Treść opublikowana przez Animal
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Pięknie będzie na tym kole... tylko gdzie zgubiłeś tylne heble?
-
Audi 100 c4 quattro 2,7 BiT
Dużo rzeźby z włożeniem BiT-a do budy c4?
-
[ALL B5] szerokie s4
Piękna jest Body RS4 B5 jest ponadczasowe.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A gdybyś miał porównać Megsa 101 do Rupesa Zephira? Przyznam, że z ta drugą nie miałem jeszcze kontaktu.
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
To był sklep stacjonarny. Już kilka uszczelek Elringa zakładałem i akurat nic złego się z nimi nie działo. Jesteś pewien, że to przez uszczelkę miałeś ubytki oliwy? Ale co się stało?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Oj tak, Megs 101 zdecydowanie dla mnie numer 1. Szkoda tylko, że właśnie się kończy
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Też miałem AWX-a z 2001 roku i tam faktycznie zdarzały się problemy z uszczelkami ponieważ ta od nowszych roczników zwyczajnie nie pasuje. Słyszałem o tym, że konieczna jest wymiana całej pokrywy ale... po kilkunastu minutach wertowania katalogów w kilku sklepach udało się dobrać coś z Elringa. Nie pamiętam tylko konkretnego numeru. Większość sklepów rozkładała ręce ale w jednym udało mi się dorwać prawidłową uszczelkę więc radzę szukać
- B7 Crew
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Norbas nie reguluje się bip-ów tylko całe pompki a dzięki temu zauważyłem na kompie znaczą poprawę bipów tak - regulację robiłem u Edka a robi się ją oczywiście na zdjętej pokrywie zaworów, żeby mieć dostęp do pompek - kompem tego nie da rady zrobić
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
Brakuje Ci broka kolego - to jest właśnie to zaślepienie otworu, o którym wspomniałeś. Jest ono konieczne i dobrze, że zajrzałeś do niego bo można to łatwo naprawić. Pytanie gdzie podział się brok
-
Moja Strefa Blasku :)
No, no... garść tej detailingowej miłości była naprawdę duża Brawo, bo robota robi wrażenie a samą relację przyjemnie się scrolluje
-
Rysa na drzwiach czym usunąć?
My to wiemy ale niestety większość ludzi nie i później krążą po internetach jakieś chore teorie
-
Rysa na drzwiach czym usunąć?
Dokładnie. Ostatnio odbierałem zderzak od najlepszego lakiernika w okolicy. Gościu ma masę klientów i świetne opinie. Uwierzcie, że byłem w szoku widząc jakie auta czekają u niego w kolejce. Co z tego skoro o polerowaniu nie ma zielonego pojęcia a zderzak po wymyciu miał na sobie mnóstwo holsów.
-
Porter Cable 7424XP
To szukasz rotacji czy DA? Krauss posiada obydwa typy maszyn i obydwa są w porządku chociaż porównać ich do Rupesa czy Flexa za bardzo się nie da. Za to na początek na pewno wystarczą
-
[ALL B5] szerokie s4
Matko jedyna, że mnie tu wcześniej nie było
-
Polerka auta
Jak się zdecydujesz oddać koledze auto do "polerki" to chętnie zobaczę rezultaty
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Bardzo ładna sztuka no i rzadko spotykana konfiguracja. Gratulacje i powodzonka
-
B6 DIVISION
Jest kosa - nic nie zmieniaj!
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Krauss też jest niczego sobie. Mam zarówno DA jak i rotację. Na początek na pewno wystarczy a nie kosztuje majątku
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Nie wystają już trochę za bardzo?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Aż takie twarde jest to BV? Kurcze na BE jeździłem i było całkiem fajnie chociaż najlepiej było na springach H&R
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Chodziło indeks wagowy o ile dobrze kojarzę temat
-
Jak się nazywa ta częśc? Zawór podgrzewania paliwa?
Nie, nie, nie... Ten zawór umiejscowiony jest zupełnie z drugiej strony silnika. O ile dobrze pamiętam to wpięty jest w obieg układu chłodzenia.
-
Jak się nazywa ta częśc? Zawór podgrzewania paliwa?
Podłączam się do pytania u mnie ktoś wypiął i zaślepił wężyk dlatego zakładam, że ten zawór jest niesprawny. Pytanie tylko co to tak właściwie jest i czemu służy?
-
[B5 AJM] 2000 Audi A4 B5 Avant - Projekt zdrowa seria - NA SPRZEDAŻ
Nie robiłem tego sam właśnie z braku wolnego czasu a poza tym auto było na regulacji pompek dlatego wszystko od razu zleciłem mojemu mechanikowi. Chociaż jak pytałem o przód to mówił, że trochę go odchylił żeby było wygodniej