Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Kawał dobre roboty robisz przy tym aucie
  2. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy dobrze radzą - bierz 19" i zobaczysz, że nie pożałujesz. Dużej różnicy w komforcie między tymi rozmiarami nie poczujesz
  3. Zdjęcia dobre ale to przede wszystkim zasługa "modelki" Graty przyjęcia do Crew
  4. Piękna sztuka! Powodzenia w realizacji modów tych zaplanowanych i tych z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy
  5. Piękne auto a zwłaszcza środek
  6. Fotki przekozak
  7. Z tego co wiem to jakiej folii byś nie wrzucił na przednie szyby to dowód poleci bo fabryka przyciemnia je już do granicy wymaganej przepuszczalności. Aczkolwiek sam się zastanawiam nad ściemą całości
  8. Pięknie to wyszło czekam na więcej fotek najlepiej w słońcu, żeby lakier pokazał całe swoje piękno
  9. Prawdziwy bandyta ale faktycznie kierunki w błotnikach i przednie lampy też przydałoby się ściemnić
  10. Koło może i oklepane ale pasuje jak ulał! A podświetlanie dekorów wyszło mega dobrze
  11. I schowek już w ogóle przestanie być schowkiem
  12. Piękna robota z felgami
  13. Ja ogólnie też nie narzekam a wręcz jestem zadowolony bo golasem na pewno nie jest A łokieć wpadnie przy okazji wymiany tunelu na taki bez uchwytu na telefon. Graty już leżą ale czasu brak
  14. Dzięki Mateusz Jeżeli chodzi o napęd to zgadzam się z Tobą w pełni. Teraz wsiadając do każdego innego auta czuje ogromną różnicę i nie mogę doczekać się powrotu do swojego samochodu... a że pali ciut więcej to już mało istotne bo banan na twarzy cały czas
  15. Dzięki Bartek Co do znaczka to wolałbym żeby go tam nie było ale skoro tak z fabryki wyjechał to go nie ruszam Felgi na żywo wyglądają zdecydowanie lepiej niż na zdjęciach. Gdyby nie fakt, że widziałem kiedyś takie koła na B6 to nigdy bym się nie zdecydował na ten wzór.
  16. Podejrzewam, że gdybym nie stał kilka metrów od auta i nie widział całego zajścia to w tym przypadku byłoby jak piszesz staniek
  17. Czasami właśnie nie rozumiem jak ludzie potrafią bezsensownie skonfigurować auto. Np. u mnie s-line wewnętrzny i pełno innych gadżetów a podłokietnika nie ma tzn. jeszcze nie ma bo póki co nie mam czasu, żeby zamontować
  18. No niestety miałem pecha. Byłem na szrocie szukać części do auta znajomego. Moje było prawidłowo zaparkowane wzdłuż ogrodzenia. Już miałem odjeżdżać ale miałem telefon więc nawet nie wsiadłem do auta. Rozmawiałem i patrzyłem jak koleś cofa lawetą i tylko usłyszałem szuranie metalu o metal Oczywiście moje wk.....nie sięgnęło zenitu no ale niestety zdarza się. Teraz oczywiście czekam na rzeczoznawcę ale aż się boję ile będą chcieli mi za to zapłacić
  19. Taka sytuacja: I weź tu kup auto, które nigdy wcześniej nie było lakierowane!
  20. Mój głos też już masz
  21. Wszystko pięknie ale z tym nabłyszczeniem opon to już przegiąłeś
  22. Pięknie się to prezentuje
  23. Ło skurwesyn Aż się w oczach popieprzyło
  24. Pomysł na rezanie relingów całkiem fajny. Jestem ciekaw jak to wyjdzie. Czarny sufit

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.