu pod nim.
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
No, no... towar deficytowy Ale masz rację, bez boczków i foteli do kompletu nie będzie robiło takiej roboty jak powinno
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Myślałem o tym ale tak jak wspomniałem na początku auto ma mi służyć na budowie domu więc grubsze mody nie wchodzą w grę a jak ładować pakiet z Esy to bez koła i gleby by się nie obyło
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Dodatnie w okolicach 20-32 ale po przygazowaniu na drugim i czwartym cylindrze lecą bardzo szybko do góry i przekraczają 100 UP. 17.02.2016 Kur*a! Pierwszy raz w tym roku spadło 15cm śniegu i już wystarczyło żeby na drogach zrobił się kataklizm! Najgorsze w tym wszystkim jest to, że miałem spotkanie bardzo bliskiego stopnia z typowym kierowcą BMW, któremu pomyliły się pory roku i jeździł na letnich oponach Efekty "spotkania" poniżej Mało brakowało a zaliczyłbym czołówkę i tylko dlatego, że byłem przytomny za kierownicą i odbiłem w drugim kierunku obyło się bez ofiar i większych szkód (nie licząc zderzaka, który i tak miałem do wymiany, maski, błotnika, reflektora i kilku innych plastików).
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Tak, pompę można uszczelnić co nie zmienia faktu, że może być ona już zwyczajnie zatarta a króciec mimo wszystko zacznie puszczać ciśnienie. Stwierdziłem, że zrobię to raz na nowej pompie i nigdy więcej nie będę do niej zaglądał Sprawdzałem Michał i wychodzi na to, że są na miejscu ale jakoś dziwnie głęboko schowane w porównaniu do AWX-a którego kiedyś miałem. Zastanawiam się czy na pewno tak ma być ale jutro auto idzie na profilaktyczną regulację pompek (trochę BIP-y mi się nie podobają) więc poproszę mechanika żeby rzucił na nie okiem.
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Nie ma co czekać tylko kupić nową i wymieniać ale już Ci współczuję gimnastyki przy tej jednej felernej śrubie, której nie widać
-
Odłączanie turbiny podczas jazdy
Bez logów dynamicznych ciężko cokolwiek powiedzieć.
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Myślę, że mimo wszystko warto
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Koniecznie musisz wrócić z aparatem
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Moim zdaniem można mu zaufać bo robiłem nim już kilka innych reflektorów dla znajomych i z moich obserwacji wynika, że nic złego się nie dzieje. Z resztą jeżeli robisz to sam i zdecydujesz się na zakup tego środka to raz na kilka miesięcy wystarczy, że odświeżysz warstwę filtra a zanim zużyjesz taką buteleczkę to minie kilka lat. UP. 16.02.2016 Dawno nic nie pisałem ale auto dzielnie nabija kolejne kilometry Niestety zaliczyłem lekkiego dzwona (hak holowniczy) w wyniku czego mam do wymiany przedni zderzak Na szczęście uderzenie było lekkie dlatego chłodnice nie ucierpiały. Niebawem się to ogarnie Wczoraj popołudniu dotarła kolejna paczka od Dzika a w niej zupełnie nowa pompa vacum Boscha stara niestety puszczała już paliwo, olej oraz podciśnienie przez felerny króciec Przy okazji wreszcie zaślepiłem EGR oraz wymieniłem uszczelkę pokrywy zaworów, która delikatnie się pociła, ponadto wleciały nowe żarówki i filtr kabinowy z aktywnym węglem . Kilka fotek z pracy poniżej
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
No odpycha się naprawdę zacnie. Gratulacje!
-
Auto nie odpala
Ale auto powinno odpalić także bez świateł pozycyjnych tyle, że po kilkusekundowym kręceniu rozrusznikiem
-
[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC
Ależ ona piękna Ale z tą przepływką to już przegięcie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
No tak ale założyłem sobie, że pewnie jakieś widełki w budżecie ma... z drugiej strony czy warto dopłacać skoro obydwie maszyny nie różnią się wiele? Myślę, że nie. Chociaż z Lare nie miałem styczności więc mogę się mylić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
P7 w tym budżecie będzie ok. Ewentualnie coś podobnego od Lare.
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
A no to i tak dobry czas Ja rozbierałem jednego dnia popołudniu i zajęło mi to prawie 3h a na drugi dzień przytargałem inny magiel i składałem do kupy co poszło zdecydowanie szybciej bo raptem godzinkę i może 15 minut. Ogólnie to byłem przerażony bo słyszałem wcześniej jaka to "przyjemna" robota ale teraz stwierdzam, że nie ma się czego bać- [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Miałem kiedyś w B6 to samo. Dopiero wymiana magla pomogła... mi zajęła 4h a Tobie?- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
No to i ja wrzucę swoje "3 grosze" U Marcina zaopatruje się już blisko 3 lata i za każdym razem jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i zarazem serdeczności z jaką podchodzi do klienta. No i nigdy nie czekałem na paczkę dłużej niż jeden dzień co jest bardzo ważne. Z racji, że jestem już w zasadzie stałym klientem to ostatnio dostałem wypasioną bluzę "ZF" Dlatego ze specjalną dedykacją dla Dzika zamieszczam fotki w dowód, że bluza dotarła i leży idealnie a właściciel cieszy się z gadżetu jak małe dziecko POLECAM! POLECAM! POLECAM!!!- R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Jeszcze powiedz, że w dieslu- R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Gratulacje! Piękne auto a kolor po prostu miażdży- Flexowe Rewolucje
Dobra robota! S6 C7- Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Pewnie tej nocy nie prześpisz, a drugą prześpisz w aucie Czekamy na relację Poprzedniej nocy pewnie nie przespał a tej nie prześpi tym bardziej bo będzie tylko chuchał, dmuchał, głaskał.... :grin: - [B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM