Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Gratuluję, piękna sztuka i ciekawa historia
  2. Ponadczasowy wzór. Dobry wybór
  3. Bardzo ładna sztuka! Powodzenia z realizacji planów
  4. Zdecydowane nr 5 jeśli ma być ładnie ale jednocześnie budżetowo.
  5. Bardzo ładna sztuka Dużo zrobione i plany też niezłe. Powodzenia i na pewno będę śledził
  6. Dobrze wyszło, więcej już bym nie kombinował
  7. Też taki mam kawa od razu lepiej smakuje jak podaję się ją w takiej "beczce"
  8. Chyba przyciągnąłem Cię myślami bo miałem m.in. Twoje auto w głowie pisząc tamten komentarz
  9. Polać mu bo dobrze gada Moim zdaniem 19" jest złotym środkiem w B7. 20" to już tylko do grubych stance'owych projektów.
  10. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Damian, tak jak już Rabbi wspomniał, w zwykłym zderzaku kratek się nie ściąga. Demontowalne są w zderzaku S-Line. Nie za bardzo wiem co mogło Ci się tam źle spasować. Masz fotkę?
  11. Przepiękna sztuka Ci się trafiła
  12. Już nie taka nowość. Ja zalałem go prawie rok temu Teraz mam LM ale chyba wrócę do Motula bo nie widzę sensu przepłacać
  13. @dzik - Pro choice
  14. Piękna jest! jakieś dalsze plany?
  15. Animal odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Pisząc o pompie oleju zapomniałem dodać, że mam na myśli tą z 1.8T. Ori z 2.0T jest duuuuużo droższa i moim zdaniem to pierwsza rzecz jaką trzeba w tym aucie zmienić
  16. Animal odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Budżet będzie wystarczający ale najwyżej na sam zakup. Na ogarnięcie podstawowych rzeczy musiałbyś jeszcze trochę dołożyć. Pisząc podstawowe rzeczy miałem na myśli rozrząd Contitech (700zł), pompa oleju ASO (1100zł), łańcuszek i napinacz ASO (1000zł), szklanka pompy paliwa ASO (160zł), dobry olej i filtry (400zł), czyszczenie nagaru (800zł). Wszystkie podane przeze mnie ceny są jedynie przybliżone i pewnie można zrobić coś taniej (np. poza ASO). Po zrobieniu tego wszystkiego będziesz miał naprawdę fajne i bezawaryjne auto. Najlepiej gdybyś dorwał opcję w manualu i quattro Moim zdaniem ten silnik jest mocno niedoceniany i błędnie kojarzony z silnikami nowszej generacji. Po ogarnięciu tych kilku rzeczy można się cieszyć z jazdy i awaryjnością nie gorszą niż 1.8T. Co do nadmiernego pobierania oliwy to w tym silniku praktycznie nie występuje. Uważam, że jak ten silnik weźmie 1l oleju na 10000km to nie ma dramatu. Na co zwrócić uwagę przy kupnie? Tak jak w każdym innym aucie - żeby było zadbane
  17. A to w naszym kraju są regiony z takimi ładnymi drogami? ? całe lato jeździłem na takim rozmiarze i było nawet ok. Bardziej dokucza mi zawiecha 1BV ?
  18. Nie marudź! Bez przesady choć sam jestem ciekaw jak to będzie gdy sypnie śniegiem. A w styczniu jadę w góry Mam nadzieję, że opony dadzą radę Dokładnie tak. Walka już rozpoczęta ale niestety jutro muszę skończyć tył a przód na przyszły tydzień bo Dev wysłał mi jarzma bez prowadnic i jutro muszę do Niego dzwonić w tej sprawie
  19. Jeżeli masz na myśli letni setup to nie. Poszukam przez zimę ale w tym roku zima będzie na 19"
  20. To przyznajcie się skąd braliście te soczewki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.