Treść opublikowana przez Animal
-
B6 DIVISION
Też tak zawsze mówiłem ale po kilku dniach się nudziłem i zaczynałem jeździć i zwiedzać to i owo Jak nie miałeś wcześniej okazji to polecam rejs statkiem po okolicznych wyspach - na pewno będą łazić po plaży i proponować
-
B6 DIVISION
Byłem w Makarskiej dwa lata pod rząd i totalnie mnie oczarowała choć trzeba przyznać, że duża mieścina W tym roku jadę do Czarnogóry żeby coś więcej zobaczyć
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Ja bym dał ścięte Ultery na Twoim miejscu
-
Przyciemniane szyb Zielona
Dobrze wiedzieć
-
[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
Tylko przymiarka czy już są w komplecie na aucie?
-
[B6 AKE] Czyli dupowóz Mefja
Fajna baza i jest co rezać
-
B6 DIVISION
Potwierdzam - licytacja to chyba najlepszy sposób i o ile mnie pamięć nie myli to mój poszedł za 450zł
-
Moje prace
Jak zawsze profi robota i fajna relacja mimo, że zdjęcia efektów po korekcie jedynie w garażu Nie dziwię się, że właściciel nie poznał auta
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
45mm. Ja zamówiełem 50mm i były za duże ale dotoczyłem tulejki
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Jest git Choć ja mam ją zamocowaną nieco wyżej ale to już kwestia gustu i zdecydowanie może zostac tak jak jest
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
spokoknie możesz zakładać bez osłony baku. nic złego się nie stanie
-
[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo
- Flexowe Rewolucje
Piękna robota i znowu auto w bieli się trafiło- Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
Mówiłem Ci, że to mod warty przemyślenia. Sam odkąd mam bixy na soczewce z B8 to w każdym innym aucie marudzę, że nic nie widać po zmroku Panowie a jak to jest ze SWAP-em 2.7 BiT do B7? Konstrukcyjnie pewnie nie ma problemu ale jak z elektryką?- Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
No to teraz front musi być dopiero agresywny Pakowałeś soczewkę z B8?- Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
gratuluję zapału i ogromu pracy jaki już wykonałeś przy tym projekcie. Będę obserwował- Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
To może tylko na fotce wygląda jakby stał wyżej niż z przodu kurcze no to dałeś mi teraz do myślenia. W życiu nie miałem styczności z dobrym gwintem a zraziłem się do niego przez te wszystkie VW z Ta-Technixami co są sztywne jak beton i skaczą jak piłeczki na żwirze Dobra koniec OT- Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
No w porównaniu do tego co było to rzeczywiście rewelacja Ale nie myślałeś, żeby jeszcze trochę tył obniżyć? Jak wrażenia po przesiadce na gwint?- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Idealne spasowanie tych końcówek- Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo
No to pochwal się Krystian jak auto teraz się prezentuje- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
+1 aczkolwiek zderzak przedni z Esy zaczyna wyglądać dopiero z dokładką z Cupry Tutaj jest miazga po prostu- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
jak większość osób która miała styczność z Megsem ;-) jest bardzo dobry i wydajny- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
pokazywał Ci jakieś swoje prace?- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ja spłukuję przed pianowaniem. A woda demineralizowana dopiero po pianie. - Flexowe Rewolucje