Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Jak już jestem zmuszony do mycia na myjniach samoobługowych to także używam wyłącznie spłukiwania i nabłyszczania. Im mniej chemii tym lepiej
  2. no to jestem w niemałym szoku bo to dosyć ostra kombinacja a w wielu przypadkach nawet hardcorowa
  3. No to taki komentarz do twardości lakieru mi wystarczy
  4. Świetna robota choć trochę mało zdjęć ale widać, że nie tylko felgi krwawiły w tym przypadku a całe auto Było co robić przy nim. A jak się pracuje z lakierem nowych beemek? Są tak twarde jak te starsze?
  5. Prawdopodobnie padłeś ofiarą jakiegoś typa, który wyciął rysy (i to pewnie nie wszystkie ale to wyjdzie po myciu auta) kombinacją ostrej pasty i pada na maszynie rotacyjnej. Tylko, że po tym wszystkim "zapomniał" wykończyć powierzchnię inną kobminacją (tzw. finishową) a o zabezpieczeniu powierzchni nawet nie ma co marzyć Ręcznie zawsze możesz próbować ale ciężko powiedzieć czy dasz radę w ten sposób to naprawić bo nie wiem jak duże holsy zostały. Najlepiej oddaj auto do kogoś kto się tym zajmuje na poważnie i ogarnie temat jak należy
  6. Kurcze naprawdę ciekawy projekt się tutaj tworzy na pewno będę zaglądał. Powodzenia w realizacji!
  7. No niestety zawsze trzeba wybierać między różnymi rzeczami... z kołem czy bez i tak podziwiam
  8. Grubo lecisz z tematem Panie czekam na fotki po montażu gratów bo sporo się zmieni
  9. Dokładnie, ktoś nie wymył pasty po "polerce" dlatego po umyciu auta efekt zniknął - to raczej typowe po "polerce" u lakiernika, podobnie jak hologramy i inne kwaitki pozostawione na lakierze
  10. A widzisz:D sam już nie wiem, muszę zobaczyć je na żywo i wtedy będę myślał które założyć...ale to dopiero jak hajs wpadnie bo mi narzeczona w końcu coś oberwie[emoji14] A już bym się zaopatrzył w ultery i dokładkę od cupry [emoji23] Czyli choroba postępuje
  11. 100mm to już raczej wyłącznie do zderzaka S4. Do s-line 90 jest optymalnie IMHO.
  12. No tego zderzaka mi tu brakowało
  13. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No mi wyszło, że rurka na końcu wydechu ma 45mm a w aukcjach na allegro widzę, że średnica jaką ma końcówka to 50mm i zastanawiam się czy te 5mm to duża różnica?
  14. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też już o tym myślałem ale doszedłem do wniosku, że założę normalnie czyli ze ścięciem w pionie a z jaką średnicą montażową brałeś? Spawałeś czy na motowałeś na obejmę?
  15. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre pytanie, sam mam ten wydech i chcę większe końcówki założyć Już zmierzyłem i wyszło, że końcówka rurki za ostatnim tłumikiem ma 45mm Gdzie zamawiasz końcówki? Chyba na allegro. Dzisiaj chcę zamówić więc jeszcze poszukam ale na 99% będą to Ultery N1-90RS
  16. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre pytanie, sam mam ten wydech i chcę większe końcówki założyć Już zmierzyłem i wyszło, że końcówka rurki za ostatnim tłumikiem ma 45mm
  17. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, kto tak na szybko pamięta jaką średnicę montażową końcówek wydechu brać pod wydech z 1.8T?
  18. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale tu cisza
  19. Ale znając twardość lakieru Audi prostą maszynką DA czeka Cię wiele godzin pracy żeby wyciąć większość z tego bałaganu dlatego od razu polecam zaopatrzyć się w pady MF Megsa
  20. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyjęcie grilla przy zamkniętej masce to żaden problem. Już kilka razy to robiłem i nic mi nie pękło. Wystarczy robić to z wyczuciem
  21. No to upały nie będą Ci straszne
  22. Wystarczy poszukać bo temat wałkowany wielokrotnie I zawsze tam przewijają się Tuga Chemie albo Tenzi Prix
  23. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    +1 Dodo jest dość mocno skoncentrowany więc nie trzeba używać ekstremalnie dużych ilości. Pozornie mała buteleczka starcza na długo Do tego jest przyjazny dla wosku I to zdecydowanie jego dwie największe przewagi nad pozostałymi. Jak dla mnie warty swojej ceny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.