Treść opublikowana przez Animal
-
B8 TrOOOOp
No właśnie u mnie cały czas cisza przy odpaleniu mimo przebiegu. Przy zakupie dostałem stos faktur i wynika z nich, że poprzedni właściciel zmieniał olej co 15-18kkm i zalewał tylko Motula X-clean 5W30. Ja zmieniam olej co 10-12kkm i odpukać żadnych problemów z autem nie mam. Ja przez 13 miesięcy użytkowania zrobiłem 39kkm.
-
B8 TrOOOOp
Ja bym chyba zrobił na Twoim miejscu na gratach z ASO. Niby 2 tysiące to sporo pieniędzy ale to robi się raz na kilkaset tysięcy kilometrów. No właśnie, tak z ciekawości to jaki masz przebieg? Wydawało mi się, że rozrządy w CDYA są dużo bardziej trwałe niż te w starszych wersjach 3.0TDI. Ja mam obecnie 327kkm przebiegu i rozrządu jeszcze nie słyszałem. Widziałem też, że pytałeś o sprawdzenie ciśnienia oleju manometrem. O ile dobrze kojarzę to czujnik jest w okolicy termostatu, pod pompą CR i można się do niego dobrać bez zrzucania przodu.
-
Monsoon Grey Allroad B8.5 CGLC/S-Tronic
Człowieka może miesiąc na forum nie było a tu takie zmiany ? Gratulacje Norbert! Niech służy jak najlepiej...bo o mody w Twoim wykonaniu jestem spokojny
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Bardzo ładne kreski Regenerowałeś ori odbłyśniki? Ja wymieniłem ostatnio projektory na ogólnie polecane na forach EVOX-R i mimo, że nie jeździłem w pełnej ciemności to już wieczorami widzę ogromną różnicę.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Nie ma co żałować bo znając Ciebie to kolejne auto będzie jeszcze fajniejsze
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Widzę, że nie ma się nad czym dłużej zastanawiać tylko trzeba zamawiać i cieszyć się z dobrej widoczności po zmroku bo bajecznie to świeci
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Podziękował
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Mógłbyś podać źródło z allegro, z którego brałeś do podświetlenia tablicy? Nie ma żadnych błędów? Jakieś rezystory dokładałeś?
-
Bmw e34 czarna blacha
Czekam na więcej! Piękne się to ogląda. Powodzenia z realizacji kolejnych planów.
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Podłącze się do pytania bo właśnie spaliła mi się jedna żarówka od podświetlenia tablicy więc jest pretekst żeby wymienić na ledy
-
A6 C6 LIFT 3.0 TDI QUATTRO OEM+
Bardzo ładna C6 Skąd brałeś EVOXy?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Bardzo szanuje takie podejście do tematu. Brawo
-
Red Sportback 2.0TQ
No pewnie, wiesz że ja zawsze chętnie się spotkam
-
Red Sportback 2.0TQ
Bardzo ładnie się tu dzieje Gdzieś w garażu wala mi się zestaw PCV z Oil Catch Tankiem jakby co
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Miałem takie Fuldy o jakie pytałeś i nie polecam. Może źle trafiłem ale był ogromny problem z wyważeniem. Poza tym znikały dość szybko a nie jeździłem jakoś bardo agresywnie.
- B7 Crew
-
Red Sportback 2.0TQ
Bardzo dobry olej do tego silnika
-
Red Sportback 2.0TQ
Dobra zmiana
-
Red Sportback 2.0TQ
Tak jak już rozmawialiśmy auto robi świetne wrażenie i silniczek pięknie mruczy. Znając Ciebie to za kilka miesięcy będzie totalny kozak. Gratuluje
-
Bmw e34 czarna blacha
Bardzo fajna relacja i kawał dobrej roboty. Miło się na to patrzy i na pewno będę śledził rozwój tematu.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Byłem i faktycznie końcówka bardzo mocna. Lubię kino w wydaniu Smarzowskiego ale obawiałem się, że został zbyt mocno "rozdmuchany" przed premierą i moja przygoda z tym filmem zakończy się rozczarowaniem. Na szczęście obawy okazały się nieuzasadnione a film robi ogromne wrażenie.
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dwie ostatnie fotki spokojnie nadają się do klubowego kalendarza
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
Poproszę na PW źródło z którego brałeś swoje evoxy
-
Zwykłe A6 C6 ALLROAD 3.0 TDI
To istnieje coś takiego jak homologowany bi led do C6? Przystosowanie nie oznacza homologacji. Przystosować można samemu wspomniany Koito bi led i wcale nie jest to trudne. Tylko minusem jest utrata homologacji. Bi led jest fabrycznie montowany w Toyotach i Lexusach. Mam jednak obawy czy ta technologia jest na tyle rozwinięta żeby dorównać dobremu ksenonowi.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Dzięki za info