Treść opublikowana przez Animal
-
B7 Crew
To żadna tajemnica. Jako młody kierowca, który w dodatku zaliczył szkodę niecałe 2 lata a na dodatek nie miał pełnych zniżek zapłaciłem za OC 1812zł Moje uszkodzenia wyliczyli na 1640zł i tyle wypłacili Odwołałem się bo np. policzyli mi oponę Kormoran 195/65/15 a ja przecież mam Fuldy 235/35/19. Dopłacili mi 300zł. Ogólnie żal o tym pisać. W ASO wyliczyli mi to mniej więcej na 10k.
-
Jak zabezpieczyć lakier i szyby w nowym aucie?
Dobrze gada, polać mu! Szkoda tylko, że jeszcze tak mała jest świadomość ludzi w tym temacie i nie rozumieją istoty solidnego zabezpieczenia auta i korzyści jakie z tego płyną a widzą jedynie cenę usługi
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
A4 B7 3.0TDI ASB - Black Avant 282hp/605nm /Gwint KONI/ IFG10 19"
To jest nas dwóch
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Jest dobrze w ..uj!
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Zapowiedź naprawdę dobra
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Kawał dobrej roboty i najwyższej jakości zabezpieczenie - to się naprawdę chwali
-
Audi S5 8T 3.0TFSI CAKA 333KM Stronic STAGE 3 534KM 636NM by GREGOR10 Najmocniejsze S5 3.0TFSI w Polsce
Piękna sztuka no i te osiągi
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
To samo miałem napisać
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Mały serwis powiadasz Masz w garażu podnośnik?
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Hmm... wiem, że nie ten dział ale zawsze ciekawiło mnie porównanie takich hebli do tych z S4. Wizualnie oczywiście wolałbym Porsche
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
Cham z Audi"W towarzystwie nieustająco mówi o tym, w ile czasu dojechał z Wrocławia nad morze, z Poznania do Berlina, a z Warszawy do Zakopanego, zwykle zmniejszając ten czas o jakieś 40-50%. Uważa się za znawcę techniki i twierdzi, że jego 3.0 TDI ma 450 KM, bo pomylił moc z momentem obrotowym. Jest święcie przekonany, że skoro to V6, to znaczy że ma biturbo. Ma quattro, dzięki czemu uważa, że jego auto jest absolutnie nie do wytrącenia z równowagi, a przede wszystkim lepiej hamuje. Twierdzi, że rowerzyści, skuterzyści i traktorzyści powinni zniknąć z jezdni, bo on jedzie i jest najszybszy. Przejeżdża przez czerwone na pełnej prędkości jeżeli świeci się mniej niż trzy sekundy. Wyprzedza zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. Trąbi na ludzi przechodzących po przejściu dla pieszych. Spycha z lewego pasa tych jeleni jadących 130 km/h (nieważne, że właśnie wyprzedzają kolumnę tirów). Opowiadając o pokonywanych przez siebie trasach, mówi że jeździ bezpiecznie z taką rozsądną prędkością podróżną 200 km/h. W trasie zawsze popija napój energetyzujący. Z jego statystyki wynika że tylko jeden na 25 kierowców, których zepchnął/wymusił pierwszeństwo/zmusił do gwałtownego hamowania dogania go i spuszcza mu wp***dol na światłach, więc per saldo się opłaca. Ma 23 punkty karne od roku, bo każdemu policjantowi w czasie kontroli na dzień dobry wpycha do ręki 1000 zł. Mając 38 lat ginie w wypadku z żoną Moniką, córką Julią i synkiem Kubusiem, gdy na drodze między Płockiem a Inowrocławiem przy 220 km/h wyprzedza na trzeciego i zahacza kołami o śnieg. "
-
Powrót do marki? A6 C7 avant
Teraz dotyczą Cię stereotypy o kierowcach Audi
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Lepiej bym już tego nie ujął
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
A tak zupełnie poważnie to mi to koło się widzi tylko może faktycznie nie w tym kolorze.
-
Grubość lakieru...
Odświeżę trochę temat i powiem Wam, że ostatnio dla zabawy i z czystej ciekawości mierzyłem na aucie znajomego lakiernika grubość powłoki. Mówił, że auto było przez niego lakierowane już 3-4 razy a grubość na większości elementów nie przekraczała 360 mikronów. Były oczywiście miejsca gdzie było pod 500 ale znalazło się kilka gdzie było raptem 280. Maska jako jedyny nigdy nie lakierowany element miała 90-120 mikronów.
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Uff... a już myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak ale prawda jest chyba taka, że wiele osób na forum tak ma i to widać po większości grubych projektów. Wkurza mnie jedynie czasami, że większość społeczeństwa ma takich ludzi za wariatów
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
To już wiem co niebawem trzeba będzie pomodzić
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Kolorowo się zrobiło Well done!
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Jak mocno przyciemniałeś szyby?
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Pomysł na czerwone dekle jak najbardziej trafiony
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Kawał serca, czasu i pieniędzy włożyłeś ale efekty rewelacyjne teraz to musi się solidnie odpychać
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Czy do założenia tych soczewek są potrzebne jakieś adaptery czy P&P?