Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ....
  2. No fakt, bardzo praktyczny mod
  3. W obydwu wiadrach są potrzebne separatory.
  4. W służbowej Astrze 1.7CDTI też to mam i też mnie to irytuje
  5. Hahahah no aż tak to nie miałem ale zawsze sobie mówiłem "czerwone? No bez jaj!" powoli zaczynam zmieniać zdanie
  6. Lakier o ile dobrze widzę to LZ7L, który faktycznie robi fajne wrażenie. W słońcu wpada w fiolet/grafit a w cieniu mocno ciemnieje i jest prawie czarny Ogólnie fajna sztuka i plany dobre tylko ta skrzynia jakoś mnie razi
  7. Kurcze jak czerwone auta mi się nie podobają tak Twoja robi na mnie piorunujące wrażenie
  8. Bardzo wdzięczny lakier ale chyba nie widziałeś zajechanych lakierów jeśli uważasz, że ten był w kiepskim stanie
  9. Tylko pamiętajcie, że nawet najlepsze wiadra i separatory nie uchronią lakieru przed zarysowaniami przy niewłaściwej technice mycia
  10. Heh niezła historia powodzenia w modzeniu bo baza naprawdę fajna.
  11. Sporo ciężkiej pracy włożone Ale komora lakiernicza mnie rozwaliła
  12. Ahahahahha.... czyli jednak choroba postępuje ale w sumie mam to samo jak już coś robić to po co serię skoro można coś więcej
  13. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wiem jak w przypadku magla i pompy z B7 ale w B6 jak byk jest napisane, że ma być minerał. Kiedyś jeszcze w poprzednim aucie przy wymianie magla przez przypadek zalałem syntetyk i dobrze na pompę to nie wpłynęło.
  14. Oj to sporo nowych teili wpadło
  15. Podłączam się do pytania
  16. Dzięki Panowie niebawem kolejna porcja modów ale czekam z niecierpliwością na jedną paczkę, która miała być prezentem pod choinkę
  17. Ja się spotkałem z czymś takim tylko w Mercu CL63AMG ale tylko i wyłącznie na elementach powtórnie lakierowanych. Tam gdzie było ori problemu nie było. Szlag mnie trafiał ale na szczęście po kilkudziesięciu godzinach udało się go wyprowadzić.
  18. Stare tarcze biły przy hamowaniu a bez sensu było inwestować w 280mm Wczoraj zestaw miał okazję się z grubsza dotrzeć więc już pozwoliłem sobie raz mocniej nadusić hamulec i byłem pozytywne zaskoczony jeszcze zrobię tył... potem zawias lekko w dół i będzie można myśleć o większej mocy
  19. Pewnie, że znajdę trochę czasu ale jednak budowa to priorytet i to także z kilku innych powodów niż tylko te mieszkalne Oczywiście wszystko w swoim czasie. Poza tym jestem typem człowieka który nie ruszy wyglądu zewnętrznego póki mechanika nie będzie na tip-top Niebawem wpadnie kilka bardziej ciekawych modów Update 02.01.2017 Było 280mm: Teraz jest 320mm A dodatkowo wpadły jeszcze dywaniki bo wcześniej każdy był z innej parafii Teraz są takie
  20. Pozamiatane
  21. Kurcze a już myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak i B8 zupełnie mi nie leży
  22. Mi się podoba ale.... ten pomarańczowy kierunek trochę słabo pasuje do reszty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.