Treść opublikowana przez Animal
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Tak z ciekawości jaki przewidywany koszt takiego remontu silnika?
-
BMW M2 LCI - Goły szarak w węglu!
Gratuluję, piękna sztuka i ciekawa historia
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ponadczasowy wzór. Dobry wybór
-
A4 B7 2.0TFSI / Quattro / Gwint / 19" / 260KM 368Nm - by Kuli$
Bardzo ładna sztuka! Powodzenia z realizacji planów
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Zdecydowane nr 5 jeśli ma być ładnie ale jednocześnie budżetowo.
-
A4 B7 2.0TFSI#BWE#Quattro#S-line#Heble S4# by Hołowczyc20 - Sprzedane
Bardzo ładna sztuka Dużo zrobione i plany też niezłe. Powodzenia i na pewno będę śledził
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Dobrze wyszło, więcej już bym nie kombinował
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Też taki mam kawa od razu lepiej smakuje jak podaję się ją w takiej "beczce"
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Chyba przyciągnąłem Cię myślami bo miałem m.in. Twoje auto w głowie pisząc tamten komentarz
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Polać mu bo dobrze gada Moim zdaniem 19" jest złotym środkiem w B7. 20" to już tylko do grubych stance'owych projektów.
- B7 Crew
-
Audi RS6 C5 Limousine Mugello Blau
Przepiękna sztuka Ci się trafiła
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Już nie taka nowość. Ja zalałem go prawie rok temu Teraz mam LM ale chyba wrócę do Motula bo nie widzę sensu przepłacać
-
Wymiana oleju ? jaki olej przy takim przebiegu? 2.0T
@dzik - Pro choice
-
[S4 AGB] Ebony Black S4 Avant
Piękna jest! jakieś dalsze plany?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Pisząc o pompie oleju zapomniałem dodać, że mam na myśli tą z 1.8T. Ori z 2.0T jest duuuuużo droższa i moim zdaniem to pierwsza rzecz jaką trzeba w tym aucie zmienić
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Bardzo ładna sztuka i fajne plany na auto! Powodzenia i szerokości
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Budżet będzie wystarczający ale najwyżej na sam zakup. Na ogarnięcie podstawowych rzeczy musiałbyś jeszcze trochę dołożyć. Pisząc podstawowe rzeczy miałem na myśli rozrząd Contitech (700zł), pompa oleju ASO (1100zł), łańcuszek i napinacz ASO (1000zł), szklanka pompy paliwa ASO (160zł), dobry olej i filtry (400zł), czyszczenie nagaru (800zł). Wszystkie podane przeze mnie ceny są jedynie przybliżone i pewnie można zrobić coś taniej (np. poza ASO). Po zrobieniu tego wszystkiego będziesz miał naprawdę fajne i bezawaryjne auto. Najlepiej gdybyś dorwał opcję w manualu i quattro Moim zdaniem ten silnik jest mocno niedoceniany i błędnie kojarzony z silnikami nowszej generacji. Po ogarnięciu tych kilku rzeczy można się cieszyć z jazdy i awaryjnością nie gorszą niż 1.8T. Co do nadmiernego pobierania oliwy to w tym silniku praktycznie nie występuje. Uważam, że jak ten silnik weźmie 1l oleju na 10000km to nie ma dramatu. Na co zwrócić uwagę przy kupnie? Tak jak w każdym innym aucie - żeby było zadbane
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Pewnie depresji idzie dostać od takiej pogody
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Piękna robota z tymi felgami
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
A to w naszym kraju są regiony z takimi ładnymi drogami? ? całe lato jeździłem na takim rozmiarze i było nawet ok. Bardziej dokucza mi zawiecha 1BV ?
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Nie marudź! Bez przesady choć sam jestem ciekaw jak to będzie gdy sypnie śniegiem. A w styczniu jadę w góry Mam nadzieję, że opony dadzą radę Dokładnie tak. Walka już rozpoczęta ale niestety jutro muszę skończyć tył a przód na przyszły tydzień bo Dev wysłał mi jarzma bez prowadnic i jutro muszę do Niego dzwonić w tej sprawie
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Jeżeli masz na myśli letni setup to nie. Poszukam przez zimę ale w tym roku zima będzie na 19"- Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
To przyznajcie się skąd braliście te soczewki - SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...