Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Sprawa wygląda tak, że na LM jeżdżę od dawna i nigdy już innego oleju nie zaleje Akurat dwa tygodnie temu zmieniłem po raz kolejny oliwę i wszystkie filtry Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek Otwierasz biznesik czy na razie garażowo ? Póki co muszę radzić sobie w moim niewielkim garażu ale to tylko kwestia czasu kiedy wszystko będzie pro Najważniejsze, że zgromadziłem już całą masę niezbędnego sprzętu, chemii, wiedzę teoretyczną i kilkaset godzin przepracowanych przy maszynie więc i doświadczenie szybko zdobywam. Po urlopie chcę ruszyć z tematem i pokazać kilka dotychczasowych prac
  2. Jak już Griffe pisze, że praca rozwali system to musi być naprawdę grubo
  3. Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek Podziękował
  4. S-line jest trochę inaczej wyprofilowana i ma wyraźne przetłoczenie
  5. Animal odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    Zawsze najlepiej kupić ori Ja tam na częściach i serwisie nie oszczędzam bo uważam, że prędzej czy później źle to się skończy.
  6. Jeżeli chodzi o średnicę to oczywiście, że koło się zmieści skoro jest podobna w obydwu przypadkach ale czy nie będzie obcierać o zawieszenie lub z drugiej strony o błotnik to zależy od ET konkretnej felgi.
  7. No to faktycznie zmienia postać rzeczy. Wybacz ale w takim czasie to można jedynie porządnie umyć auto i przygotować je do korekty. Jak nie masz do tego zacięcia i środków (które muszą być spore) to radziłbym mimo wszystko oddać auto komuś kto się na tym zna bo musisz zrozumieć, że lakier Audi jest twardy i ciężko się z nim pracuje więc jakakolwiek praca ręczna mija się z celem moim zdaniem.
  8. Mi tam się widzą te LED-y
  9. http://showcarshine.pl/10-zestawy/1768-zestaw-full-do-polerowania-lakieru-krauss-dual-action-menzernaflexipads.html Tutaj masz przykładowy zestaw, którym powinieneś w kilkadziesiąt godzin ogarnąć lakier na aucie. Ja od czegoś takiego zaczynałem swoją przygodę z detailingiem ale choroba postępuje szybciej niż się spodziewałem i mój zestaw "trochę" urósł i wciąż rośnie
  10. Jeżeli nigdy nie miałeś styczności z maszyną to na początek proponuję kupić maszynę DA i do tego zestaw padów (cutting, polishing, finishing) oraz odpowiednie pasty do każdego pada (może być zestaw Menzerny). Tego typu maszyną będziesz musiał poświęcić więcej czasu ale na pewno praca będzie bezpieczniejsza. Ja z własnego doświadczenia polecam Ci pady z MF Megsa i pastę Megsa 101 do "cięcia". Nawet maszyną DA daje dobre efekty w stosunkowo krótkim czasie
  11. Animal odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    Też miałem podobny problem i u mnie pomogło
  12. Wszystko fajnie ale ręcznie z lakierem Audi nic nie zrobisz bo to bardzo twarde lakiery i musisz mieć tego świadomość. Czasami maszynowo jest ciężko usunąć większość niedoskonałości a co dopiero ręcznie. Jak chcesz porządny efekt to lepiej dozbieraj funduszy i oddaj auto do kogoś w okolicy kto się tym zajmuje na co dzień i zrobi to jak należy a Ty później tylko zaopatrz się w dobry szampon, wiadra, rękawicę do mycia, ręcznik do osuszania oraz jakiś wosk i QD dla podtrzymania uzyskanego efektu i to co moim zdaniem najważniejsze czyli podstawową wiedzę na temat mycia zgodnie ze sztuką detailingową.
  13. Animal odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    A osuszacz kiedy ostatni raz wymieniałeś?
  14. Ciężko powiedzieć cokolwiek na temat Twojego lakieru bez oględzin i inspekcji ale sądząc po wieku auta bez użycia maszyn i zrobienia korekty lakieru raczej fajnego i trwałego efektu nie osiągniesz - zwłaszcza jeśli uwzględni się Twój budżet. Jaki efekt tak naprawdę chcesz osiągnąć?
  15. Jak dla mnie fajnie pasują w tym kolorze
  16. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja też mam Koito od Qwertego i żarniki Philipsa 4300K ale D4S o ile dobrze pamiętam. Użytkuję ten zestaw już dwa lata i dalej świeci bardzo dobrze a lekko nie mają bo nie mam DRL a robię ponad 30kkm rocznie.
  17. Ja mam u siebie "dwururkę" z 1.8T. Pasuje P&P i nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków za to wizualnych wiele
  18. No i benzynowe 1.8T, 2.0T i 3.2. Oczywiście wszystkie bez Quattro. Tak BTW to i od B6 wydech powinien pasować więc wybór duży.
  19. Fajnie wyszło
  20. Animal odpowiedział(a) na y0p5 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    :slina:
  21. Piękne auto i naprawdę fajnie przy niej działasz
  22. Za chwilę na PW podeślę Ci dane do gościa z okolicy, który spokojnie i rzetelnie ogarnia takie tematy a przy tym nie jest najdroższy
  23. A napisz może co trzeba ogarnąć przy tym silniku? Co się z nim dzieje?
  24. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tragedii z cenami nie ma w porównaniu do pl. Ja za wiele żarcia i alko ze sobą nie brałem bo ceny większości artykułów są konkurencje. Polecam zaopatrywać się w Konzumach lub ewentualnie Lidlach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.