Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eskey90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eskey90

  1. Witam szukam kogos z sedziszowa lub bliskich okolic. Jest ktos?
  2. eskey90 odpowiedział(a) na maxim temat w Audi A4 B6/B7
    Wlasnie chodzi mi o to czy musi byc L czy moze byc j
  3. eskey90 odpowiedział(a) na maxim temat w Audi A4 B6/B7
    Marcin jakie miales nr wybierakow? Albo na priw daj nr tel.
  4. eskey90 odpowiedział(a) na maxim temat w Audi A4 B6/B7
    Lapa z koncowka P jest ta sama co HM? I jaki nr dluzszej sruby?
  5. eskey90 odpowiedział(a) na maxim temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli łapa z koncowka P pasuje?
  6. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6361546306witam.chce podlaczyc tak aby zapalalo sie po zamknieciu i otwarciu centralnego ale niewiem gdzie sie wpiac. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6361546306witam.chce podlaczyc tak aby zapalalo sie po zamknieciu i otwarciu centralnego ale niewiem gdzie sie wpiac.
  7. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6361546306. Panowie jakbyscie podlaczyli te przewody ktore wzbudzaja impuls i stacyjke?
  8. U mnie drga konsola srodkowa jak mam wcisniety gaz. Lekko zadrga nawet przy startowaniu od 0.myślałem ze łożysko bo jak skrecam ostro w lewo to drga a w prawo nie. Lecz jak puszcze gaz to nic nie drga. Wiec jest to cos z lewej strony jak kolo dostanie opór na wcisnietym pedale gazu. Mechanik doradził zmienić lewa półoś bo może przeglub we w poszedł.
  9. Tak jak w temacie. Najlepiej woj opolskie,dolnoslaskie badz slaskie
  10. witam wedlug etki wychodzi min ze mam zamek 401 837 015. nie umiem nic urzywanego znalezc. jest jakas inna opcja zamienna?
  11. Czyli smialo at w b6 moge zastabic ba bc badz bd ?
  12. Czyli ewidentnie jest cos z podcisnieniem lub uszkodzony egr. Napewno nie jest to lejacy wtrysk bo gdybym odlaczyl wezyk egr to wtedy by tez kopcil bo za duzo ON a nie kopci. Widac ze silnikowi szkodzi za duza ilosc spalin.
  13. wyczyscilem, zalozylem,narazie jezdzi jak nalezy. zobacze za pare dni co bedzie. Rano znow to samo. Czyli trzeba jednak ten zaworek sprawdzic.znajomy mechanik mowil ze spaliny dlawia silnik czyli jest ich za duzo. Ale skoro odlacze ogr to wszystko idzie w wydech to dlaczego wtedy nie kopci? Rano znow to samo. Czyli trzeba jednak ten zaworek sprawdzic.znajomy mechanik mowil ze spaliny dlawia silnik czyli jest ich za duzo. Ale skoro odlacze ogr to wszystko idzie w wydech to dlaczego wtedy nie kopci?
  14. wyczyscielem egr. byl strasznie zaklejony. dolot tak samo. czarna maź. nie mialem dzis zbytnio czasu na dolot. wyczyscielm egr i spowrotem zalozylem ten gorny wezyk z podcisnienia i powiem ze juz jest lepiej, zaraz jade jeszcze do kumpla sprawdzic zaworek. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7289915843848227.html
  15. Po robocie wyczyszcze egr byc moze zapchal sie wtedy gdy turbo bylo uszkodzone .zaworek tez sprawdze.jak bylem ostatnio u mechanika z aso ktory robil mi logi stwierdzil tez ze moze lac ktorys z wtryskow. Ale jak u niego bylem to mu gadalem ze mam nowy egr,mozliwe ze pomyslal ze calkiem nowo zalozony. A ja go zakladalem jeszcze na starej turbinie.
  16. Czyli wymieniajac zawor i podlanczajac spowrotem wezyk kopcenie powinno tez ustac? Zawor n75 to ten sam co n18 czy sa tam dwa zaworki?
  17. Tylko troche dziwne ze jak jezdze z odpietym egr to za cholere nie zakopci,moc jest. Zakladam wezyk spowrotem na egr od razu mul i czarne chmury. Oczywiscie musze sprawdzic ten n18. A jakie zadanie ma czujnik na ukladzie dolotowym bo widze ze przewod jest zaizilowany tasma?
  18. WITAM. dwa misiace temu zalozony nowy egr z racji tego ze ciekl. niedawno zaczal mi strasznie kopcic na czarno. jak ruszalem z 1 biegu to trzeba bylo dodac wiecej gazu bo by zgasl.Do 2 tys obrotow totalny mul, noga w gaz do dechy to silnik po okolo 7 sekundach dopiero kopa dostawal. wymienilem ic bo byl pekniety, dodatkowo nowa turbina. po wymianie tego wszystkiego dalej lipa. zauwazylem ze jak odepne wezyk podcisnienia z egr i go przytkam srubka to automatycznie przestaje kopcic i od poczatku obrotow ciagnie znakomicie. moze doradzicie gdzie dalej szukac?
  19. eskey90 odpowiedział(a) na pietas a4 temat w 1.9TDI
    u mnie podobne objawy byly i tez podczas wilgoci. jezdzilem tak dwa miesiace. po tym czasie zaczal kopcic na czarno. dwa dni temu wymienilem intercooler bo okazal sie pekniety.Niestety objawy nieustaly. czyli szykuje mi sie raczej wymiana turbiny. czy dobrze mysle?
  20. eskey90 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    witam. zerwalo mi sie sprzegielko klimy. ponoc zatarła sie sprezarka. moze ktos polecic serwis w ktorym sprzedaja regenerowane ?
  21. witam. a jaka opone polecicie na 8 calowe 18 ? chodzi mi o to zeby naciagu nie bylo za szerokie . takie posrednie.
  22. witam. mama pytanie. wymienilem vacum pompe. po czym samochod zaczal przy gwaltownym przyspieszaniu szarpac. na biegu od 3-6. Moze to byc przyczyna tej wymiany pompy? (pompa uzywana)
  23. z tego co mi sie wydaje to jest to zgrzane lub na zatrzaskach ale niech sie ktos inny wypowie. badz jedz do tapicera
  24. ja chcialbym te plastiki przy raczce od drzwi ktore przyslaniaja wlaczniki szyb. ale mysle ze bedzie klopot w uformowaniu
  25. pokaz zdjecie jak to wyszlo. ja narazie nic nieoklejalem bo zamowile tylko te probki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.