Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie u mnie cały czas cisza przy odpaleniu mimo przebiegu. Przy zakupie dostałem stos faktur i wynika z nich, że poprzedni właściciel zmieniał olej co 15-18kkm i zalewał tylko Motula X-clean 5W30. Ja zmieniam olej co 10-12kkm i odpukać żadnych problemów z autem nie mam. Ja przez 13 miesięcy użytkowania zrobiłem 39kkm.
  2. Animal odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym chyba zrobił na Twoim miejscu na gratach z ASO. Niby 2 tysiące to sporo pieniędzy ale to robi się raz na kilkaset tysięcy kilometrów. No właśnie, tak z ciekawości to jaki masz przebieg? Wydawało mi się, że rozrządy w CDYA są dużo bardziej trwałe niż te w starszych wersjach 3.0TDI. Ja mam obecnie 327kkm przebiegu i rozrządu jeszcze nie słyszałem. Widziałem też, że pytałeś o sprawdzenie ciśnienia oleju manometrem. O ile dobrze kojarzę to czujnik jest w okolicy termostatu, pod pompą CR i można się do niego dobrać bez zrzucania przodu.
  3. Człowieka może miesiąc na forum nie było a tu takie zmiany ? Gratulacje Norbert! Niech służy jak najlepiej...bo o mody w Twoim wykonaniu jestem spokojny
  4. Bardzo ładne kreski Regenerowałeś ori odbłyśniki? Ja wymieniłem ostatnio projektory na ogólnie polecane na forach EVOX-R i mimo, że nie jeździłem w pełnej ciemności to już wieczorami widzę ogromną różnicę.
  5. Nie ma co żałować bo znając Ciebie to kolejne auto będzie jeszcze fajniejsze
  6. Widzę, że nie ma się nad czym dłużej zastanawiać tylko trzeba zamawiać i cieszyć się z dobrej widoczności po zmroku bo bajecznie to świeci
  7. Mógłbyś podać źródło z allegro, z którego brałeś do podświetlenia tablicy? Nie ma żadnych błędów? Jakieś rezystory dokładałeś?
  8. Czekam na więcej! Piękne się to ogląda. Powodzenia z realizacji kolejnych planów.
  9. Podłącze się do pytania bo właśnie spaliła mi się jedna żarówka od podświetlenia tablicy więc jest pretekst żeby wymienić na ledy
  10. Bardzo ładna C6 Skąd brałeś EVOXy?
  11. Bardzo szanuje takie podejście do tematu. Brawo
  12. No pewnie, wiesz że ja zawsze chętnie się spotkam
  13. Bardzo ładnie się tu dzieje Gdzieś w garażu wala mi się zestaw PCV z Oil Catch Tankiem jakby co
  14. Miałem takie Fuldy o jakie pytałeś i nie polecam. Może źle trafiłem ale był ogromny problem z wyważeniem. Poza tym znikały dość szybko a nie jeździłem jakoś bardo agresywnie.
  15. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jeśli jeszcze nie załatwiłeś tematu to napisz mi PW, żebym nie zapomniał. Powinienem mieć z tym, że będę mógł to sprawdzić dopiero w przyszły wtorek.
  16. Bardzo dobry olej do tego silnika
  17. Dobra zmiana
  18. Tak jak już rozmawialiśmy auto robi świetne wrażenie i silniczek pięknie mruczy. Znając Ciebie to za kilka miesięcy będzie totalny kozak. Gratuluje
  19. Bardzo fajna relacja i kawał dobrej roboty. Miło się na to patrzy i na pewno będę śledził rozwój tematu.
  20. Byłem i faktycznie końcówka bardzo mocna. Lubię kino w wydaniu Smarzowskiego ale obawiałem się, że został zbyt mocno "rozdmuchany" przed premierą i moja przygoda z tym filmem zakończy się rozczarowaniem. Na szczęście obawy okazały się nieuzasadnione a film robi ogromne wrażenie.
  21. Dwie ostatnie fotki spokojnie nadają się do klubowego kalendarza
  22. Poproszę na PW źródło z którego brałeś swoje evoxy
  23. To istnieje coś takiego jak homologowany bi led do C6? Przystosowanie nie oznacza homologacji. Przystosować można samemu wspomniany Koito bi led i wcale nie jest to trudne. Tylko minusem jest utrata homologacji. Bi led jest fabrycznie montowany w Toyotach i Lexusach. Mam jednak obawy czy ta technologia jest na tyle rozwinięta żeby dorównać dobremu ksenonowi.
  24. Dzięki za info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.