Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. DA na początek jak najbardziej. Tylko jak będziesz chciał zrobić możliwie pełną korektę to musisz uzbroić się w cierpliwość bo czasowo zejdzie dłuuuugo.
  2. Oj no to nieźle się podziało
  3. Fakt - sam ujeżdżam właśnie D4 tylko, że w innym rozmiarze ale na śniegu czy błocie nie miałem nigdy lepszych opon
  4. Bardzo ładna sztuka Wypas niczego sobie, rzadko spotykany pakiet stylistyczny, sporo zrobione a i plany niezłe... gratulacje
  5. Szybko się zaczęło a sama kiera
  6. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A króciec na pompie Vacuum sprawdzałeś? Wydaje mi się, że to może być przyczyną. Miałem kiedyś podobnie i po wymianie pompy na Boscha zdecydowanie się polepszyło.
  7. Hmm.... jakoś mi się nie widzą te czarne lustra do srebrnego lakieru... no chyba, że zaraz wywalisz chromy z relingów, ramek szyb i przyciemnisz szyby to będzie ok Jak poszło ze świeczkami?
  8. Zdecydowanie betonem tego nazwać nie można ale na pewno zauważalnie twardziej niż na serii. Ja 18" miałem nawet zimą i było OK. Nie zastanawiaj się i wkładaj springi. Ja powiem tyle... codziennie widzę moją byłą czarną B6 i nie ma opcji żebym przejechał obojętnie bo pięknie siedzi na tym zawieszeniu i kołach
  9. Fajna sztuka ale to chyba jak każda Eska
  10. Amory miałem zwykłe tzn. 1BA. Sprężyny H&R dosyć twarde ale prowadzenie po prostu bajka
  11. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miałem LM High Tech 5W30 i moim zdaniem jest nieco lepszy od TT410, którego mam teraz ale co byś nie wybrał to i tak LM jest klasą samą w sobie
  12. Nie wątpię, że chciałoby się więcej ale jakże nudno byłoby mieć totalny wypas i nic nie rezać
  13. Fajna sztuka i wcale nie jest tak ubogo z wypasem. Bezawaryjności i przed wszystkim powodzenia w modzeniu
  14. To w passacie jest inaczej niż w A4? Ja miałem u siebie 280mm z przodu a 320mm weszło bez problemu i bez konieczności wymiany zwrotnic.
  15. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zamula to fakt ale z tego co widziałem, Hugo pisał, że to tymczasowe bo jeszcze nie wszystkie procesy związane ze zmianami są zakończone a praca odbywa się "w tle"
  16. Dzięki Panowie kufel26 śmiało wpadaj to sobie zobaczysz jak to świeci ale uprzedzam... zaraz zechcesz mieć je u siebie - to pewne
  17. OMFG Przez Ciebie znowu zacznę chorować na V8
  18. Bardzo ładna sztuka i planowane mody też niczego sobie Powodzenia
  19. Hmm.... chyba muszę pomyśleć o czymś takim u siebie
  20. Kurcze świetna jest a kolorek jest mega
  21. Ładna sztuka i plany dobre Chociaż jak na mój gust to może zrobiło się trochę zbyt ciemno z przodu.
  22. Z małym poślizgiem w czasie ale wreszcie tydzień temu wpadł na pokład mój prezent pod choinkę Gwerty przerobił moje reflektory na bixa oraz wyposażył je w projektory Hella Intemo, przetwornice Denso i palniki Philipsa 4300K Jak dla mnie mod z kategorii "must have" w B6. Póki co fotki zrobione giętym kluczem oczkowym nr 13, który znalazłem w garażu ale niebawem wpadną zdjęcia lepszej jakości P.S. na biurku już leży moduł do wyrezania CLH oraz DRL w miejsce świateł drogowych
  23. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Faktycznie mi też Tapatalk nie działa. Co do samej zmiany to kwestia przyzwyczajenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.