Treść opublikowana przez Animal
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Kawał dobre roboty robisz przy tym aucie
- B7 Crew
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Zdjęcia dobre ale to przede wszystkim zasługa "modelki" Graty przyjęcia do Crew
-
Black Seven B7 avant, 3.0 tdi Quattro >>>
Piękna sztuka! Powodzenia w realizacji modów tych zaplanowanych i tych z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
Piękne auto a zwłaszcza środek
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Fotki przekozak
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Z tego co wiem to jakiej folii byś nie wrzucił na przednie szyby to dowód poleci bo fabryka przyciemnia je już do granicy wymaganej przepuszczalności. Aczkolwiek sam się zastanawiam nad ściemą całości
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Pięknie to wyszło czekam na więcej fotek najlepiej w słońcu, żeby lakier pokazał całe swoje piękno
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Prawdziwy bandyta ale faktycznie kierunki w błotnikach i przednie lampy też przydałoby się ściemnić
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Koło może i oklepane ale pasuje jak ulał! A podświetlanie dekorów wyszło mega dobrze
-
A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
I schowek już w ogóle przestanie być schowkiem
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Piękna robota z felgami
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Ja ogólnie też nie narzekam a wręcz jestem zadowolony bo golasem na pewno nie jest A łokieć wpadnie przy okazji wymiany tunelu na taki bez uchwytu na telefon. Graty już leżą ale czasu brak
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dzięki Mateusz Jeżeli chodzi o napęd to zgadzam się z Tobą w pełni. Teraz wsiadając do każdego innego auta czuje ogromną różnicę i nie mogę doczekać się powrotu do swojego samochodu... a że pali ciut więcej to już mało istotne bo banan na twarzy cały czas
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dzięki Bartek Co do znaczka to wolałbym żeby go tam nie było ale skoro tak z fabryki wyjechał to go nie ruszam Felgi na żywo wyglądają zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Gdyby nie fakt, że widziałem kiedyś takie koła na B6 to nigdy bym się nie zdecydował na ten wzór.
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Podejrzewam, że gdybym nie stał kilka metrów od auta i nie widział całego zajścia to w tym przypadku byłoby jak piszesz staniek
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Czasami właśnie nie rozumiem jak ludzie potrafią bezsensownie skonfigurować auto. Np. u mnie s-line wewnętrzny i pełno innych gadżetów a podłokietnika nie ma tzn. jeszcze nie ma bo póki co nie mam czasu, żeby zamontować
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
No niestety miałem pecha. Byłem na szrocie szukać części do auta znajomego. Moje było prawidłowo zaparkowane wzdłuż ogrodzenia. Już miałem odjeżdżać ale miałem telefon więc nawet nie wsiadłem do auta. Rozmawiałem i patrzyłem jak koleś cofa lawetą i tylko usłyszałem szuranie metalu o metal Oczywiście moje wk.....nie sięgnęło zenitu no ale niestety zdarza się. Teraz oczywiście czekam na rzeczoznawcę ale aż się boję ile będą chcieli mi za to zapłacić- SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Taka sytuacja: I weź tu kup auto, które nigdy wcześniej nie było lakierowane!- Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Mój głos też już masz- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Wszystko pięknie ale z tym nabłyszczeniem opon to już przegiąłeś- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Pięknie się to prezentuje- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Ło skurwesyn Aż się w oczach popieprzyło- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Pomysł na rezanie relingów całkiem fajny. Jestem ciekaw jak to wyjdzie. Czarny sufit - SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...