Treść opublikowana przez Animal
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Świetna jest... no i błyszczy jak....... sam wiesz co
-
zestaw do polerowania
Dodałbym tu jeszcze przynajmniej jeden punkt: 4.5 Wymycie pasty po polerowaniu i inspekcja lakieru Wosk Fusso można śmiało kłaść na jałowy lakier więc już niczego więcej nie używasz.
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Tak w ogóle to może podeślesz fotki do kalendarza?
-
[S4 BBK] S4 Avant Black 19' - wydech custom i film str 5
Ja bym zostawił w "chromie" albo jak już malować to w czarny połysk
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No to grubo się dzieje. Czekam na finał
-
B5 Avant // 2.8 AMX Q+T // H&R //
Pomysł fajny ale czy opłacalny? Nie wydaje mi się
-
B8 Sedan TFSI 330ps, 416nm by EcuProject :-)
Piękna sztuka
-
zestaw do polerowania
Po umyciu auta wypadałoby je jeszcze przelecieć glinką zanim w ogóle położysz na nim maszynę. Dlaczego? Jak popracujesz glinką na "czystym" aucie to zrozumiesz dlaczego Potem możesz próbować polerować maszyną ale po użyciu maszyny rotacyjnej i wyżej wskazanego zestawu pada i pasty raczej na pewno zostaną Ci hologramy więc musiałbyś użyć innej kombinacji pada i pasty żeby "posprzątać bałagan na lakierze". Dopiero po wymyciu pasty i inspekcji lakieru i stwierdzeniu, że jest ok możesz przejść do nakładania wosku.
-
Moja pasja - moje realizacje
Użyłem Megsa Plast-X i naprawdę mogę go polecić do tego typu zadań Oczywiście, że warto. Uwierz, że zdziwiłbyś się jak duża może być różnica na np. srebrnym lakierze Chociaż fakt jest taki, że na ciemnych autach zarysowania i wszelkie defekty lakieru są łatwiej zauważalne.
-
zestaw do polerowania
Denis jak zawsze konkretnie Marcin... radzę Ci uważać do jak wpadniesz w sidła detailingu to już z nich nie wyjdziesz Chyba każdy kiedyś zaczynał od tego, że chciał jedynie odświeżyć swoje auto..... a później samo poszło
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Jeszcze więcej
-
Moja pasja - moje realizacje
A to akurat bardzo proste Wystarczyło je wyciągnąć z auta (dosłownie 5 minut roboty) a później wkroczyłem do zabawy z maszyną i pastami polerskimi
-
Moja pasja - moje realizacje
Dawno niczego nie wrzucałem ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje po dłuższej przerwie powracam a większość moich realizacji będzie można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/HighGlossFactory/ Zapraszam do oglądania, komentowania, "lajkowania"
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Moim zdaniem czarne wyglądają lepiej
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Pewnie poduszka
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Ja właśnie zauważyłem, że po każdym zaślepieniu chmurka z tyłu była mniejsza niż na działającym EGR. Może masz jakąś niewielką nieszczelność? Jak pierwszy raz zaślepiałem EGR w 80 1Z to nie dokręciłem jednej śruby od zaślepki i auto kopciło bardzo mocno. Byłem przerażony, że coś jest nie tak a wystarczyło dokręcić śrubkę
-
Stukanie przy szybkim kreceniu kierownica prawo lewo
Nie tylko B5... w B6 też to miałem a i w B7 wcale nie jest lepiej
-
Audi A6 C7 by 7ups
A6 C7 to ogólnie ładne auto ale Twoja jest po prostu bajeczna
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ale kosa
-
B6 DIVISION
No to poruszyłeś drażliwy temat stary
-
Stukanie przy szybkim kreceniu kierownica prawo lewo
Też bym stawiał na ten krzyżak na dole... ale żeby było śmieszniej to jeszcze nie spotkałem Audi gdzie by nie stukało przy energicznym ruszaniu kierownicą. Rozumiem, że skoro wszystko wymienione to nie odczuwasz absolutnie żadnych drgań z układu jadąc po dziurach czy kostce brukowej?
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dawaj więcej pikczersów
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Tak, chyba trzeba było od razu ceramikę położyć ale Autobahn też jest baaaaardzo spoko
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Świetnie się komponują te koła do reszty Norbas a zabezpieczenie pierwsza klasa chociaż nie wiem czy nie poszedłbym na Twoim miejscu w jakąś powłokę
-
[ALL B5] Mój Kermit;D
Smutny widok... ale skoro turbo od AWX-a już czeka to nie ma tego złego...