Treść opublikowana przez Animal
-
Zapaszki do auta
W piątek dotarła do mnie kolejna paczka, w której m. in. był ten zapaszek więc nie czekając zbytnio poleciałem zaaplikować go do Audi. Muszę przyznać, że jest świetny aż chcę się jechać i jechać i jechać.....
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
V6 tez fajnie mruczy choć faktycznie V8 ciężko przebić
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A jaki masz na to budżet? Pomyśl nad zestawem Zymola HDC + Carbon
-
Moje prace
Relacja jak i cała robota na najwyższym poziomie. Mega efekty.
-
Moje prace
za***isty fotel to Recaro? A poważnie to odbicie jest mega czekam na pełną relację.
-
Polerowanie Samochodu Audi a4 B5 Porady
Mega trafione porównanie Dlatego właśnie ja się nawet nie łapię za rotację bo szkoda mi mojego auta, nie mówiąc już o aucie kogokolwiek innego. Jak nabiorę trochę wprawy na DA to pomyślę nad rotacją
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Te fotele ryją mi beret raz miałem okazję w nich usiąść w RS4
-
B6 DIVISION
A jakby spróbować ją podgrzać?
-
B6 DIVISION
i co Cie bawi? Nic nic... Po prostu jeden dzień nie zaglądałem na forum a tu Wladi zbanowany więc się zastanawiam czym sobie tak zasłużył
- B6 DIVISION
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
A nie lepiej po prostu oddać auto do kogoś kto się tym zajmuje? Ręcznie to za wiele nie podziałasz na lakierze Audi a urobisz się przy tym jak wół.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
A który model Kumho wybrałeś? Faktycznie cenowo dobrze stoją
-
Peugeot 508 2015 rok - pytanie
Oooo... Człowiek jednak całe życie czegoś się uczy motyw z deptaniem gąbki to mistrzostwo świata... w głupocie i idealny przykład jak NIE należy postępować.
-
Peugeot 508 2015 rok - pytanie
Czy to wina nowoczesnego (miękkiego lakieru) czy po prostu tak w salonie pucowali ścierkami z Tesco, że każdy lakier by się poddał?
-
B6 DIVISION
Też mi to przeszło przez myśl ale lepiej niech Józek uchyli rąbka tajemnicy
-
[B6 AWX] BielunoWóz...:D Jaskinia Zła - POZIOM EXTREME :D
S-line
-
B6 DIVISION
To jak nie Recaro to co? A może myślisz tylko o innej kolorystyce? Tak w ogóle to
-
Peugeot 508 2015 rok - pytanie
No fakt ale byłem przerażony jak zobaczyłem to auto po umyciu. Chyba by mnie szlag trafił gdybym odebrał auto z salonu a po 2 tygodniach miał taki lakier
-
Peugeot 508 2015 rok - pytanie
Panowie byłem wczoraj autem szefowej na myjni i się przeraziłem. Co jest nie tak z nowymi lakierami, że auto użytkowane od 2 tygodni, po przebiegu 1100km i myte raz na bezdotyku a drugi raz na myjni ręcznej wygląda tak: Niestety nie miałem przy sobie aparat a jedynie telefon, który nie do końca oddaje wszystkie defekty. Ogólnie to całe auto jest w swirlach i holsach. Masakra.......
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Dobre fotki coś czuję, że głosowanie do kalendarza na marzec będzie wyjątkowo zacięte
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Mantastycznie wkomponował się ten hebel pod koło jest miazga
-
B6 DIVISION
- [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Jak najbardziej da się taka dokładkę dołożyć do zwykłego zderzaka :-) sam będę to robił za jakiś czas ale na forum na pewno jest temat jak to zrobić krok po kroku- [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
Ale kosisko się zrobiło Może i oklepany felunek ale robi robotę jako mało który - [A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC