Treść opublikowana przez Animal
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Ostatnio po raz kolejny wymieniłem olej oraz przyszła pora na zimówki - Hankook WINTER I-CEPT EVO2 W320. Lada dzień ruszam z tematem hamulców
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
Najlepszy mod w B6 IMHO
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Smutne ale prawdziwe
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Różnica po czyszczeniu skór kolosalna Tylko ten zimowy pakiet jakoś mi nie pasuje do Twojego auta
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Świetne kreski Skąd wziąłeś takie ładne tarcze do licznika?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Gratulacje! No i życzę dużo wytrwałości w oczekiwaniu a jak już odbierzesz to dużo cierpliwości... dla Twojej żony
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Też mam taką beczułkę i kawa w pracy od razu inaczej smakuje
-
Nowy KERCZIwóz
Ładny ten Twój zimowy pakiet Jaki wosk położyłeś?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dobre koło a już z tymi parametrami to w ogóle miazga Ile kilometrów robisz zimą?
-
Hamulce tyl 288 b7
W pierwszym poście tematu o upgradzie hamulców masz zdjęcia takiego zacisku wraz z jarzmem. Z tego co się orientuję to każde 2.0 TFSI w B7 miało z tylu 288mm bez względu quattro czy ośka. Oczywiście podobnie sytuacja wygląda z 3.0 TDI.
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Właśnie dziś złożyłem zamówienie na ten sam model opony. Mam nadzieję, że będą git. Miałeś z nimi wcześniej styczność?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
- B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J
Wybór raczej oczywisty. Tylko ori 18"- Simply Clean A3 8P Sportback 2.0 TDI Lift by FroS-t……& Monika
Bardzo ładna sztuka! Oby służyła. Gratulacje- Passerati by Pajda B6 VW 4Motion/HighLine/178ps->395Nm
Dobrze siadła ta kiera- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dokładnie! Nie pchaj się w te pokrowce bo szkoda lakieru. Fusso na rzetelnie przygotowanym lakierze przeleży całą zimę.- AUDI A4 B6[BEX] QUATTRO_______OETTINGER
Solidny UP - widać, ze sporo pracy włożone- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Lakier będzie dobrze zabezpieczony- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Myślę, że silnik podziękuje Ci za zmianę oleju- A4 b8 Phantom Black Pearl 1x Sline/ Kiera LIFT/ Turbo CAHA 199PS
To teraz czekam na kreski i wrażenia z jazdy- B7 2.0 TDI BRD Alcantara,modyfikacja kiery na wzór TT RS, Eibach Sportline,
Pomysł z kierownicą całkiem fajny. Wygląda zacnie- A4/B7/Avant/Sline/2.0 BPW
Wygląda ładnie... tylko gdzie więcej zdjęć?- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No proszę... a ja głupi zawsze myślałem, że asymetryczne to na lato a na zimę właśnie symetryczne z bieżnikiem w kształcie litery V.- Jakie macie spalanie 2.0T w quattro
Moim zdaniem przy wrocławskich korkach takie spalanie nie jest niczym nadzwyczajnym. Ja swoją zrobiłem w nieco ponad pół roku 15kkm ale większość (ok. 70%) to trasy po autostradzie lub "krajówki". Mam 19" i opony 235/35. Średnie spalanie z tych 15kkm to ok. 10l. Czasami przy jeździe na emeryta uda się zrobić 8l. W mieście, na krótkich odcinkach i korkach ciężko mi zejść poniżej 13l.- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No to jesteś kolejną osobą poza Norbertem, która poleca Nexeny. Chyba się skuszę A dlaczego lepiej asymetryczny bieżnik na zimę? - B7 Sedan /S-Line /3.0 ASB 268 PS 552 Nm /Quattro /Tiptronic /Recaro/19x8,5 i 9,5J