Treść opublikowana przez Animal
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Co konkretnie zrobiłeś z tym podświetleniem klamek?
-
Audi a4 avant 1.9 tdi
Zdecydowanie tylko zawiasu to brakuje w tej chwili. Poza tym miód malina
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Co do zderzaka to mam tego świadomość ale ciągle nie wiem, które rozwiązanie wybrać Dlatego jestem ciekaw jak to siądzie u Łukasza
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Widziałem właśnie ogłoszenie Stanleya i sam się zastanawiałem ale ciągle nie mogę się zdecydować czy iść w grill S czy RS skoro całe body chcę od Esy.
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Przepiękna sztuka a ten lakier to po prostu bajka
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Dobra robota, teraz pięknie się prezenci
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Pewnie chodzi Ci o etui, które złapało się na jednym zdjęciu a w nim okulary przeciwsłoneczne Audi Jeszcze nie ważyłem ale czuć masę jak cholera - jednak napędy i wyposażenie swoje ważą. Dokładnie, tam nie ma jeszcze trybu S a jest jedynie możliwość ręcznego wybierania biegów co skutkuje brakiem oczekiwania na redukcję o dwa biegi. Wtedy można się tym względnie pobawić i poganiać. Aha, przypomniało mi się jeszcze, że mam Servotronic, który zrobił na mnie mega wrażenie
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dzięki akurat pakiet chyba skompletuje na końcu ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku a w zasadzie do września bo furacz będzie wiózł brata do ślubu więc musi się prezentować Dziękuję, co do koła to tył ma jeszcze trochę miejsca - jak wpadnie gwint to pomyślę nad dystansem bo pewnie jeszcze trochę się schowa. Z przodu w tej chwili przy zawieszeniu 1BV wystaje jedynie rant ochronny na felgę, który w tej oponie jest dosyć duży. Więc po delikatnym obniżeniu powinno być idealnie Ale o przycieraniu nie ma mowy. Co do wydechu to jeszcze nie wiem. Prawda jest taka, że środkowy tłumik powoli się kończy a przy wyjściu na prawą rurę i tłumik końcowy już zaczyna delikatnie furczeć. W związku z tym zapadła decyzja, że seryjnego wydechu już nie kupię Moja też wcale lekka nie jest ale baty dostał zarówno z rolki jak i z zatrzymanego. Tam jednak skrzynia zabija moc i zdecydowanie dławi ten fajny silnik. Dopiero jak koleś sam zaczął zmieniać biegi i przy rolce ruszył z przygotowanej "2" a ja z niskiej "3" to szliśmy łeb w łeb do 220km/h.
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Jakbym miesięcznie robił 10kkm to bym tego silnika nie wybrał tylko dalej bujał się AWX-em Ale powiem Ci, że w trasie jadąc normalnie (do 150km/h) pali między 8 a 9 litrów więc moim zdaniem super wynik. Frajda z jazdy jest, zarówno na suchym ale zwłaszcza na mokrym Jak dla zabawy ganiałem się z kumplem i jego A8 D2 4.2 Quattro w tipie to zauważyłem, że 6 bieg wrzuciłem dopiero przy ok 210km/h
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No to widzę, że skoro to takie łatwe to trzeba dopisać mod do listy "must have" przy okazji wywalę ten pomarańczowy kierunek.
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dzięki Panowie Utrzymany faktycznie całkiem przyzwoicie. Mam pełną historię - dwóch właścicieli w DE z czego przez pierwszy rok to Audi a potem jakiś Niemiec aż do końca 2016 roku. Na wszystko są papiery łącznie z zamówieniem auta na kwotę prawie 50k Euro Ja przejechałem nim do tej pory trochę ponad 1kkm i zaliczyłem pierwszą małą awarię - pękła guma osłaniająca przegub. Na szczęście w porę zauważyłem i wymieniłem więc przegub uratowany Jeżdżę raczej dynamicznie a spalanie mimo to trochę ponad 11l/100km także luz
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Bardzo dobrze się to razem komponuje
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Witajcie Pora przedstawić moją kolejną A4 a jest nią tym razem B7 z grudnia 2005 roku. Szukałem sedana z mocną benzyną pod maską, w manualu i koniecznie quattro. Po obejrzeniu kilku aut wreszcie trafił się godny egzemplarz, który mam nadzieję, że posłuży mi jako baza. Silnik to 2.0TFSI co w połączeniu z manualną skrzynią i quattro jedzie już przyzwoicie, choć na pewno na tym nie poprzestanę Poza wcześniej wymienionymi warunkami jakie musiało spełnić nowe auto ten egzemplarz jest przyzwoicie wyposażony. Z ciekawszych rzeczy posiada: S-line (niestety tylko wewnętrzny) Bixenon skrętny RNS-E Servotronic Fotochrom Home Link DRL+CLH Czujnik światła Czujnik deszczu Czujniki cofania tył Bluetooth Zawieszenie 1BV Bose Multifunkcyjna kierownica 4 elektryczne szyby Podgrzewane fotele z pompowanymi lędźwiami Pakiet światło Tylny podłokietnik z Mc'Donaldem Otwieranie szyb i klapy bagażnika z pilota Co zrobiłem do tej pory: letni setup kół - felgi 19" 8,5J ET32 z A5 i na to nowe opony Fulda Sport Control w rozmiarze 235/35 wymiana oleju na Motula 5W50, oraz wszystkich filtrów - dzięki DZIKU wymiana pompy oleju na taką z 1.8T czyszczenie zaworów ssących Oil Catch Tank rozrząd Contitech łożyska kół przednich tuleje tylnych sanek Planów co do auta jest sporo ale na początek planuję: Gwint Korekta lakieru i powłoka Ledy we wnętrzu, postojówkach, DRL i podświetleniu tablicy Zewnętrzny pakiet S4 Wydech Hamulce S4 Teraz kilka aktualnych zdjęć
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
Bardzo fajnie wyszło na tej rolce
- B6 DIVISION
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Bardzo dobry plan! czekam na realizację Sam będziesz swapował czy u kogoś?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Pomysł na gniazda fajny tylko właśnie pytanie gdzie to wrzucić, żeby było w miarę schowane ale funkcjonalne?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak, pasują.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Zwłaszcza ostatnia fotka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Też chętnie bym to zobaczył.
-
a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..
Dobre fotki też sugeruję, żebyś podesłał coś do kalendarza
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Piękny zestaw
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Dobre fotki Norbert! widać, że furka ma u Ciebie dobrze
-
Black 2.0 T Quattro by Tom
Piękna kiera
-
Polerka Lubuskie
Zaraz się na Ciebie obrażę! Do mnie napisać to już zapomniałeś?!