Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

donalex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez donalex

  1. Mam pytanie bo kupiłem redmi 3s pro i internet na pakiecie chodzi dość słabo z reguły jest tylko E, czasami H+, w czym problem ? Dodam, że w s4 chodziło normalnie. I czytnik linii papilarnych raz czyta raz nie, normalne to? Reszta super i naprawdę jestem zadowolony.
  2. Link nie działa. Jak jest wtedy z przesyłką, brać darmową czy jakąś inną ? I kto jest gwarantem w PL, jest jakaś strona z kontaktem do gwaranta? Chodzi mi też o złoty kolor, bo z tego co widzę Internation version w goldway takiego nie ma chyba ;/ Podrzuci ktoś jakiś link?
  3. Okej rozumiem, dla mnie jednak 16gb to trochę przy mało i do tego brak slotu na kartę tak więc zdecydowałem się najprawdopodobniej na redmi note 3 pro tylko dlaczego większość aukcji na aliexpress jest z 2gb ram? Mnie interesuję 3gb ram i 32gb pamięci, podrzuciłby ktoś pewny link z aliexpress lub allegro z takim telefonem ?
  4. donalex odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Chyba każdy to przechodzi,przechodził bądź będzie przechodził. Zainstalowałeś program VAG 311.2 ? Jeśli tak to go odpalasz wchodzisz w Engine potem w FAULT Codes zapisujesz sobie na kartce błędy, a potem je kasujesz i wchodzisz w Measuring blocks ustawiasz sobie grupy te , które podał kamil-vag, wyjeżdżasz na długą prostą wciskasz LOG, potem START i na biegu 3 od 1,5tys. obrotów ruszasz z pedałem do ziemi, aż do 6,5tys, potem STOP i tak za każdym razem. Miałem kiedyś hondę, silniki super, niezniszczalne, ale blacha pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej w 12 letnim aucie...
  5. Dzięki za pomoc, ale wciąż mam dylemat pomiędzy Redmi 3 pro, Redmi Note 3 pro i Mi4. Najlepiej chyba wypada Redmi 3pro, który mimo iż ma najwolniejszy zegar procesora, to ma dual sim, ma 3gb ram, ma slot na kartę pamięci, ma LTE czego nie ma Mi4, ma 5mpx aparat z przodu gdzie MI4 ma jednak 8MPX, ma największą baterię, pamięć ma 32gb, ma trochę gorszy wyświetlacz ale to detal, ma czytnik linii papilarnych czego nie ma MI4. Doradzisz coś bo mam mętlik? I jak to byłoby z zasięgiem z telefonem z aliexpress i językiem PL? Teraz idzie 11.11 więc chyba byłoby łatwo upolować coś ciekawego w dobrej cenie. No i jak z gwarancją? Tam widzę, że za 10dolarów można dokupić gwarancję w PL,zgadza się ?
  6. Tzn ze auto najprawdopodobniej bylo juz na akcji serwisowej tak? Tylko czemu dwie pozostale sa beru? Tak, tzn. że auto już było na akcji. Dwie są prawdopodobnie beru bo ktoś sobie na własną rękę wymienił. Miałem ten sam dylemat.
  7. Okej dzięki, a mam jeszcze takie jedno pytanie bo widziałem, że ktoś tutaj bardzo chwalił Redmi Note 3 Pro do jakiego znanego telefonu można jego parametry porównać? I gdzie warto kupić taki telefon w Polsce czy lepiej u chińczyków ? Oraz, który byłby lepszy Redmi Note 3 Pro czy np. Xiaomi Mi4 ?
  8. Sprawdzałeś czujnik ciśnienia paliwa, przez zanieczyszczone paliwo może się zawiesić.
  9. Mam pytanie bo chciałem kupić s6 lub iphone, a polecacie tutaj widzę jakieś Xiaomi, którego w ogóle nie znam i zastanawiam się nad Mi5, gdzie dostać w dobrej cenie ten model, podrzuci ktoś jakiś pewny link z aliexprees? Czym się takim szczególnym charakteryzuje ten telefon, dobry aparat,szybki, jaka pojemność ?
  10. Na samej mapie to raczej nie do osiągnięcia.
  11. Najważniejsze co masz zrobić to każ spisać protokół kurierowi i idź na placówkę pocztową złożyć reklamacje.
  12. donalex odpowiedział(a) na black338 temat w 2.0
    No to raczej normalne, bo ssanie automatyczne się włącza. Niestety jak jest za ubogo to nie zawsze idzie to zauważyć gołym okiem dlatego trzeba zrobić logi.
  13. Wiem, że piszesz że opony ok, ale nie ma na pewno żadnego guza na nich ?
  14. Reklamację składasz na poczcie. Wysłałeś dwie paczki po dwie opony, tak? I obie były ubezpieczone na 1000zł, czyli łącznie 2000zł, tak?
  15. Sprawdzisz mi również ? Bo u mnie chyba nie podlegają już wymianie, bo dzwoniłem do ASO i kobieta mi powiedziała, że w 2011 u mnie wymieniona była 1 i wykorzystana została akcja serwisowa, a co z pozostałymi trzema, te już nie mają prawa się zepsuć i nie podlegają wymianie ?
  16. donalex odpowiedział(a) na tkamicki5 temat w 1.9TDI
    Na zimnym silniku chociaż odkręcałeś ?
  17. donalex odpowiedział(a) na Ddarecki temat w 2.0
    Mógłbyś powiedzieć na jakim % poziomie masz te korekty ?
  18. U mnie był to spadek mocy. Na VAGu też może błąd się pojawić.
  19. Najlepszą opcją jest wybicie wkładu i wyłączenie drugiej sondy w sterowniku, samochód się odmuli i błędu nie będzie.
  20. donalex odpowiedział(a) na pawelosinski83 temat w Audi A4 B6
    Gwerty ogarnąłby zaśniedziałe lampy ? I w jakiej cenie zrobiłby bixenon ze zwykłego xenonu i czy to on też ogarnia regeneracje plastików w samochodzie?
  21. Musi być spora, ale to prawdopodobne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.