Treść opublikowana przez eskey90
-
SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI-Jest ktos z okolic
Witam szukam kogos z sedziszowa lub bliskich okolic. Jest ktos?
-
Wymiana skrzyni GBA
Wlasnie chodzi mi o to czy musi byc L czy moze byc j
-
Wymiana skrzyni GBA
Marcin jakie miales nr wybierakow? Albo na priw daj nr tel.
-
Wymiana skrzyni GBA
Lapa z koncowka P jest ta sama co HM? I jaki nr dluzszej sruby?
-
Wymiana skrzyni GBA
Czyli łapa z koncowka P pasuje?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6361546306witam.chce podlaczyc tak aby zapalalo sie po zamknieciu i otwarciu centralnego ale niewiem gdzie sie wpiac. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6361546306witam.chce podlaczyc tak aby zapalalo sie po zamknieciu i otwarciu centralnego ale niewiem gdzie sie wpiac.
-
Montaż modułu coming home - nie ori
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6361546306. Panowie jakbyscie podlaczyli te przewody ktore wzbudzaja impuls i stacyjke?
-
Jaka przyczyna drgań?Pilne
U mnie drga konsola srodkowa jak mam wcisniety gaz. Lekko zadrga nawet przy startowaniu od 0.myślałem ze łożysko bo jak skrecam ostro w lewo to drga a w prawo nie. Lecz jak puszcze gaz to nic nie drga. Wiec jest to cos z lewej strony jak kolo dostanie opór na wcisnietym pedale gazu. Mechanik doradził zmienić lewa półoś bo może przeglub we w poszedł.
-
Szukam szpeca od skrzyn multitronic.
Tak jak w temacie. Najlepiej woj opolskie,dolnoslaskie badz slaskie
-
Zamek drzwi lewy przód A4 B6
witam wedlug etki wychodzi min ze mam zamek 401 837 015. nie umiem nic urzywanego znalezc. jest jakas inna opcja zamienna?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Czyli smialo at w b6 moge zastabic ba bc badz bd ?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Czyli ewidentnie jest cos z podcisnieniem lub uszkodzony egr. Napewno nie jest to lejacy wtrysk bo gdybym odlaczyl wezyk egr to wtedy by tez kopcil bo za duzo ON a nie kopci. Widac ze silnikowi szkodzi za duza ilosc spalin.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
wyczyscilem, zalozylem,narazie jezdzi jak nalezy. zobacze za pare dni co bedzie. Rano znow to samo. Czyli trzeba jednak ten zaworek sprawdzic.znajomy mechanik mowil ze spaliny dlawia silnik czyli jest ich za duzo. Ale skoro odlacze ogr to wszystko idzie w wydech to dlaczego wtedy nie kopci? Rano znow to samo. Czyli trzeba jednak ten zaworek sprawdzic.znajomy mechanik mowil ze spaliny dlawia silnik czyli jest ich za duzo. Ale skoro odlacze ogr to wszystko idzie w wydech to dlaczego wtedy nie kopci?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
wyczyscielem egr. byl strasznie zaklejony. dolot tak samo. czarna maź. nie mialem dzis zbytnio czasu na dolot. wyczyscielm egr i spowrotem zalozylem ten gorny wezyk z podcisnienia i powiem ze juz jest lepiej, zaraz jade jeszcze do kumpla sprawdzic zaworek. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7289915843848227.html
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Po robocie wyczyszcze egr byc moze zapchal sie wtedy gdy turbo bylo uszkodzone .zaworek tez sprawdze.jak bylem ostatnio u mechanika z aso ktory robil mi logi stwierdzil tez ze moze lac ktorys z wtryskow. Ale jak u niego bylem to mu gadalem ze mam nowy egr,mozliwe ze pomyslal ze calkiem nowo zalozony. A ja go zakladalem jeszcze na starej turbinie.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Czyli wymieniajac zawor i podlanczajac spowrotem wezyk kopcenie powinno tez ustac? Zawor n75 to ten sam co n18 czy sa tam dwa zaworki?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Tylko troche dziwne ze jak jezdze z odpietym egr to za cholere nie zakopci,moc jest. Zakladam wezyk spowrotem na egr od razu mul i czarne chmury. Oczywiscie musze sprawdzic ten n18. A jakie zadanie ma czujnik na ukladzie dolotowym bo widze ze przewod jest zaizilowany tasma?
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
WITAM. dwa misiace temu zalozony nowy egr z racji tego ze ciekl. niedawno zaczal mi strasznie kopcic na czarno. jak ruszalem z 1 biegu to trzeba bylo dodac wiecej gazu bo by zgasl.Do 2 tys obrotow totalny mul, noga w gaz do dechy to silnik po okolo 7 sekundach dopiero kopa dostawal. wymienilem ic bo byl pekniety, dodatkowo nowa turbina. po wymianie tego wszystkiego dalej lipa. zauwazylem ze jak odepne wezyk podcisnienia z egr i go przytkam srubka to automatycznie przestaje kopcic i od poczatku obrotow ciagnie znakomicie. moze doradzicie gdzie dalej szukac?
-
spadek mocy w 1.9TDI PD
u mnie podobne objawy byly i tez podczas wilgoci. jezdzilem tak dwa miesiace. po tym czasie zaczal kopcic na czarno. dwa dni temu wymienilem intercooler bo okazal sie pekniety.Niestety objawy nieustaly. czyli szykuje mi sie raczej wymiana turbiny. czy dobrze mysle?
-
[ALL B6] Sprężarka się nie włącza
witam. zerwalo mi sie sprzegielko klimy. ponoc zatarła sie sprezarka. moze ktos polecic serwis w ktorym sprzedaja regenerowane ?
-
Felgi 17'' i 8J szerokości jaka opona ??
witam. a jaka opone polecicie na 8 calowe 18 ? chodzi mi o to zeby naciagu nie bylo za szerokie . takie posrednie.
-
[B6 AVF] Silnik przerywa po wymianie rozrządu
witam. mama pytanie. wymienilem vacum pompe. po czym samochod zaczal przy gwaltownym przyspieszaniu szarpac. na biegu od 3-6. Moze to byc przyczyna tej wymiany pompy? (pompa uzywana)
-
Klapka podłokietnika
z tego co mi sie wydaje to jest to zgrzane lub na zatrzaskach ale niech sie ktos inny wypowie. badz jedz do tapicera
-
Folia 3M identyko jak dekory SOUL ??
ja chcialbym te plastiki przy raczce od drzwi ktore przyslaniaja wlaczniki szyb. ale mysle ze bedzie klopot w uformowaniu
-
Folia 3M identyko jak dekory SOUL ??
pokaz zdjecie jak to wyszlo. ja narazie nic nieoklejalem bo zamowile tylko te probki