Treść opublikowana przez Grabek94
-
Nowe tarcze biją i słabo hamują
Czyli teraz pozostaje mi wymiana tarcz na nowe ? Dodatkowo zauważyłem, że lewe tylne koło piszczy podczas jazdy, ale gdy tylko dotknę hamulca to przestaje ? To może być wina najtańszych tarcz i klocków ? Jeśli chodzi o pewność to mam , ponieważ są strasznie grube i wgl nie zjechane.
-
Problem z poziomem paliwa
Jeśli już go wydobęde na zewnątrz, to co mam sprawdzić ? Samo działanie patrząc na wskaźnik na liczniku, czy jakieś rzeczy wizualne też ? Po tej ścieżce powinien się lekko przesuwac czy z lekkim oporem?
-
Nowe tarcze biją i słabo hamują
Kupiłem samochód z wymienionymi nowymi tarczami. Cały komplet , są nowiutke , jakość hamowania w porównaniu ze Skodą Octavią ojca jest bardzo zła , słabo hamują , w dodatku lekko biją przy hamowaniu. To bicie wzrasta wraz z wyższymi prędkościami. Da się coś z nimi zrobić czy w gre wchodzi tylko wymiana na nowe tarcze? Poziom płynu hamulcowego jest dobry, a nawet za wysoki.
-
Problem z poziomem paliwa
Jak mam wymontować pływak ? Głupie pytanie , ale chodzi mi o jego sposób mocowania, a raczej o to, czy są tam jakieś zatrzaski ? Czy jest jakiś sposób na jego wyjęcie ? Pytam, bo nie chciałbym niczego uszkodzić.
-
Proszę o odczyt błędów
Błędami, które są zawsze są błędy wszystkich 4 wtryskiwaczy (nie wiem czy to nie ma związku z LPG) do tego trwałym błedem jest błąd zbiornika węgla aktywnego. Błędy sporadyczne też były , ale po usunięciu nic sie nie dzieje przez jakiś czas.
-
Proszę o odczyt błędów
00561 01247 01249 01250 01251 01252 01259 17978 16514 Samochód jest lekko zamulony i czasem szarpie na obu rodzajach paliwa , co to może być ?
-
Problem z poziomem paliwa
Dziś niestety nie miałem czasu się tym zająć, ale skoro jest taka cena to chociaż się nie boje, że jakiś majątek wydam. Na auto-złomie myślę, że dostane jeszcze taniej. Jeżeli okaże się, że odkształcił się zbiornik, to można coś z tym zrobić ? Nie wiem, wypchnąć czy coś. Niestety to mój pierwszy samochód i mimo tego, że uczę się w tym kierunku to z takimi pierdołami nie miałem styczności więc z góry przepraszam za takie płytkie pytania.
-
Problem z poziomem paliwa
Jutro się za to wezmę, jak nic nie wskóram to porobię fotki i wstawię. Mam ciche nadzieje, że tylko się coś tam zblokowało Orientujecie się ile może kosztować nowy pływak, jeśli zajdzie potrzeba wymiany całości?
-
Problem z poziomem paliwa
Odkręcałem tę pokrywę , nie muszę zdejmować przewodów paliwowych żeby móc wyjąć to wszystko na wierzch ? A jeśli chodzi o odkształcenie baku, co można z tym zrobić i jaki to ma wpływ na poziom paliwa, skoro poziom stoi nieruchomo ? Na mój rozum , poziom i tak powinien się zmniejszać mimo wybrzuszenia, czy źle myślę ?
-
Problem z poziomem paliwa
Mam problem z poziomem paliwa. Jeżdże jakiś czas od tankowania , a strzałka po włączeniu zapłonu za każdym razem trzyma się na 1/4 i w ogóle nie zmienia położenia. Czy może być to problem z pływakiem ? Jeśli tak, to prosze o informacje, jak sie zabrac do naprawy tego problemu. Może coś sie tam zblokowało tylko? Dodam, że ostatnio wymieniałem elektrozawór par paliwa, czy to może mieć jakiś wpływ?
-
Falowanie na wolnych obrotach, syczenie z korka paliwa.
Dzięki za rady. Narazie odkręce korek wlewu i bede z nim jeździł, aż nie kupie w serwisie nowego zaworu.
-
Falowanie na wolnych obrotach, syczenie z korka paliwa.
Czyli zawór par paliwa całkowicie załatwi sprawe moich problemów? Jeśli by się okazało ze pływak został wygięty to w gre wchodzi tyłko jego wymiana czy można go jeszcze uratować ? Wciąż nie wiem gdzie sie podziało moje 12 litrów benyzny : )
-
Falowanie na wolnych obrotach, syczenie z korka paliwa.
Witam. Mój problem polega na tym, że przy dojeżdżaniu do świateł i wciśnięciu sprzęgła zaczynają mi falować obroty. Dzieje się to z reguły na ciepłym silniku, wiec już na gazie. Byłem u gazownika i wszystko jest w porządku. Wcześniej pomagało lekkie dodanie gazu i obroty się normowały , teraz już to nie pomaga. Jeśli chodzi o syczenie , to po odkreceniu korka powietrze jest zasysane do środka, jakby było podciśnienie w baku. Po ponownym zakreceniu korka obroty na chwilę spadają. Opis może mało dokładny, bo wiem, że czynników może być wiele. Jak narazie sprawdzałem przepustnicę i ją adaptowałem. Jest jeszcze problem nie zwiazany z tym. Wczoraj jechałem na trasie , oczywiście na gazie , mialem 1/4 zbiornika benzyny i po jakims czasie włączyla się kontrolka rezerwy benzyny. Nurtuje mnie pytanie, co się stało z tą benzyną skoro nie mam żadnego wycieku i po dolaniu poziom się trzyma. Czy może miec to związek z tym podciśnieniem w baku i przez to złymi wskazaniami wskaźnika poziomu?
-
[ALL, Koszalin] Polecany warsztat
Pracowałem tam jakiś czas i niestety musze się z tym nie zgodzić. Lepiej omijać ten warsztat
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Ładna fela
-
[A4 B5] Granatowy avancik.
Zapakuj zderzak od s4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam Audi A4 B5 1.8 : )