Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. W moim byłym B6 zabieg ten robiłem na jesień w tamtym roku i kompletnie nic się nie działo poza tym, że pojawiły się nowe odpryski ale tego się niestety nie ominie. Gdybym jej nie sprzedawał to może bym się pokusił o odświeżenie To auto na pewno będzie ze mną dłużej niż rok więc zobaczymy ile wytrzyma ten środek.
  3. Za dużo opisywania nie ma. Trzeba zacząć oczywiście od dokładnego oczyszczenia reflektora. Następnie do ataku wchodzą papiery ścierne na mokro (w moim przypadku od 800 przez 1000, 1500 do 2500). Jest to najważniejszy etap w tym procesie. Jak już idealnie zmatowimy powierzchnię trzeba oczywiście ją wypolerować. Ja zrobiłem to za pomocą past Meguiar's i Menzerna a jako zabezpieczenie poszedł wspomniany wyżej środek Meguiar's headlight protectant.
  4. Oczywiście, że zabezpieczyłem. Nie są to pierwsze reflektory, które w ten sposób robiłem i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby problem powrócił
  5. Korzystając ostatnio z kilku wolnych godzin postanowiłem zająć się reflektorami ponieważ były dosyć mocno porysowane i obtłuczone od kamieni co z resztą widać na poniższych zdjęciach: Później małe czary mary i ten sam reflektor wygląda tak: Pomijając już walory estetyczne to oczywiście oświetlanie drogi poprawiło się w zauważalny sposób
  6. Chlewem to bym tego przodu nie nazwał Szacun za włożoną pracę
  7. Ja także uważam, że spokojnie można osiągnąć przyzwoity efekt w dwóch etapach. Na dowód http://a4-klub.pl/index.php?/topic/330535-moja-pasja-moje-realizacje/ post #7 to moje byłe audi z lakierem LZ9W
  8. Naprawdę fajne auto Ci się trafiło ale tak jak Miszka wspomniał lakiernik się wybitnie nie popisał Powodzenia w realizacji planów
  9. Pięknie! Jakie było zabezpieczenie lakieru w BMW?
  10. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chyba mi się ostatnio taka walała po garażu tylko, że najwcześniej jutro popołudniu będę mógł to sprawdzić
  11. Najpierw wosk (Colli) a później QD (Sonax) po każdym myciu dla podbicia efektu.
  12. Chciałbym napisać coś sensownego ale muszę najpierw pozbierać swoją szczenkę z podłogi Te zaprawki to mistrzostwo świata
  13. Ale widzę, że glinką nie próbowałeś więc polecam bo m.in. do tego ona jest ale wosk będziesz musiał położyć jeszcze raz. To chyba pozostaje Ci zaatakować szyby tlenkiem ceru
  14. Dobrze mówisz. Uważam, że to najbardziej praktyczny mod. Nie dość, że dobrze wygląda to przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa.
  15. Nic dziwnego, że banan na twarzy
  16. Gratulacje! Piękną przemianę przeszło to auto u Ciebie
  17. Dzięki, fajnie że się podoba nie tylko mi
  18. Nie do końca się z tym zgodzę. Wnętrze B6 jest bardzo dobrze wykonane i użyte są naprawdę dobre materiały... za wyjątkiem przycisków a w zasadzie lakieru/gumy/okleiny, którą są pokryte przyciski. To wada, która dotyczyła nie tylko Audi ale aut z całego koncernu VW. Ktoś ewidentnie nie przewidział jak to się zachowa po kilkunastu latach intensywnego użytkowania. Choć trzeba przyznać, że pod tym względem w B5 jest o wiele lepiej Nie, nie, nie... żadnych modów! Ja wiem, że to choroba i szczerze mówiąc to już widziałbym wiele zmian ale obiecałem sobie, ze to auto ma być w pełni seryjne i służyć jedynie do sprawnego przemieszczania się z pkt A do B Na auto do modzenia przyjdzie jeszcze czas
  19. Ciężko porównywać oba auta bo tam miałem utwardzone zawieszenie i zupełnie inne koła więc prowadzenie zupełnie inne. B6 na pewno było lepiej wygluszone co czuć przy większych prędkościach ale ponieważ to audi to większej różnicy naprawdę nie czuć. Obydwa modele są naprawdę świetne wykonane i ta jakość się czuje. Bałem się przeskoku w inną epokę a tu naprawdę pozytywne zaskoczenie :-) bez wątpienia jest to auto przejściowe ale musze przyznać że z każdym dniem przywiązuje się do niego coraz bardziej :-) jednak co audi to audi!
  20. Nie ma problemu, jak nie zapomnę to wieczorem wrzucę fotkę. Mój niestety wymaga już wymiany bo materiał na rogach się przeciera
  21. Zdecydowanie najciekawsza opcja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.