Treść opublikowana przez donalex
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Osobiście nigdy nie ubezpieczałem w LINK4, ale podobno przyjeżdża rzeczoznawca i wysyłają zaniżone kosztorysy, które nie przekraczają 500zł, albo twierdzą, że np. pęknięta szyba to wynik normalnej eksploatacji i tego ubezpieczenie nie obejmuje. Potem trzeba się sądzić. OC najlepiej kupić najtaniej, ale z AC nie jest tak samo.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Miałem MTU OC+AC MAXI 1400zł na dwie raty, teraz przysłali propozycję i jest 1900zł, OC podnieśli w górę o 200zł, a AC mimo większych zniżek i spadku wartości auta o 2tys. podnieśli o 300zł Link4 najtańszy, ale z AC tam są spore problemy.
-
Odszkodowanie od ubezpieczyciela zarządcy drogi
Na pomoc w tym momencie najprawdopodobniej jest już za późno, zgodnie z art. 6 KC to Ty musisz udowodnić, że szkoda powstała w związku z wjechaniem w dziurę w drodze, a z tego co piszesz to nie masz żadnych dowodów tj. policji, świadków itd.
-
Szarpanie na gazie i bezynie
Może świece, ile km temu wymieniałeś ?
-
Uszkodzona przesyłka w transporcie
DPD jest wyjątkiem i można otworzyć bez zapłaty i podpisu przy kurierze(tylko jeśli jest przesyłka pobraniowa). Jeśli już opłacona to trzeba podpisać i ew. przy kurierze otworzyć.
-
1.8T BEX - błędy silnika, check
Wyczyściłeś przepustnice, adaptowałeś, wtyczki dobrze siedzą, to sprawdź jeszcze szczelność dolotu, ale jeśli to nie będzie dolot to ja stawiam na LPG. Usuń może błędy i pojeździj na PB może nie wrócą ? Możesz też poprosić o pomoc Łukasz13, on tutaj nieźle diagnostykę ogarnia. 240 nie udźwignie, reduktor jest do 250, a zawsze trzeba brać poprawkę na montaż i podłączenie. Jakie masz wtryski ? Niebieskie hana? One też 230 pewnie udźwigną max.
-
1.8T BEX - błędy silnika, check
Jak dla mnie to jest odpowiedź skoro na PB miałeś wszystko ok i nie było checka, to LPG jest źle wyregulowane. To, że mapa benzyny pokrywa się z lpg to według mnie świadczy o autokalibracji, a nie o dobrym wyregulowaniu LPG, sam miałem za ubogo i dopiero jak Galetto wyregulował mi LPG pod obroty, a nie ustawił autokalibrację to błędu nie mam.
-
Jak sprawdzic klimatyzacje zima.
Zawsze możesz podjechać na stację diagnostyczną, albo na miejsce, w którym jest dodatnia temperatura np. jakiś garaż podziemny.
-
Wahacze SKV
Gratuluję, u mnie prawy banan właśnie tylko tyle przejechał, a odzywał się już wcześniej Firma MS. Teraz siedzi LMO i będę miał porównanie. Ja osobiście jeżdżę po dobrych drogach dlatego dla mnie ten wynik był mierny.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Tym bardziej, że pablotpl napisał, że miał tak już przed wymianą zawieszenia. Ja osobiście nie polecam Master Sport banan wytrzymał mi ok. 30 tys. teraz mam LMO i będę miał porównanie.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Mam pytanie, znacie może jakiegoś użytkownika, który na tip top(już z tym bakiem i pompą abs) zrobiłby przekładkę i w jakiej +/- cenie by to wyszło ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Zgłaszaj kolego śmiało, to jest przestępstwo z art. 286 KK. KaMjEd polecam Ci mimo wszystko zgłosić to na policję, żebyś Ty nie miał później problemów w związku z paserstwem. Również uważam, że dla oszustów powinien być ban na całe forum. Poza tym jak można za 100zł zrobić z siebie takiego śmiecia...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kup Lemfordera, a nie kombinujesz Sam napisałeś, że do zrobienia są tylko 2 wahacze, więc gdzie ceny niby przekraczają 1tys. ? Jedni robią inni nie robią, to trochę loteria jednak. Praktycznie kilka ostatnich stron jest na temat SKV i MS.
-
Wahacze SKV
No właśnie jest jeszcze ktoś kto zrobił już co najmniej 30-40 tys. i nie narzeka ?
-
System operacyjny Android
Wytłumaczy mi ktoś jak zmienić room w xiaomi redmi 3 pro, to chyba za trudne dla mnie, czytam te poradniki i niby wszystko ok, ale u mnie nie działa np. konfiguracja klawiszy power i - żeby włączyć tego fastboota, ani kombinacja +/- lub + i power żeby włączyć download, coś źle robię ? "Uruchomienie w trybie download/edl (w tym trybie telefon nic nie wyświetla, czarny ekran): -uruchamiamy menu serwisowe kombinacją vol+ i power, po czym wybieramy "download" lub -jeśli mamy uceglony telefon to możemy próbować włączyć tryb download trzymając vol+ i vol- i podłączając telefon do komputera lub -jeśli mamy bootloopa i możemy wejść tylko do trybu fastboot używamy skryptu" Ehh już doszedłem, że musi najpierw być telefon wyłączony
-
Ceny paliwa marzec 2026
Pod Siedlcami 98 kosztuje : 5,12 zł/l
-
Ile mogą być warte takie felgi?
Proste 100% i stan dość normalny trochę obdrapane na rantach. Coś jak na zdjęciu :
-
Ile mogą być warte takie felgi?
Witam, ile mogą być warte +/- używane takie felgi jak na zdjęciu tylko made in Italy ? 18, a8, s-line
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Przeczytaj kilka wcześniejszych stron i zobaczysz, że MS ma : lipną gwarancję, może się zepsuć po 1 tys. km, a może po 40, loteria...i ta żenująca kryptoreklama.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Obecnie za OC+AC płacę 1450zł w MTU, a jak wyliczyłem sobie tym kalkulatorkiem w AXA to mi wyszło 3,4 tys. zł. Dla samochodu: AUDI, A4 1.8T, 2003 Wartość pojazdu na dzień 12.12.2016: 17 100,00 zł To chyba jakiś żart ?
-
System operacyjny Android
No właśnie sprawdzę na innej karcie, ale to jest dziwne bo kolega na s4 ma LTE i ja na swoim samsungu na tej samej karcie też tak mam, a w tym samym miejscu na redmi mam E, gdy mam pełny zasięg. On ma orange i ja też mam orange. Wgram miui polska lub eu bo ludzie piszą że to może pomóc, trzeba jakieś bootloadery itd ? Czy da się to prościej zrobić ??
-
System operacyjny Android
Zrobiłem tak, ale według mnie nic się niestety nie poprawiło, a na s4 mam w tym miejscu LTE, a na redmi E. Lipa straszna.
-
System operacyjny Android
Dzięki ustawiłem to i zobaczymy czy coś to da
-
System operacyjny Android
To mam zrobione właśnie bo jest tak : Ustawienia karty sim : Orange POP Internet Orange POP Operatorzy sieci : automatycznie łączy z siecią Orange POP.
-
System operacyjny Android
Tryb sieci miałem na LTE, ale teraz dałem na 3G i dalej jest tak samo. Jakie inne ustawienia sieci np. ? Było fabrycznie wszystko ja nic nie przestawiałem, nawet miui eu nie wgrywałem.