Treść opublikowana przez Animal
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Kawał dobrej roboty
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Dźwięk naprawdę fajny Brawo za cały projekt choć to pewnie jeszcze nie koniec
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
tak jak pisze misiek... niepotrzebne Ci takie duże ilości i jeszcze mała podpowiedź ze zamiast fg500 weź fg400
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Wiem bo też od tego kiedyś zaczynałem ale to raczej droga zabawa dlatego napisałem, że lepiej i taniej jest oddać auto do kogoś kto to zrobi profesjonalne. Bo jak się kupi najtańszą maszynę bez stabilizacji obrotów, nie przygotuje odpowiednio lakieru, nie ma zielonego pojęcia o polerowaniu i użyje zbyt agresywnego połączenia pada i pasty to można narobić więcej szkód niż pożytku.
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Temat rzeka... bez maszyny, mnóstwa środków, czasu i doświadczenia niestety nic dobrego nie zrobisz. Najtaniej i najlepiej jest oddać auto do kogoś kto się tym zajmuje - taka prawda.
-
BMW F11 535d
Pięknie przy niej działasz Koła świetnie siadły
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Piękna kiera
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Fajny modzik podobnie jak i cała reszta
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
A to nie planujesz gwintu?
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
No to czekam na rezultaty
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Ciekawe jak byś chciał osiągnąć taką glebę bez negatywu. Zawiesznie się samo kładzie, tak jest zbudowane. Ale przecież to oczywiste, że taka gleba to przesada i do jazdy auto jest podnoszone. Lubię obniżone auta ale bez przesady. IMHO negatyw do S6 zwyczajnie nie pasuje. Koniec OT
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Front mi się podoba ale tył to już miazga
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
Zgadzam się w pełni. Solidne obniżenie owszem ale negatyw to już przesada.
-
B6 DIVISION
Od Q pasują oczywiście do Q ale do FWD także. Te od FWD pasują tylko do FWD.
-
Prace przy mojej a4 .
Dobra robota Tomek
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Za mała ilość postów, żebyś mógł wystawiać ogłoszenia
-
Prace przy mojej a4 .
A mi większość zdjęć się nie pokazuje
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Bierz 19" z RS4 B7 i będzie malina
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Przy tej mocy to nic dziwnego, że zdrowo ciągnie
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Hmm... to ciekawe co piszecie Panowie. Co do wykonania wnętrza to się domyślałem ale prowadzenie i wyciszenie???
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Zgadza się byle nie za często i nie za mocno
-
[B5 1Z] A4 TDi
RNS-E w B5 Pięknie się auto prezentuje
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Efekt super tylko faktycznie to TDI trochę kuje w oczy ale ogólny efekt miazga.
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Niezły wynik
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Fajnie teraz ta konsola wygląda