Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To żadna tajemnica. Jako młody kierowca, który w dodatku zaliczył szkodę niecałe 2 lata a na dodatek nie miał pełnych zniżek zapłaciłem za OC 1812zł Moje uszkodzenia wyliczyli na 1640zł i tyle wypłacili Odwołałem się bo np. policzyli mi oponę Kormoran 195/65/15 a ja przecież mam Fuldy 235/35/19. Dopłacili mi 300zł. Ogólnie żal o tym pisać. W ASO wyliczyli mi to mniej więcej na 10k.
  2. Dobrze gada, polać mu! Szkoda tylko, że jeszcze tak mała jest świadomość ludzi w tym temacie i nie rozumieją istoty solidnego zabezpieczenia auta i korzyści jakie z tego płyną a widzą jedynie cenę usługi
  3. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wstyd się przyznać ale jeszcze nie miałem do tego głowy, poza tym jak TUZ dalej będzie tak w ..uja leciał z wysokością odszkodowania to odstawię do ASO i będzie po temacie.
  4. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    sie wie... ale wszystko w swoim czasie
  5. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Należała się jej ta naklejka
  6. Kawał dobrej roboty i najwyższej jakości zabezpieczenie - to się naprawdę chwali
  7. Mały serwis powiadasz Masz w garażu podnośnik?
  8. Hmm... wiem, że nie ten dział ale zawsze ciekawiło mnie porównanie takich hebli do tych z S4. Wizualnie oczywiście wolałbym Porsche
  9. Cham z Audi"W towarzystwie nieustająco mówi o tym, w ile czasu dojechał z Wrocławia nad morze, z Poznania do Berlina, a z Warszawy do Zakopanego, zwykle zmniejszając ten czas o jakieś 40-50%. Uważa się za znawcę techniki i twierdzi, że jego 3.0 TDI ma 450 KM, bo pomylił moc z momentem obrotowym. Jest święcie przekonany, że skoro to V6, to znaczy że ma biturbo. Ma quattro, dzięki czemu uważa, że jego auto jest absolutnie nie do wytrącenia z równowagi, a przede wszystkim lepiej hamuje. Twierdzi, że rowerzyści, skuterzyści i traktorzyści powinni zniknąć z jezdni, bo on jedzie i jest najszybszy. Przejeżdża przez czerwone na pełnej prędkości jeżeli świeci się mniej niż trzy sekundy. Wyprzedza zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. Trąbi na ludzi przechodzących po przejściu dla pieszych. Spycha z lewego pasa tych jeleni jadących 130 km/h (nieważne, że właśnie wyprzedzają kolumnę tirów). Opowiadając o pokonywanych przez siebie trasach, mówi że jeździ bezpiecznie z taką rozsądną prędkością podróżną 200 km/h. W trasie zawsze popija napój energetyzujący. Z jego statystyki wynika że tylko jeden na 25 kierowców, których zepchnął/wymusił pierwszeństwo/zmusił do gwałtownego hamowania dogania go i spuszcza mu wp***dol na światłach, więc per saldo się opłaca. Ma 23 punkty karne od roku, bo każdemu policjantowi w czasie kontroli na dzień dobry wpycha do ręki 1000 zł. Mając 38 lat ginie w wypadku z żoną Moniką, córką Julią i synkiem Kubusiem, gdy na drodze między Płockiem a Inowrocławiem przy 220 km/h wyprzedza na trzeciego i zahacza kołami o śnieg. "
  10. Teraz dotyczą Cię stereotypy o kierowcach Audi
  11. Lepiej bym już tego nie ujął
  12. A tak zupełnie poważnie to mi to koło się widzi tylko może faktycznie nie w tym kolorze.
  13. Animal odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B6
    Odświeżę trochę temat i powiem Wam, że ostatnio dla zabawy i z czystej ciekawości mierzyłem na aucie znajomego lakiernika grubość powłoki. Mówił, że auto było przez niego lakierowane już 3-4 razy a grubość na większości elementów nie przekraczała 360 mikronów. Były oczywiście miejsca gdzie było pod 500 ale znalazło się kilka gdzie było raptem 280. Maska jako jedyny nigdy nie lakierowany element miała 90-120 mikronów.
  14. Uff... a już myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak ale prawda jest chyba taka, że wiele osób na forum tak ma i to widać po większości grubych projektów. Wkurza mnie jedynie czasami, że większość społeczeństwa ma takich ludzi za wariatów
  15. To już wiem co niebawem trzeba będzie pomodzić
  16. Kolorowo się zrobiło Well done!
  17. Pomysł na czerwone dekle jak najbardziej trafiony
  18. Kawał serca, czasu i pieniędzy włożyłeś ale efekty rewelacyjne teraz to musi się solidnie odpychać
  19. Czy do założenia tych soczewek są potrzebne jakieś adaptery czy P&P?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.