Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Animal odpowiedział(a) na icemanvette temat w Audi A6/S6/RS6
    Masakra pięknie auto i wspaniale się drze
  2. Animal odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A8/S8
    Przepięknie wygląda zdecydowanie A8 D3 jest ponadczasowe
  3. A po co Ci taka powłoka? Będziesz kładł sam? Robiłeś to już kiedyś?
  4. Ło matko jedyna ale się tu zadziało
  5. Animal odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Widzę, że cały czas do przodu Naprawdę robi wrażenie
  6. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podepnę się pod pytanie
  7. Coś ostatnio masz okropnego pecha
  8. Takie też właśnie słyszałem opinie rozklejałeś opalarką czy w piekarniku? Dużo roboty poza tym żeby przerobić zwykłe lampy na bixa?
  9. Dobra robota i ogóle fajna sztuka ciężko było rozkleić lampy?
  10. Miałem w byłym AWX-ie zamiennik od Gruchota i byłem zadowolony. Po blisko 3 latach użytkowania absolutnie nic złego się z nim nie działo a turbina faktycznie miała dzięki niemu lżej. Teraz do AVB też mam w planach zakup
  11. A najlepiej na trzy wiadra i obowiązkowo z grit guardem
  12. Będziesz robił to w PL? Daj znać kiedy to wpadnę i udzielę kilku wskazówek bo jakieś tam doświadczenie już mam
  13. A gdzie chcesz robić korektę? Co do aplikacji to dużo zależy od warunków i samej powłoki ale nie taki diabeł straszny....
  14. Z Makarskiej niedaleko jest już do Dubrownika, Splitu więc zwiedzać jest co. Po drodze aż nadto pięknych widoków. Poza tym polecam jednodniową wycieczkę statkiem na Hvar i Brać. Ogólnie rozrywek w mieście nie brakuje a dobrych knajp jest mnóstwo
  15. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Fałsz - zawsze przy zaślepianiu czyszczę EGR i kolektor bo potrafią nieźle ograniczać przepływ powietrza.
  16. Piękna jest tylko czy mi się wydaje czy lakier jakiś taki matowy się zrobił?
  17. Nie no kur.. bez komentarza!
  18. Nieźle Ci to wyszło a UNC-R robi robotę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.