Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Przecież to już na fotkach widać, że auto miało "ciekawą przeszłość" Lepiej wybij to bratu z głowy
  2. Fajna sztuka i mody bardzo ciekawe. Mi osobiście zderzak z przodu się podoba. No V6 pięknie mruczy
  3. Hehehe przygotowania to są ale do rozpoczęcia budowy domu z lekkim opóźnieniem ale już we wtorek wjeżdża koparka i się zacznie jazda Na GPS przyjdzie kiedyś czas
  4. To teraz w dół z nią bo pieje
  5. Pięknie przy niej działasz Norbas.... tylko dlaczego ja jej ciągle na żywca nie widziałem?
  6. Co prawda to prawda... Miałem B6... Teraz B5 i trzeba przyznać, że modele po FL wyglądają naprawdę dobrze
  7. Świetna jest
  8. Bardzo fajny klasyk... szkoda, że tak rzadko już widuje się auta z tamtej epoki. Kawał dobrej roboty
  9. Oj... faktycznie poprzedni "polermistrz" dał czadu Piękne auto i teraz wygląda tak jak powinno od samego początku
  10. Masakra... Naprawdę chylę czoła i podziwiam dopracowanie detali. Fantastyczna robota... bardzo miło się scrollowało
  11. jest dobrze a jak poprawisz jeszcze zawias to będzie bajka
  12. Kolejna piękna robota i mega przyjemna relacja
  13. Piękna jest prawdę mówiąc to właśnie przez ten konkretny egzemplarz coraz częściej po głowie kołacze mi się bezdasznik
  14. Kolejna fajna Eska. Gratulacje!
  15. Hmm... mi chyba w poprzedniej odsłonie bardziej się podobało.
  16. Bardzo fajna sztuka. Powodzenia w dalszym rezaniu
  17. Czekam na efekty końcowe ale powinno być nieźle
  18. znajomy jest może lakiernikiem?
  19. Kolego nie ten dział. Z takimi pytaniami to do działu technicznego.
  20. Ło matko niut robo wrażenie
  21. Fajna sztuka Polift strasznie mi się podoba. Gratulacje
  22. Może jestem staroświecki ale mi tam najbardziej psuje kiera z RS4 B7
  23. Jeszcze ich nie założyłeś?
  24. Fajna sztuka, a wnętrze jest po prostu cudowne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.