Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. RS4 marzenie ale może kiedyś.......
  2. Faktycznie nieźle dają. No ale teraz koniecznie szukaj innego zderzaka na przód i dolnego grilla
  3. Animal odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Ja mam zaślepione i spokój na wieki wieków z wyciekającym olejem
  4. Szczerze polecam w tym temacie Edwarda Mroczko z Żar (ul. Osadnicza) ale terminy to ma już na czerwiec no i nie jest najtańszy ale za to jest w zasadzie jedynym mechanikiem, do którego oddaje auto (gdy czegoś nie umiem bądź nie mogę zrobić sam) i jeszcze nigdy nie miałem żadnej niemiłej niespodzianki. Oddawałem do niego kilka różnych aut na robienie pompek i innych rzeczy i zawsze było w porządku.
  5. i jak go rozwiązałeś? :)szczerze mówiąc widać to bardziej na zdjęciach niż na żywo ale jakość prowadzenia wysokiej kozy a teraz to różnica jest niebo a ziemia jeszcze tylko musze kupić amorki No właśnie nie rozwiązałem tego problemu a nowy właściciel na pewno tego nie zrobi skoro nie ma nawet czasu żeby umyć auto i od kilku miesięcy nie był nim na myjni strach się bać co on z nim zrobi za jakiś czas
  6. Fajnie przy niej działasz... Powodzenia w dalszym rezaniu
  7. Obawiam się, że nie bo jak miałem B6 na springach H&R to było tak samo bez względu na ilość paliwa w zbiorniku i też miałem ten problem
  8. Spokojnie Paweł Ja wyraziłem jedynie moje zdanie poparte jakimś doświadczeniem - zdaję sobie sprawę, że jest ono o wiele mniejsze od Twojego dlatego wręcz cieszę się, że zrobiłeś solidny wykład i wiele rzeczy wyjaśniłeś mi oraz innym użytkownikom - chwała Ci za to. Dla mnie konstruktywna krytyka zawsze jest mile widziana
  9. Bo w przypadku ewentualnego dostania się "ciała obcego" pod fibrę i porysowania lakieru łatwiej jest usunąć zarysowanie proste niż koliste. Z resztą ja tam preferuję proste ruchy czy to przy myciu czy przy woskowaniu i dobrze mi z tym bo nie cierpię swirli
  10. Dlaczego? Przecież ruchy w liniach prostych są "bezpieczniejsze" niż koliste
  11. Bardzo dobra robota! Fajnie się oglądało jak felgi odzyskiwały blask
  12. Co Ty chcesz zrobić tą maszyną?
  13. Wosk się nakłada ruchami w linii prostej, polerujesz dopiero kolistymi ruchami. W ogóle nie powinno wykonywać się kolistych ruchów na lakierze!
  14. Fajny egzemplarz Ci się trafił. Powodzenia w modzeniu i szerokości
  15. Teraz tylko niżej by wypadało
  16. Rotor w ogóle jak dla mnie przereklamowany więc dobrą decyzję podjąłeś
  17. Zawsze się mówi, że nic nie będę grzebał a później się leci
  18. Dobre fotki... podsyłaj do kalendarza
  19. Więcej, więcej, więcej proszę
  20. Koniecznie bo fotka naprawdę zacna
  21. Miazga
  22. Oj coś w tym jest bo też dopiero zaczynam a już momentami nerwy zszargane P.S. Naprawdę zacny wół roboczy
  23. No to sprawdziłbym jeszcze ten kąt synchronizacji chociaż wygląda mi to na cofające się paliwo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.