Treść opublikowana przez Animal
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak już jestem zmuszony do mycia na myjniach samoobługowych to także używam wyłącznie spłukiwania i nabłyszczania. Im mniej chemii tym lepiej
-
Flexowe Rewolucje
no to jestem w niemałym szoku bo to dosyć ostra kombinacja a w wielu przypadkach nawet hardcorowa
-
Flexowe Rewolucje
No to taki komentarz do twardości lakieru mi wystarczy
-
Flexowe Rewolucje
Świetna robota choć trochę mało zdjęć ale widać, że nie tylko felgi krwawiły w tym przypadku a całe auto Było co robić przy nim. A jak się pracuje z lakierem nowych beemek? Są tak twarde jak te starsze?
-
matowy lakier
Prawdopodobnie padłeś ofiarą jakiegoś typa, który wyciął rysy (i to pewnie nie wszystkie ale to wyjdzie po myciu auta) kombinacją ostrej pasty i pada na maszynie rotacyjnej. Tylko, że po tym wszystkim "zapomniał" wykończyć powierzchnię inną kobminacją (tzw. finishową) a o zabezpieczeniu powierzchni nawet nie ma co marzyć Ręcznie zawsze możesz próbować ale ciężko powiedzieć czy dasz radę w ten sposób to naprawić bo nie wiem jak duże holsy zostały. Najlepiej oddaj auto do kogoś kto się tym zajmuje na poważnie i ogarnie temat jak należy
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Kurcze naprawdę ciekawy projekt się tutaj tworzy na pewno będę zaglądał. Powodzenia w realizacji!
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
No niestety zawsze trzeba wybierać między różnymi rzeczami... z kołem czy bez i tak podziwiam
-
[B7 BPW] A SztYrY EsLajn by !Grześ
Grubo lecisz z tematem Panie czekam na fotki po montażu gratów bo sporo się zmieni
-
matowy lakier
Dokładnie, ktoś nie wymył pasty po "polerce" dlatego po umyciu auta efekt zniknął - to raczej typowe po "polerce" u lakiernika, podobnie jak hologramy i inne kwaitki pozostawione na lakierze
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
dekory
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
A widzisz:D sam już nie wiem, muszę zobaczyć je na żywo i wtedy będę myślał które założyć...ale to dopiero jak hajs wpadnie bo mi narzeczona w końcu coś oberwie[emoji14] A już bym się zaopatrzył w ultery i dokładkę od cupry [emoji23] Czyli choroba postępuje
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
100mm to już raczej wyłącznie do zderzaka S4. Do s-line 90 jest optymalnie IMHO.
-
[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
No tego zderzaka mi tu brakowało
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Ależ pięknie się to auto prezentuje
-
B6 DIVISION
No mi wyszło, że rurka na końcu wydechu ma 45mm a w aukcjach na allegro widzę, że średnica jaką ma końcówka to 50mm i zastanawiam się czy te 5mm to duża różnica?
-
B6 DIVISION
Ja też już o tym myślałem ale doszedłem do wniosku, że założę normalnie czyli ze ścięciem w pionie a z jaką średnicą montażową brałeś? Spawałeś czy na motowałeś na obejmę?
-
B6 DIVISION
Dobre pytanie, sam mam ten wydech i chcę większe końcówki założyć Już zmierzyłem i wyszło, że końcówka rurki za ostatnim tłumikiem ma 45mm Gdzie zamawiasz końcówki? Chyba na allegro. Dzisiaj chcę zamówić więc jeszcze poszukam ale na 99% będą to Ultery N1-90RS
-
B6 DIVISION
Dobre pytanie, sam mam ten wydech i chcę większe końcówki założyć Już zmierzyłem i wyszło, że końcówka rurki za ostatnim tłumikiem ma 45mm
-
B6 DIVISION
Panowie, kto tak na szybko pamięta jaką średnicę montażową końcówek wydechu brać pod wydech z 1.8T?
- B6 DIVISION
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ale znając twardość lakieru Audi prostą maszynką DA czeka Cię wiele godzin pracy żeby wyciąć większość z tego bałaganu dlatego od razu polecam zaopatrzyć się w pady MF Megsa
-
B6 DIVISION
Wyjęcie grilla przy zamkniętej masce to żaden problem. Już kilka razy to robiłem i nic mi nie pękło. Wystarczy robić to z wyczuciem
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
No to upały nie będą Ci straszne
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wystarczy poszukać bo temat wałkowany wielokrotnie I zawsze tam przewijają się Tuga Chemie albo Tenzi Prix
-
B6 DIVISION
+1 Dodo jest dość mocno skoncentrowany więc nie trzeba używać ekstremalnie dużych ilości. Pozornie mała buteleczka starcza na długo Do tego jest przyjazny dla wosku I to zdecydowanie jego dwie największe przewagi nad pozostałymi. Jak dla mnie warty swojej ceny.