Treść opublikowana przez Stano
-
Spociki w Kielcach
Moze byc sroda?
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Ciekawy jestem czy taki mało "żywy" kolor auta to wina aparatu czy taki odcień czerwonego. Jak na żywo się prezentuje?
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Tylko broń Boże dotykać ;-) odcisk kciuka na przedniej szybie musi być :decayed: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- gdzie rezałeś IC? Bartek (Bartpol) w Ostrowcu. Gruszka? o masz muszę podjechać na tygodniu do niego. daj koszta na pw jak możesz.---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ---------- soft też u niego robiłeś? Tak. Wszystko u niego łącznie z hamownią. IC to 1500zł z montażem.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Tylko broń Boże dotykać ;-) odcisk kciuka na przedniej szybie musi być :decayed: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- gdzie rezałeś IC? Bartek (Bartpol) w Ostrowcu.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Tylko broń Boże dotykać ;-)
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
klekot ładniejszy Karol jak to się odpycha w porównaniu do Twojego 2T? Stano fura świetna Przejechał się wczoraj i mówi że swoją by mnie spokojnie objechał. Moja jest w trakcie modyfikacji. Jest przed wymianą pompek na BJ i przed korektą softu. Aktualnie zostawiliśmy 170PS i 365Nm bo przy 185PS pompki nie dawały rady. Narazie ciągnie dopiero z wyższych obrotów. Myśle że w ciągu miesiąca to ogarne, chociaż jak napatrzyłem się na projekty tutaj to mam ochote wywalić diesla i wrzucić 2.7 Bi-turbo z RS4
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Świetnie wyglądają te ledy z tyłu. Dobry mod w b7
-
Spociki w Kielcach
A data jest tajemnicą?
-
Spociki w Kielcach
Kiedy?
-
Spociki w Kielcach
Że co? Że spota robimy?
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Wlasnie taką i rowniez nie malowałem
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Dokladnie tak. Wyjac lampy, rozkleic, rozkrecic
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Również Eibach. Sprzedali mi sam przód Sportline. Tylko się do nich odwołuje bo albo obniżyło mi minimalnie w stosunku do -30 albo nawet w ogóle.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Zachowałem się jak gówniarz. Śpię od ściany ;-)
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Szczerze? Nie wiem :-/
-
[B6 AVF] Pompowtryskiwacze BQ VS AL
Mam na sprzedanie u siebie BQ. Założyłem je w marcu jako nowe. Mają około 4tys nalatane na Vpower diesel tylko. Ja będe teraz zmieniał na BJ. Jeśli Cie interesuje to mogę Ci sprzedać komplet tych BQ co mam teraz założone. Odezwij się na PW
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Też bym wolał benzynke ;-) ---------- Post dopisany 13-09-2013 at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2013 at 00:21 ---------- Wywalone pomarańczki z kierunków, założone dystanse 13mm przód i 15mm tył. Sprężyny przód zmienione z -30 na -45. Ale wydaje mi się że max 7mm zszedł niżej porównując do -30 Zdjęcia na szybko bo deszczyk
-
B7 z duzym dieslem np 4.2
No tak ale swapowac na cos co w serii szlo to bezsens. Poza tym to V8 no i moc wyjsciowa duzo wieksza niz w 3.0 a po modach to na prawde musi dawac rade. Temat luzny. Jestem Ciekaw czy cos takiego powstalo i jesli tak to czy bylo warto. Sam tez lubie takie wyzwania
-
B7 z duzym dieslem np 4.2
Przeciez v8 seryjnie szlo w b7
-
B7 z duzym dieslem np 4.2
Ciekawi mnie czy do b7 jest mozliwosc wlozenia pod mache jakiegos wiekszego diesla. Spotkaliscie sie z takim projektem? Np ten 4.2 z A8 D3
-
Kolejny Adulot do zabawy :)
Ochłońcie bo może nie do końca wina jest jednej strony http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/sprostowanie-tematu-pobity-forumowicz-zniszczone-subaru-285890/#post3766305
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Połowę taniej niż te Eibachy, a różnica jest kolosalna w prowadzeniu. Różnica między Eibach a RS4 kolosalna? Na czyją korzyść?
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Zacząłem się zastanawiać nad wymianą stabilizatorów u siebie. Jak myślicie w co lepiej zainwestować? Takie Eibach - czy od RS4? Wogóle to ile kosztuje komplet nowych od RS4?
-
Pekładka z automatu na manual
Po pierwsze to *stąd, a po drugi zobacz ile już tematów o tym powstało ;-)
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Też kilka dni temu dołożyłem dokładke. Daje rade. Wydech na +. Kolor auta robi robotę. Jedynie dekory bym zmienił.