Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Następca A4 już jest! Niebawem temat w odpowiednim dziale choć w sumie mógłbym pisać dalej w tym temacie bo to tak naprawdę A4 po duuuużej dawce botoksu
  2. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziękował
  3. Ty się tu pierdołami chwalisz a tam u Ciebie takie zbrojenie trwa
  4. Animal odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki, w międzyczasie sobie przypomniałem ?
  5. Animal odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kto na forum może sprawdzić i potwierdzić historię serwisową auta?
  6. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kto na forum może sprawdzić i potwierdzić historię serwisową auta?
  7. Bardzo zdrowe podejście do tematu - ogromny szacunek za to
  8. Dzięki, czuję że się przyda trochę szczęścia w poszukiwaniach ? 3.0 byłoby fajne ale nie napalam się. Jak trafi się fajne i przede wszystkim zadbane 2.0 to też nie będę wybrzydzał Jak widać po moim przykładzie są jeszcze ludzie, którzy są gotowi dołożyć trochę grosza ale kupić zadbane auto a nie tylko pisać, że za taką kasę można mieć B8. Moja zeszła szybko i muszę przyznać, że zainteresowanie było większe niż sam się spodziewałem.
  9. Jak już wspominałem pod uwagę brałem wiele marek i różnych modeli ale obecnie jestem niemal pewien, że będę szukał C6 po lifcie. Ewentualnie Superb II chociaż Skoda wyglądem swojego wnętrza trochę mnie odstrasza. Myślałem o B8 ale przedlift mnie nie kręci i uważam, że A4 jest trochę za małe a na polifta raczej mnie nie stać. Zobaczymy co będzie. Daję sobie jeszcze kilka dni na przemyślenia a potem ruszę na poszukiwania
  10. Szkoda, szkoda ale takie już jest to życie i trzeba się godzić z pewnymi kompromisami. Rozważam wiele marek i modeli ale serce każe mi zostać przy Audi. Zobaczymy co się trafi ale tak czy inaczej temat no forum się pojawi... zobaczymy tylko w jakim dziale
  11. Trochę jedno i drugie ale raczej inne auto bo przy 2 dzieci to jest za małe a poza tym dojeżdżam do pracy 100km w jedną stronę 3 razy w tygodniu więc przydałby się diesel
  12. Dawno nic nie pisałem a auto trochę się pozmieniało w tym czasie. Niestety z racji, że moja sytuacja życiowa diametralnie się zmieniła w ostatnim czasie to jestem zmuszony wystawić auto na sprzedaż. Wszystkie informacje w ogłoszeniu: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-quattro-manual-rns-e-bixenon-bluetooth-od-pasjonata-ID6AoQGk.html?action=show&id=6034667472&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20180612-[diplayLink]-5783101@1-20180612205753 Jak ktoś szuka bogato wyposażonego sedana z mocnym silnikiem w bardzo dobrej kondycji to na pewno nie będzie zawiedziony
  13. Animal odpowiedział(a) na marcinps temat w 2.0T
    Roboty trochę z tym jest ale jak uda Ci się sprzedać moduł pompy z wałkami to wyjdziesz z całą operacją na "0" albo i zarobisz a problem z ciśnieniem już nie będzie Cię dotyczył
  14. Ostatnio przerzuciłem się na Black Mambę od Good Stuff i jest całkiem fajna.
  15. Pięknie się tu dzieje
  16. Ponadczasowe koło. Bardzo dobrze leży
  17. 1 KOLO WALU KORBOWEGO - 06A1052093 SRUBA - N907040072 SRUBA - N909450021 NAPINACZ - 06A1151301 POMPA OLEJOWA - 06A115105B1 PIERSCIEN USZCZELNIAJACY - N02822221 LANCUCH - 06A1151251 ELEMENT BLOKU - 06B103623P1 PRZEWOD SSACY - 06B115251 Wszystko znajdziesz w temacie na forum
  18. za***iście siadło i muszę przyznać, że sam chciałem kiedyś taki wzór ale wyszło inaczej
  19. Miałem podobne przejścia w tamtym roku z Fuldą. Felgi proste a nowe opony skakały jak szalone i nikomu w okolicy nie udało się ich wyważyć więc przy 100-120km/h było wyczuwalne drganie na kierownicy. Szlag mnie trafiał ale przejeździłem sezon. W tym roku założyłem te same opony na te same felgi tylko w jeszcze innym zakładzie wulkanizacyjnym i co? Wszystko jest idealnie a felgi dobrze wyważone i z dużo mniejszą ilością ciężarków. Kolega, który zakładał opony przyznał, że z jedną walczył i przestawiał oponę względem felgi dwa razy ale mimo tego, że felga już nie była idealnie prosta to udało się wyważyć i jeździ się super.
  20. Ładna sztuka a po małych poprawkach i ogarnięciu wyznaczonych planów będzie naprawdę świetnie. Powodzenia
  21. Zdecydowanie nadają się do klubowego kalendarza!
  22. Kawał dobrej roboty! Podobno ma jeszcze trochę śniegu spaść więc będzie frajda z moda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.