Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to będę
  2. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Na 99% listwa jest taka sama. Jedynie czym się różnią to chyba 2 z 4 uchwytów trzymających (te trzymające na środku listwy) ale to też nie jest duży problem. Jak będziesz zakładał to zobaczysz co trzeba delikatnie przyciąć
  3. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko pasuje P&P. Montowałem niedawno w B6 właśnie taką. Oczywiście zamek trzeba wywalić.
  4. Zymol przed BT to dobra opcja ale dużo dłużej on tam nie poleży. Tak w ogóle to, o którym Zymolu mowa? Przed nim będzie cleaner? Sorry za małe OT ale każdy chciałby mieć świetnie zadbany i zabezpieczony lakier ale jak przychodzi do zostawienia auta na kilka dni to pojawia się problem. Niestety pewnych zabiegów nie wykonasz w jeden czy dwa dni i trzeba się z tym liczyć. To tak samo jak zostawienie auta u mechanika czy lakiernika - tak już jest i tyle.
  5. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Teoretycznie znaczenie ma jedynie obwód koła więc tu kłania się kwestia doboru opon ale po co sobie komplikować życie?
  6. Tomek Ty chyba jeszcze zapuszczonego wnętrza nie widziałeś Świetna relacja i miło się oglądało. Efekty rewelacyjne
  7. Ten gwint to w jakim stanie? Po jakim przebiegu? Cena? Może być PW.
  8. Bardzo fajne to koło i no jego parametry po prostu
  9. Oj tak. Cisza jest totalna. Temat niebawem więc podam więcej szczegółów
  10. Bardzo przyjemne koło i dobrze siadło z tą zawiechą
  11. Nie, nie.... szczerze to nie podobają mi się za bardzo B8... no chyba, że po lifcie ale to już nie ten budżet. Padło na B7 2.0TFSI z quattro w manualu całkiem miło się to odpycha a i kasa na mody została więc będzie na pewno ciekawie
  12. Kusiła mnie zmiana marki ale jednak udało się trafić ciekawy kąsek z czterema pierścieniami Część informacji już widać pod nickiem w opisie auta
  13. Temat do zamknięcia - auto sprzedane, ale zostało w rodzinie - schedę przejął młodszy brat Ja od wczoraj śmigam nowym nabytkiem - temat w odpowiednim dziale już wkrótce
  14. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeb.em
  15. Ponadczasowy wzór
  16. Przeczytałem z największą przyjemnością... świetna historia i świetne auto - te po drodze do RS-a też niczego sobie
  17. Piękna robota
  18. Nie od dziś wiadomo, że aktywna piana jest skuteczniejsza na suchym aucie niż na mokrym więc stosowanie jej po wcześniejszym spłukaniu samochodu mija się trochę z celem. No chyba, że spłuczesz auto i poczekasz aż wyschnie i dopiero nałożysz pianę. Wtedy może mieć to jakiś sens.
  19. Mistrzostwo świata z tym obszyciem
  20. Zamień kolejność punktu 1 i 2 Co do pianownicy to polecam Epocę a pianę Autobrite magifoam
  21. Jeżeli chodzi o przepisy to oczywiście spryskiwacze reflektorów jak i układ samopoziomowania to obowiązek...... ale ja tak jeździłem kilka lat w poprzednim aucie i to nie tylko w Polsce i jakoś nikt się do tego nie przyczepił chociaż to pewnie kwestia szczęścia Bixy jak najbardziej polecam i uważam to za jeden z najlepszych modów jakie można zrobić.
  22. Ciężko mi porównać bo nie używałem obydwu zestawów ale mam Nilfiska P150 i naprawdę daje radę. Oczywiście pianownica PA to podstawa. Zaczynałem swoją zabawę od takiego Kraussa i jeżeli faktycznie ma być przeznaczony tak jak piszesz to szczerze polecam!
  23. Jest przynajmniej kilka osób na forum ale m.in. ja
  24. Piękna robota i ciekawa relacja! Chylę czoła za ogrom pracy włożonej w nowe i teoretycznie "idealne" auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.