Treść opublikowana przez Animal
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
No no... Nieźle. Gratulacje!
-
[B6 AVJ] 1.8TQ Dolphin Gray sedan
Dzięki Do mnie też efekt tego zderzaka przemawia i myślę, że to najlepsza alternatywa dla S4/S-line na dwa kominy a już na pewno najtańsza
-
B6 DIVISION
Dobre pytanie ale ponieważ nic nie kombinowałem i wszystko było P&P to zakładam, że tak
-
B6 DIVISION
Jeżeli masz na myśli od środkowego do końca to tak. Sam mam wydech z 1.8T
-
B6 DIVISION
Skoro co jakiś czas masz odświeżany lakier to zakładam, że jest w dobrej kondycji. Najważniejsza jest technika mycia, żeby go w dobrej formie utrzymać. Jeżeli chcesz nadać mu blasku to polecam co jakiś czas nałożyć cleaner i na to wosk. Jako cleaner polecam HDC Zymola i na to wosk Carbon tego samego producenta
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
To ja już chyba wiem co będzie dalej
-
B6 DIVISION
Krisssx wszystko zależy jakiego efektu oczekujesz? Czy polerowanie ręczne czy maszynowe? Jaki budżet?
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Świetnie się prezentuje
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Grubo lecisz panie
-
B6 DIVISION
Ja malowałem ori lampy sprayem, tylko, że czerwony element został w oryginale a pomalowałem właśnie ten przeźroczysty gdzie jest kierunek i wsteczny prosta robota a efekt fajny i auto moim zdaniem nabiera dzięki temu charakteru Wszystko też zależy jak bardzo chcesz przyciemniać. Po dwóch warstwach jest już dosyć fajnie ale ja położyłem jeszcze trzecią
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Naprawdę wy...czesany projekt! Szkoda tylko, że nie zapodaliście jakiegoś fragmentu z rykiem silnika bo style to jedno ale moc i brzmienie tego silnika to drugie
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Szerokie bioderka jest grubo!
-
A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Te 8 to już mówisz z kosztem silnika i wszystkich gratów?
-
A4 S4 B6 Black Beauty / 2.7 Biturbo Q 19 wheels custom exhaust FMIC
Mega update w pierwszym poście
-
B6 DIVISION
"Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu ale tylko jeden język po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili." - Sokrates. Czasem mam wrażenie że Pan V.I.P ma 14 lat. +1
-
B6 DIVISION
- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
a to naciąg jest niezgodny z prawem? To, że koło nie może wystawać poza obrys to wiem ale naciąg? P.S. Audi jest- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Co racja to racja u nas przegląd to pikuś... gorzej jak ktoś dużo po Europie jeździ- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Nie mam co do tego wątpliwości- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Siadło niesamowicie to koło- [ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Naprawdę przyjemnie się teraz na nią patrzy dobra robota!- [B6 AWX] Oem +
Niestety też coś na ten temat wiem bo chętnie bym zderzak z prozdu zmienił na S-line (mój jest pęknięty ) ale ceny kompletnych odstraszają Trzeba chyba szukać samej dokładki i rezać swój- [A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
No to czekam na efekty- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Dobra jest- [B6 BDG] A4 S-Line 2.5TDI BDG by Emil
Parę poprawek wizualnych które w niczym nie przeszkadzają jednak w moim odczuciu psują ogólny wygląd samochodu Czy miałeś na myśli przedni zderzak i te ozdoby na nim? - A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.