Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Podziękował W piątek odwiedziłem Wschowę i udało się dorwać graty, których szukałem już od dłuższego czasu Niebawem więcej info
  2. Fotki z wczorajszego spotkania z kolegą @Norbas Dziękówa Norbi i do następnego
  3. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Uderzaj do kolegi @dzik
  4. Animal odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Nic tylko brać
  5. https://a4-klub.pl/forum/120-kalendarz-audi-a4-klub-polska/
  6. Przepiękne fotki. Dawaj do kalendarza!
  7. Bardzo ładny sedan i całkiem dobrze wyposażony. Będę śledził bo plany też całkiem fajne
  8. Jeżeli chcesz 345mm to szukaj 981/2. 973/4 to zaciski i jarzma pod 320mm.
  9. Widzę, że kupiłeś LM ale gdybyś chciał tego Motula następnym razem to polecam kolegę DZIK. Albo po prostu szukaj firmy Pro-Choice ze Szczecina
  10. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam skrętne w B7 i podążają wyłącznie w czasie jazdy. Na postoju ani drgną.
  11. I oby tak się wszystko poukładało
  12. Kurcze no to daliście mi do myślenia z tymi kołami na zimę
  13. 19" zimą A ja się bałem, że jak dam 18" to już będzie lekka przesada
  14. Każdy mówi, że nie będzie parcia na mody a później tylko się śledzi te wszystkie tematy na forum Tak jak rrrudy25 napisał... już współczuję poszukiwań auta i zszarganych przez to nerwów.
  15. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    W AJM-ach też były skrzynie 5 i 6-biegowe
  16. Przód już udało mi się pozyskać ale z niecierpliwością będę czekał na info o tym tyle
  17. Kozackie heble A co zrobiłeś ze swoimi starymi zaciskami? Nie walają Ci się przypadkiem? Szukam tyłu
  18. Oooo... to grubo w takim razie już rozumiem dlaczego mój mechanik tak mi ciągle powtarzał, że to bardzo dobrze, że Niemiec wymienił niedawno kompletne sprzęgło i jest jak nowe.
  19. Znowu człowiek nie nadąży śledzić zmian
  20. S4 B6/B7. Swoją drogą jak znajdziesz to daj namiar bo sam szukam
  21. Animal odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Czuje, że będzie kolejny fajny gruz E-34 to już kultowa maszyna
  22. Dobre foty... w sam raz do kalendarza Grill z RS-a jest fajny ale do Eski utrzymanej w tak pedantycznym i oryginalnym wyglądzie chyba bym go nie dał na miejscu Emila.
  23. Znowu piękne foty, które idealnie pasowałyby do kalendarza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.