Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Świetna jest... no i błyszczy jak....... sam wiesz co
  2. Dodałbym tu jeszcze przynajmniej jeden punkt: 4.5 Wymycie pasty po polerowaniu i inspekcja lakieru Wosk Fusso można śmiało kłaść na jałowy lakier więc już niczego więcej nie używasz.
  3. Ja bym zostawił w "chromie" albo jak już malować to w czarny połysk
  4. No to grubo się dzieje. Czekam na finał
  5. Pomysł fajny ale czy opłacalny? Nie wydaje mi się
  6. Po umyciu auta wypadałoby je jeszcze przelecieć glinką zanim w ogóle położysz na nim maszynę. Dlaczego? Jak popracujesz glinką na "czystym" aucie to zrozumiesz dlaczego Potem możesz próbować polerować maszyną ale po użyciu maszyny rotacyjnej i wyżej wskazanego zestawu pada i pasty raczej na pewno zostaną Ci hologramy więc musiałbyś użyć innej kombinacji pada i pasty żeby "posprzątać bałagan na lakierze". Dopiero po wymyciu pasty i inspekcji lakieru i stwierdzeniu, że jest ok możesz przejść do nakładania wosku.
  7. Użyłem Megsa Plast-X i naprawdę mogę go polecić do tego typu zadań Oczywiście, że warto. Uwierz, że zdziwiłbyś się jak duża może być różnica na np. srebrnym lakierze Chociaż fakt jest taki, że na ciemnych autach zarysowania i wszelkie defekty lakieru są łatwiej zauważalne.
  8. Denis jak zawsze konkretnie Marcin... radzę Ci uważać do jak wpadniesz w sidła detailingu to już z nich nie wyjdziesz Chyba każdy kiedyś zaczynał od tego, że chciał jedynie odświeżyć swoje auto..... a później samo poszło
  9. A to akurat bardzo proste Wystarczyło je wyciągnąć z auta (dosłownie 5 minut roboty) a później wkroczyłem do zabawy z maszyną i pastami polerskimi
  10. Dawno niczego nie wrzucałem ale to nie znaczy, że nic się nie dzieje po dłuższej przerwie powracam a większość moich realizacji będzie można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/HighGlossFactory/ Zapraszam do oglądania, komentowania, "lajkowania"
  11. Moim zdaniem czarne wyglądają lepiej
  12. Animal odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Ja właśnie zauważyłem, że po każdym zaślepieniu chmurka z tyłu była mniejsza niż na działającym EGR. Może masz jakąś niewielką nieszczelność? Jak pierwszy raz zaślepiałem EGR w 80 1Z to nie dokręciłem jednej śruby od zaślepki i auto kopciło bardzo mocno. Byłem przerażony, że coś jest nie tak a wystarczyło dokręcić śrubkę
  13. Nie tylko B5... w B6 też to miałem a i w B7 wcale nie jest lepiej
  14. Animal odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    A6 C7 to ogólnie ładne auto ale Twoja jest po prostu bajeczna
  15. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to poruszyłeś drażliwy temat stary
  16. Też bym stawiał na ten krzyżak na dole... ale żeby było śmieszniej to jeszcze nie spotkałem Audi gdzie by nie stukało przy energicznym ruszaniu kierownicą. Rozumiem, że skoro wszystko wymienione to nie odczuwasz absolutnie żadnych drgań z układu jadąc po dziurach czy kostce brukowej?
  17. Tak, chyba trzeba było od razu ceramikę położyć ale Autobahn też jest baaaaardzo spoko
  18. Świetnie się komponują te koła do reszty Norbas a zabezpieczenie pierwsza klasa chociaż nie wiem czy nie poszedłbym na Twoim miejscu w jakąś powłokę
  19. Smutny widok... ale skoro turbo od AWX-a już czeka to nie ma tego złego...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.