Treść opublikowana przez Ever
-
Gaśnie przy przełączeniu na gaz
Co tu doradzać skoro podpinany u "gaziarza" "filtry zmieniane kilka tyś temu". Proponuje zmienić "gaziarza".
-
Silnik nie odpala
Mam nadzieję że uszczelkę kupiłeś dobrej firmy i dokręciłeś równym momentem
-
Silnik nie odpala
Nie wiem czy to Ci coś pomoże ale też miałem taki problem, nie wiem co co pomogło ale po wymianie czujnika temperatury cieczy i świec auto odpaliło, został tylko błąd czujnika położenia wałka rozrządu ;/
- kasowanie bledu
-
zmiana silnika na AAH
Jeżeli wystarczy Ci ta moc to będzie jeździć
-
Twardy wąż
Nie łatwiej będzie to zdiagnozować, niż ściągać głowicę?
- zmiana silnika na AAH
-
zmiana silnika na AAH
Chodził będzie ale w przyszłości sterownik będziesz musiał zmienić
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
Nie ma co wróżyć z fusów, najpierw zaobserwuj jak zachowuje się ciśnienie.
-
Wymiana Lamp poliftowych na przedliftowe tuningowe
Tak samo szybko jak kupiłeś lampy tak samo też sprzedaj, tak jak kolega wyżej napisał do montażu lamp z lifta trzeba w przedlifcie wyciąć kawałek blotnika, po wycięciu przedlifty już nie będą dobrze leżeć.
-
Wymiana termostatu 2.8 AQD bez rozpinania rozrządu
Da się to zrobić bez robierania przodu ale nie polecam. Stosowałem obydwie metody i zdecydowanie łatwiej i szybciej jest wymienić termostat po demontażu pasa przedniego.
-
Temperatura + zdjęcie
Na kanale 51 nie otrzymasz rzeczywistego wskazania.. tylko podczas diagnozy. Najprawdopodobniej kupiłeś termostat o innej temp. otwarcia.
-
przełacza sie na benzynę podczas przyspieszania
Na 90% za słaby reduktor. Podpinasz kompa i obserwujesz ciśnienie reduktora. Jeżeli przy mocnym przyspieszaniu wartość ciśnienia znacznie spada oznacza to że reduktor do wymiany.
-
AEB + stag300 przełącza się na benzynę
Może reduktor nie wytrzymywał termicznie tj. przy dużym zapotrzebowaniu zamarzał. Pochwal się marką i modelem reduktora oraz miejscem montażu. pozdro
-
szmery w silniku po odpaleniu na zimnym
Może myszy Ci się pie*rzą pod maską.. poszukaj na forum wróżbici.pl
-
filtr stozek
Daj sobie spokój, moc na minus, spalanie do góry.
-
Ogromne spalanie na rozruch do przelaczenia lpg
Czyli jednak są błędy! Sprawdź lambdy i przepływomierz
-
Jakie wtryski do 2.8 193KM ALG
Różnica będzie w estetyce Łatwiej Ci będzie upchać to na rozdzielaczu, dla mnie ładniej wyglądają połączone za pomocą "adapterków".
-
Wymiana licznika z 2.6 do 1.8T
Przekodować można VCDS-em. Bez kodowania na pewno będzie źle wskazywał prędkość obrotową silnika.
-
Wiele problemów z elektyką w 2.6 v6 150km 1996
Po pierwsze: Czy to nie przeróbka z anglika?
-
Dywaniki gumowe PETEX...problem
Mam podobny problem, tylko u mnie całkowicie nie pasują otwory. Czy polift i przedlift ma otwory w tych samych miejscach?
-
Kopci na biało
Czy na rozgrzanym silniku również kopci?
-
Jakie wtryski do 2.8 193KM ALG
Nie miałem styczności z AC W02. U mnie nawet valteki dobrze się spisywały, osobiście polecam barracudy.
-
Magic Jet
Być może miałem wesję niepoprawioną ale u mnie sprawdziły się gorzej od czerewonych valdemarów.
-
Częściowo nie działają zegary
Miałem ten sam problem, przyczyną były zegary