Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Bardzo ładny egzemplarz i świetny jest ten kolor. Do planów dorzuciłbym na Twoim miejscu bixy bo trochę ich tu brakuje
  2. Znowu kawał dobrej roboty i mega dobre fotki. Bardzo przyjemnie się to wszystko ogląda
  3. Przepiękna jest w tym kolorze Gratuluję!
  4. Pompejki to moim zdaniem tak samo ponadczasowy wzór jak łopaty z RS6C5 i pasują do B7 idealnie.
  5. Sorry za OT ale możesz powiedzieć coś więcej o tej teorii gregora? Przyznaję, że zaciekawił mnie ten temat.
  6. Raczej nie sprzedam auta póki go nigdzie nie wystawię a narazie się przed tym skutecznie bronię i myślę, że mimo wszystko zostanie ze mną
  7. Ciekawa teoria. Nigdy się w to nie zagłębiałem ale nie bardzo rozumiem jak ten syf miałby dostać się w wydech i co z odpowietrzeniem skrzyni korbowej?
  8. Znowu odwaliłeś kawał dobrej roboty Norbi Myślałem, że mniej roboty jest przy pakowaniu soczewek z B8.
  9. Za wszystkie graty w ASO zapłaciłem niecałe 1100zł. Pamiętaj tylko, że po zmianie pompy do układu wchodzi ok 1l oleju więcej.
  10. A gdzie foty środka ja się pytam i filmiki jak to jedzie?!
  11. Co masz na myśli pisząc, że masz inny pomysł zamiast OCT?
  12. Świetnie się scrollowało Efekty pracy i relacje robią świetne wrażenie. Będę śledził
  13. Dzięki Jak już Norbas odpowiedział jest to ori 1BV. Tak, klapa trafiła się pod kolor w ori lakierze. Wymaga jeszcze przepolerowania ale tym się zajmę niebawem Wiem, że nie ma tego złego ale mimo wszystko po cichu liczę, że auto zostanie ze mną i będę mógł rozwijać projekt.
  14. Pora lekko odświeżyć temat. Ogarnąłem drzwi po przycierce jaką w kwietniu zafundował mi kierowca lawety a przy okazji udało się wyrwać tylną klapę S-Line Poza tym auto zawiozło brata do ślubu Niestety z uwagi na sytuację życiową prawdopodobnie będę zmuszony sprzedać auto w najbliższym czasie Póki co nigdzie go nie wystawiam ale gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam do kontaktu.
  15. Animal odpowiedział(a) na robertjudi temat w 2.0T
    Niestety prawdopodobnie będę zmuszony sprzedać niebawem swoją więc jeśli byłbyś zainteresowany solidnym egzemplarzem to zapraszam do przejrzenia mojego tematu lub z pytaniami na PW.
  16. Myślę, że po czyszczeniu poczujesz różnicę
  17. Chyba mimo wszystko mnie namówiłeś tym zdjęciem na modzenie reflektorów
  18. Bardzo ładna sztuka i dobre plany Powodzenia w realizacji. Na pewno będę śledził
  19. Animal odpowiedział(a) na KERCZI temat w Audi A8/S8
    Przepiękne auto i konfiguracja
  20. Napisz coś więcej o tych kołach... parametry, stan, opony, cena. Może być PW
  21. Animal odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pracę śledziłem na fb i fajnie, że wreszcie pojawił się temat na forum. Kawał dobrej roboty!
  22. Wcale nie takie małe te rzeczy Jaki mają wymiar?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.