Treść opublikowana przez Ever
-
Magic Jet
Nie polecam
-
wysokie obroty gdy niska temperatura otoczenia
Sprawdź jeszcze podciśnienia, halla bym wyeliminował w tym przypadku, u mnie w 2.6 był problem na zimnym z pracą silnika i obrotami ale to powodowala lambda, gdyby u Ciebie było to samo miałbyś chociaż jakieś błędy.
-
Audi 2.6e po przeróbkach
Zrobiłeś coś przy aucie czy temat umarł? Wrzuciłbyś zdjęcia tego "ustrojstwa" i filmik jak to pracuje.
-
czy warto zakupic taki zestaw?
Tak, jak napisał kolega wyżej. Do aut które komiunikują sie po CAN potrzebny jest "nieco" lepszy kabel. Np. VAG VCDS HEX USB + CAN.
-
Audi 2.6e po przeróbkach
Ja bym zostawił regulator, ten stożek wymontuj.
-
czym podklejic material
Podzielam opinię kolegi wyżej. W starym materiale kruszy się gąbka i nie da sie jej przykleić ponownie.
-
Niestabilne auto
Dobre tuleje tylnej belki załatwią sprawę.
-
wysokie obroty gdy niska temperatura otoczenia
Zrób diagnostykę, mi wygląda to na jakiś problem z przepustnicą.
-
Problem po odpaleniu
Spróbuj zrobić adaptację przepustnicy.
-
Nakrętki gwint kw
Poszukaj tokarza w najbliżej swojej okolicy, nie powinien mieć z tym problemów, ewentualnie na alledrogo znajdziesz
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
Masz na myśli średnicę oryginalnych rurek?
-
lampy black a4 b5 (poszukuje zdjęć)
Nadal potrzebujesz zdjęcia takiej lampy? kolega kupił auto z taką opcją ale zamienił na ori
-
co to za zawias czy jest wart?
ani to BV ani to BE... BOGE robiło kilka wersji, najlepiej zapytać sprzedjącego lub sprawdzić po numerze seryjnym
-
BRC w 1.8T zakładać?
Nie każdy reduktor jest sens regenerować. Ja polecam na dobrych gratach, STAG lub TECH, dużo niższe koszty eksploatacji, niższe koszty części.
-
Remont czy coś innego...
Przez cały okres użytkowania 2.6 nie narzekałem ale przy jakiś komplikacjach myślałbym o 2.8 30v.
-
lampy black a4 b5 (poszukuje zdjęć)
To są lampy depo, do srebrnego jednak wolałbym oryginał.
-
Jakie końcówki wydechu do seryjnego zderzaka poliftowego?
standardowa dwururka
-
Zmiana tłumika końcowego pojedynczego na podwójny ori
Zmieniaj, nie ma z tym dużo pracy, ewentualnie zmiana końcówki.
-
tłumik z S4 do 1.6?
Dokładnie wrzuć jakiś z dwururką lub poprostu dospawaj końcówki do swojego
-
[1.6 LPG] Zapachy z nawiewu
Oprócz wymiany filtru sprawdź czy z silnika nie ma wycieków, czy układ LPG jest szczelny oraz tak jak wyżej czyli wydech
-
tłumik z S4 do 1.6?
Wkładając tłumik z s4 do 1.6 nie osiągniesz ani dźwięku ani mocy s4. Tłumik o ile będzie się dało zamontować, to nie będzie plug&play, więc zasstanów się jaki to ma sens. Pozdrawiam
-
Prędkościomierz i obroty silnika
Stawiam na licznik, miałem podobnie. Spróbuj podmienić
-
Felgi porsche
około 3cm
-
Problem z felgami 17
Jeśli chodzi o amortyzatory to z przodu nie ma różnicy pomiędzy ośką a Q. Ociera z tyłu czy z przodu? Generalnie przy takich felgach nie powinno.
-
Remont czy coś innego...
Jeżeli planujesz na dłużej związać się z autem to rozważ też SWAP na 2.8