Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ever

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ever

  1. Podjedź do gazownika.. vagiem tego nie ogarniesz, przyczyn może byc wiele.
  2. Ever odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w 2.6
    Czy to na pewno wyciek z pod głowicy? te silniki bardzo często leją z pod pokrywy zaworów.
  3. Musisz sprawdzić co dzieje się w sterowniku LPG.
  4. Na takiej oponie raczej nie wejdą, a na pewno nie na glebie. U mnie r17 235/45 jest na styk pomiędzy sprężyna a rantem błotnika.
  5. Na początku tematu ktoś wrzucił gotowy szablon ale imageshack skasował zdjęcie ;/
  6. Kupuj stożki i nie zapomnij że muszą być dłuższe o grubość dystansu.
  7. Na 1ba u mnie było w miarę ok,na gwincie już z tylu obcierało. R17 8 cali ET43, przy oponach 235/45 ale koła są schowane warto pokusić się o dystanse
  8. Ever odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    Dokładnie ale uszczelkę chłodniczki oleju też wymieniłem ;P
  9. Ever odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    U mnie po wymianie czujnika ciśnienia przestało cieknąć
  10. Nie podejdą bez dystansu
  11. Ever odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    Fakt pisałeś Czujnik wymieniony ale dopiero dziś sprawdzę czy to on był przyczyną, bez ściągnięcia pasa się nie obyło..
  12. Ever odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    Wymieniał ktoś ten czujnik? Trzeba ściągać przedni pas, czy obejdzie się bez tego?
  13. różnią się mocowaniem tylnych amortyzatorów ale montaż do karoserii jest taki sam, więc wystarczy że będziesz miał amortyzatory wraz z mocowaniem.
  14. Grill jest z polifta, tylko z czarnym rantem, tak samo jak i lampy z czarnym wnętrzem, kwestia gustu. Lampy z tyłu 1 lift a polerkę tych odpuszczam, przymierzam się do flat five
  15. Mata nie ma sensu. Najlepiej użyć baranka, lub czegoś do konserwacji podwozia.
  16. Co do elektroniki.. polecam staga lub techa ale ten silnik nie ma dużych wymagań, miedź 8mm nie ma tu sensu, 6mm w zupełności wystarczy, u siebie mam golda tak jak piszą koledzy ale KME silver też tutaj wystarczy. Wtryskiwacze polecam hany lub barracudy ale w tym silniku valteki też dadzą radę.
  17. Purchle mam na dachu i zamiast malować nakleiłbym folie po zabezpieczeniu tego
  18. Ever odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    Można dokupić samą uszczelkę czy trzeba kupić cały czujnik?
  19. Ever odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    U mnie tak to wygląda po przejechaniu 1 km, przed wyglądało to tak jakby olej wypływał pomiędzy tą aluminiową "obudową" filtra a jej zamocowaniem (zaznaczone kreską). Wydaje mi się jednak że przyczyna leży wyżej, jednak nic więcej nie widać..
  20. Ever odpowiedział(a) na barteq_g temat w 2.6
    U mnie leje w tym samym miejscu, wydaje mi się że przyczyna leży nieco wyżej
  21. WD 40, u siebie musiałem wyciągnąć amortyzatory z auta żeby je wgl ruszyć. Dokładne mycie pod ciśnieniem, potem WD 40 i amor w imadło
  22. Są jakie opony będą dobrze leżeć na takiej feldze? myślę nad 215/45
  23. Siema, 2.6 ośka 95 rok z podtlenkiem LPG Wyposażenie: -klima -2x air bag -2x elektryczne szyby i lusterka -podgrzewana tylna szyba -dzielona tylna kanapa -klamki w kolorze Mody: -pół kubełki -boczki w skórze -podłokietnik -kierownica trójramienna -aluramki -grill polift (ramka w czarny mat) -lampy polift (czarny środek) -gwint KW -xenon 6000K -wszystkie lampki LED -17" kute z D2 235/45/17 Do zrobienia: -czarny dach -polerka -zmiana dekorów -flat fives lub inne ciekawe 18" Foty:
  24. Daj więcej fot na tej feldze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.