Treść opublikowana przez Animal
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Kobiety
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
brak słów na takie dziadostwo
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Aż miło popatrzeć co tu się dzieje
-
Piszczenie 2.0 TSI BWE
No wiadomo Oby tylko nowy zawór już nie sprawiał problemów i posłużył jak najdłużej.
-
Spocik Lubuski :)
Ja też jestem jak najbardziej "za"
-
Piszczenie 2.0 TSI BWE
A nie lepiej było wyrzucić ten zawór w ogóle a w jego miejsce wrzucić OCT?
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Fakt, Twoja B6 zdecydowanie wygląda świeżo i na pewno przykuwa wzrok na ulicach RS4 B7 jako następca powiadasz
-
Spalanie oleju
Ja moją od wymiany zrobiłem prawie 6kkm a oleju dolałem może 0,5l więc 3l na 13kkm raczej nie wróży niczego dobrego.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Nic dziwnego, że jesteś zadowolony bo bardzo fajnie siadło
-
Filtr paliwa 2.0 Tfsi
Tak czy inaczej to jak najbardziej polecam wymianę filtra paliwa. Ja swój wyciągnąłem po przebiegu 195kkm i nie chcesz wiedzieć jaki syf z niego wypłynął Oczywiście nikt wcześniej do niego nie zaglądał Filtr znajduje się mniej więcej w okolicy prawego tylnego koła. Musisz go szukać pod plastikową osłoną podłogi. Robota lekka, szybka i chyba każdy sobie poradzi.
- B7 Crew
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Fajna baza do dopieszczenia
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Mega siada ta kiera we wnętrzu B6/B7
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Moim zdaniem zostawiłbym ten z RS-a bo jest
-
A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
To musicie się przejechać jakimś Peugeotem... wtedy przestaniecie marudzić na trzeszczące plastiki w swoich Audi Często jeżdżę nowym 508 i 308. Jedna wielka masakra zwłaszcza na kostce brukowej. 508 to maksymalna opcja wyposażenia i auto za naprawdę grubą kasę a trzeszczy o wiele gorzej niż moje 12-letnie Audi na zawieszeniu 1BV i kołach 235/35/19.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Tak czy inaczej czekam na jakiś znak sygnał to może uda się spotkać jak będziesz na miejscu
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Fajne te kropelki powychodziły Tylko dlaczego ja jeszcze jej na żywo nie widziałem?! Kiedy będziesz w PL?
-
A4 b8 2008 - Wnętrze i OneStep/komora silnika
Kolejna bardzo fajna relacja aż tak źle z tym lakierem to nie było ale teraz zdecydowanie odżył
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Dobrze widzę, że w kierunku po prostu wywaliłeś ten pomarańczowy element i nic w jego miejsce nie wstawiłeś? Efekt porównania świecenia naprawdę mega, różnica widoczna gołym okiem
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Ale wiesz, że bez fotek na aucie to się nie liczy?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Hehe teraz to oni już nawet telefonów ode mnie nie odbierają a otrzymałem pismo, że jak chcę się odwoływać to mogę jedynie drogą sądową i tylko w momencie kiedy wyższe koszty naprawy będę miał poparte fakturami. Jak to potrwa jeszcze kilka dni to auto pojedzie do ASO i dostaną odpowiednią fakturę bo mam do tego prawo. Ja jestem baaardzo ugodowym człowiekiem ale jak nie chcą po dobroci to i ja się nie będę pieścił. Boli tylko fakt, że jak trzeba zapłacić za głupie OC to kroją jak popadnie ale jak już masz dostać kasę od nich to ból d*py mają taki jakbym ich co najmniej okradał
-
Audi A6 C5 AVANT -> S6 -> USA [Styling 63]
Zakres prac naprawdę pokaźny. Czekam na relacje i efekty