Treść opublikowana przez Stano
-
Spociki w Kielcach
Panowie pomożecie mi w temacie? http://a4-klub.pl/swietokrzyskie-92/wgra-pl-menu-navi-woj-swietokrzyskim-285019/
-
Stickerbomb czy carbon?
Tyle że to nie okleina.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Sprawdze. Dzięki
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Ostatecznie wleciało BRD
- B7 Crew
- B7 Crew
-
BMW M5 w rękach gruźińskiego kierowcy
Większym zagrożeniem są kierowcy co do kościoła tylko lub sklepu wyjeżdzają. Po takich to nie wiadomo czego się spodziewać a on widać jak idealnie miał auto wyczute. Nie bronie nikogo ale gdyby władze dawały kierowcą możliwości nauki i testowania auta w miejscach do tego przystosowanych to by nikt nie musiał na drogach publicznych rozrabiać. Dla nich to pasja. Pasja często zabija. Motocykliści potwierdzą.
- B7 Crew
-
BMW M5 w rękach gruźińskiego kierowcy
On siedział na miejscu pasażera. Jeździł tak i to nagrywał bo marzył o zostaniu kaskaderem i prawie mu się udało. Zaczeli się nim interesować. Robił to z pasji a nie nudów. Zabił Go brak umiejętności kierowcy, który przeżył.
-
B7 Crew
Kod silnika? BPW mam. Z tego co wiem powinienem mieć BJ u siebie. Zmieniałem pompki jakoś w marcu. Mój mechanik miał komplet nowych BQ u siebie więc od niego kupiłem, ale chce zmienić na BJ bo chce jeszcze podciągnąć z mocą. Hammer podaj jeszcze raz nr do siebie bo zapodziałem a chciałbym w sprawie xenonów się odezwać.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
zderzak od S-line + grill z S4 lub S-line wyglądał by o wiele lepiej Niby tak ale za dużo tych S-linów. Ładne, ale trochę trywialne się to stało.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Też tak uważam Kup gwint Własnie zamówiłem sprężyny tylko na przód Eibach Sportline. Może na wiosne jakiś dobry gwint wjedzie.
-
B7 Crew
Panowie napiszę tutaj bo nie mogę dać ogłoszenia. Zmieniam swoje pompki. Mam założone BQ. Mają zrobione około 4tys km. Sprzedaje bo zmieniam na BJ. Aktualna moc na tych BQ mam 165KM z hamowania. Cena 1500zł za komplet. Może będzie chętny zanim na allegro wrzuce. Cena myśle że bardzo dobra. Aktualnie siedzą u mnie w aucie i będą zmieniane w drugiej połowie września
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Przycięcie dwóch zębów po środku dokładki i tyle. Przykręcona na 10 dobranych wkrętów.
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Stabilizatory też zmienie. Muszę kupić nowy zestaw springów na przód -45 bo mam -30 i nie zadowala mnie. Jak ktoś chętny to sprzedam. Prawie nowe. Dokładke kupiłem za 190zł z wysyłką. Przez przypadek przyszły mi dwie także jedną odsyłam do sprzedającego. Jak ktoś na nią chętny to mogę mu powiedzieć. ---------- Post dopisany 04-09-2013 at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 23:57 ---------- Na szybko strzelone tel po założeniu dokładki Sorry za jakość
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
A nie wiem jakich wymiarów. Pod zderzakiem B7 jest sporo miejsca na szczęście ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 20:23 ----------[/s Przyszła dokładka z Cupry R. Jakiś patent jak ją zamontować do zderzaka b7? http://images63.fotosik.pl/126/4a4f82a0bb449d46med.jpg kolego jak zamontujesz wrzuc fotki! ...moze ciekawie to wygladac? Wydaje mi się że będzie bardzo dobrze się komponować
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
Ja zmieniałem pompki chyba w marcu na nowe i trafiły się nówki BQ w okazyjnej cenie. Nie wiem jakie miałem wcześniej. W drugiej połowie września będe zmieniał na BJ i jedziemy dalej z mocą. Mam nadzieje że silnik da rade
-
[B7 BRD] Avant by Stano BRD, IC, Eibach, 19ki, Rude skóry
A nie wiem jakich wymiarów. Pod zderzakiem B7 jest sporo miejsca na szczęście ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2013 at 20:23 ---------- Przyszła dokładka z Cupry R. Jakiś patent jak ją zamontować do zderzaka b7?
-
Kto wgra mi pl menu i navi w woj. świętokrzyskim
Siema. Wiecie gdzie w Kielcach lub gdzieś nie za daleko wgram pl menu i najnowszą navi do MMI w mojej B7?
-
Stickerbomb czy carbon?
Spraw by się wyróżniał z tłumu idealnym stanem technicznym i gustownymi dodatkami a nie naklejkami. nie mam zastrzeżeń do stanu technicznego. jakie gustowne dodatki masz na myśli? Sline czy dodatki od innych tunerów Audi.
-
Stickerbomb czy carbon?
Spraw by się wyróżniał z tłumu idealnym stanem technicznym i gustownymi dodatkami a nie naklejkami.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Jest i na bukfejsie https://www.facebook.com/media/set/?set=a.343700192431589.1073741839.326405954161013&type=3
-
Stickerbomb czy carbon?
Jak widze stickerbomby na aucie to mam ochotę ...... właścicielowi. Jak można? Troche klasy i szacunku do audi ;-)
-
Glosny dzwiek silnika w kabinie
Ja się przesiadłem z BMW 7er E65 do B7 to uwierz że to dopiero jest przeskok. BMW jechałem 1000km autostradą z prędkościami 200-2400km/h i cisza a B7 przy 180km/h już odpuszczam i zwalniam bo mam wrażenie, że zarzynam motor i męczy uszy :-/ Sam się zastanawiałem jak wyciszyć wnętrze dodatkowo.
-
[ALL B7] Moj Audik :) 2.0TDI :) 183KM 390NM
Mierzyłeś temp powietrza na seryjnym intercoolerze przy tej mocy? Jak dla mnie samym programem to przesada i silnik długo tak nie pociągnie.