Treść opublikowana przez Animal
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Sprawa wygląda tak, że na LM jeżdżę od dawna i nigdy już innego oleju nie zaleje Akurat dwa tygodnie temu zmieniłem po raz kolejny oliwę i wszystkie filtry Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek Otwierasz biznesik czy na razie garażowo ? Póki co muszę radzić sobie w moim niewielkim garażu ale to tylko kwestia czasu kiedy wszystko będzie pro Najważniejsze, że zgromadziłem już całą masę niezbędnego sprzętu, chemii, wiedzę teoretyczną i kilkaset godzin przepracowanych przy maszynie więc i doświadczenie szybko zdobywam. Po urlopie chcę ruszyć z tematem i pokazać kilka dotychczasowych prac
-
Moje prace
Jak już Griffe pisze, że praca rozwali system to musi być naprawdę grubo
-
[B6 AWX] Czarny sedan by Animal - Bixy/18"/H&R/fotele A6 C6
Spokój bo jakoś nie mam głowy do robienia aktualizacji ale Audi ma się dobrze i robi sporo kilometrów każdego dnia Poza tym ostatnio zamiast modzić to ostro inwestuję w inną pasję - car detailing a tym pochwalę się po urlopie, który de facto zaczynam w piątek Podziękował
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
S-line jest trochę inaczej wyprofilowana i ma wyraźne przetłoczenie
-
Parujaca przednia szyba
Zawsze najlepiej kupić ori Ja tam na częściach i serwisie nie oszczędzam bo uważam, że prędzej czy później źle to się skończy.
-
17" czy 18"? Oto jest pytanie..
Jeżeli chodzi o średnicę to oczywiście, że koło się zmieści skoro jest podobna w obydwu przypadkach ale czy nie będzie obcierać o zawieszenie lub z drugiej strony o błotnik to zależy od ET konkretnej felgi.
-
Jaka polerka dla amatora? oraz dodatki co potrzebuje...
No to faktycznie zmienia postać rzeczy. Wybacz ale w takim czasie to można jedynie porządnie umyć auto i przygotować je do korekty. Jak nie masz do tego zacięcia i środków (które muszą być spore) to radziłbym mimo wszystko oddać auto komuś kto się na tym zna bo musisz zrozumieć, że lakier Audi jest twardy i ciężko się z nim pracuje więc jakakolwiek praca ręczna mija się z celem moim zdaniem.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Mi tam się widzą te LED-y
-
Jaka polerka dla amatora? oraz dodatki co potrzebuje...
http://showcarshine.pl/10-zestawy/1768-zestaw-full-do-polerowania-lakieru-krauss-dual-action-menzernaflexipads.html Tutaj masz przykładowy zestaw, którym powinieneś w kilkadziesiąt godzin ogarnąć lakier na aucie. Ja od czegoś takiego zaczynałem swoją przygodę z detailingiem ale choroba postępuje szybciej niż się spodziewałem i mój zestaw "trochę" urósł i wciąż rośnie
-
Jaka polerka dla amatora? oraz dodatki co potrzebuje...
Jeżeli nigdy nie miałeś styczności z maszyną to na początek proponuję kupić maszynę DA i do tego zestaw padów (cutting, polishing, finishing) oraz odpowiednie pasty do każdego pada (może być zestaw Menzerny). Tego typu maszyną będziesz musiał poświęcić więcej czasu ale na pewno praca będzie bezpieczniejsza. Ja z własnego doświadczenia polecam Ci pady z MF Megsa i pastę Megsa 101 do "cięcia". Nawet maszyną DA daje dobre efekty w stosunkowo krótkim czasie
-
Parujaca przednia szyba
Też miałem podobny problem i u mnie pomogło
-
Pora zadbać o nadwozie mojej zabaweczki.
Wszystko fajnie ale ręcznie z lakierem Audi nic nie zrobisz bo to bardzo twarde lakiery i musisz mieć tego świadomość. Czasami maszynowo jest ciężko usunąć większość niedoskonałości a co dopiero ręcznie. Jak chcesz porządny efekt to lepiej dozbieraj funduszy i oddaj auto do kogoś w okolicy kto się tym zajmuje na co dzień i zrobi to jak należy a Ty później tylko zaopatrz się w dobry szampon, wiadra, rękawicę do mycia, ręcznik do osuszania oraz jakiś wosk i QD dla podtrzymania uzyskanego efektu i to co moim zdaniem najważniejsze czyli podstawową wiedzę na temat mycia zgodnie ze sztuką detailingową.
-
Parujaca przednia szyba
A osuszacz kiedy ostatni raz wymieniałeś?
-
Pora zadbać o nadwozie mojej zabaweczki.
Ciężko powiedzieć cokolwiek na temat Twojego lakieru bez oględzin i inspekcji ale sądząc po wieku auta bez użycia maszyn i zrobienia korekty lakieru raczej fajnego i trwałego efektu nie osiągniesz - zwłaszcza jeśli uwzględni się Twój budżet. Jaki efekt tak naprawdę chcesz osiągnąć?
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Jak dla mnie fajnie pasują w tym kolorze
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Fura Akjama rwie pape z dachu
-
B6 DIVISION
Ja też mam Koito od Qwertego i żarniki Philipsa 4300K ale D4S o ile dobrze pamiętam. Użytkuję ten zestaw już dwa lata i dalej świeci bardzo dobrze a lekko nie mają bo nie mam DRL a robię ponad 30kkm rocznie.
-
srebrna be siódemka S-line....;)
Ja mam u siebie "dwururkę" z 1.8T. Pasuje P&P i nie zauważyłem żadnych negatywnych skutków za to wizualnych wiele
-
srebrna be siódemka S-line....;)
No i benzynowe 1.8T, 2.0T i 3.2. Oczywiście wszystkie bez Quattro. Tak BTW to i od B6 wydech powinien pasować więc wybór duży.
-
Flexowe Rewolucje
Fajnie wyszło
- RS4 B5
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Piękne auto i naprawdę fajnie przy niej działasz
-
Poszukiwany mechanik do vw t4 1,9td
Za chwilę na PW podeślę Ci dane do gościa z okolicy, który spokojnie i rzetelnie ogarnia takie tematy a przy tym nie jest najdroższy
-
Poszukiwany mechanik do vw t4 1,9td
A napisz może co trzeba ogarnąć przy tym silniku? Co się z nim dzieje?
-
B6 DIVISION
tragedii z cenami nie ma w porównaniu do pl. Ja za wiele żarcia i alko ze sobą nie brałem bo ceny większości artykułów są konkurencje. Polecam zaopatrywać się w Konzumach lub ewentualnie Lidlach