Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Ja mam oryginalnie bi-xenon i kupiłem drugie takie lampy również bi-xenon, żeby je przerobić na bi- led chciałem do przerobienia wykorzystać taki zestaw Projektory Bi-Led 2.5 OTTO + Zestaw do rozklejania za 899,99 zł z Kraków - Allegro.pl - (12255579003)
  2. wiem, dlatego sam się zdziwiłem że ludzie chwalą a ja dostałem takiej słabej jakości . Tym bardziej mówiłem , że zależy mi na tym , żeby lampy nie miały klejonych uchwytów i były bez skazy .
  3. Dariusz żebrowski sprzedaje na fb . Ja dostałem namiar od chłopaka , który wcześniej od niego kupił i były Ok . Mimo to nie robił problemów ze zwrotem . A dlaczego tez je odesłałem , bo każda lampa była z innej parafii . Jedna była xenon przerobiony na bi led a druga zwykła lampa przerobiona na bi led. Mocowania zaślepek spawane itd. Może tylko ja tak trafiłem , ale na lampy czekałem 2 miesiące i takie kwiatki przyszły
  4. Zdjęcia dostałem od gościa przed wysyłka i tez nie miałem zastrzeżeń jak je oglądałem . Niestety na żywo wyglądały słabo
  5. Miał być czarny , mówię o wykonaniu estetycznym , ze było tragiczne . Nie wyczyszczone dobrze klosze od starego kleju , na malowanym środku na czarno widać jak ktoś jechał grubym papierem i wszystko siadlo
  6. Wczoraj kupiłem jeszcze lampy bi-xenony jako dawca do przerobienia na bi-led . Czekam tez na nowe klosze z Ali . Zobaczymy co z tego wyjdzie. decyzja padła na zrobienie samemu , ponieważ kupiłem zestaw zrobiony pode mnie ale niestety wykonanie mnie przeraziło i odesłałem . Na zdjęciach wyglądały super niestety jak otworzyłem paczkę to tak samo szybko ja zapakowałem i odesłałem .
  7. Trochę gratów już mam ogarniętych na wymianę , czyli trzecie światło stopu , grill Ala rs - będzie pasował w przyszłości do kratek s-line , cały zestaw olej filtry do skrzyni oraz moduł do świateł dziennych .
  8. Będę zmieniał ale nie na taka z b7 . Chce tez z łopatkami .
  9. Skory są już po pierwszym czyszczeniu . Zrobi się cieplej to będzie konkretnie wyczyszczona i zabezpieczona . Auto miało jednego właściciela i nie był to jakiś młodzieniec . Zostały jeszcze obcierki na zderzakach , ale z uwagi ze jest plan na s- line nic z tym nie robiłem .
  10. Witam Jestem na forum od dawna, niektórzy mnie znają inni jeszcze nie heheh. Trochę tych audi już było co widać w dolnym opisie mojego konta. No dobra do rzeczy. Miało być A4 B5 quattro ale że nie znalazłem nic fajnego a przypadkowo na OLX wyświetliło mi się fajne A4 B6 30 km ode mnie to postanowiłem podjechać i zobaczyć. Pacjent to Audi A4 b6 z 2004 roku avant silnik 2.5 tdi 180 KM oznaczenie silnika BAU - najbardziej poprawiona jednostka. Auto pochodzi od pierwszego właściciela i jest całe w oryginalnym lakierze . Nie będę się rozpisywał o wyposażeniu , bo są tu sami specjaliści i po zdjęciach będą wszystko wiedzieli . No dobra auto posiada : - Quattro tiptronic - webasto (ma może ktoś sprawnego pilota ;o) ) - wszystkie lusterka asferyczne (boczne elektryczne , el. składane) - szyber dach - czujniki przód i tył - fotele elektryczne i podgrzewane , tylna kanapa również podgrzewana - tapicerka oryginalna z pakietu audi exclusive w niespotykanym kolorze - podobno ten kolor wychodził tylko w kabrioletach - fotele sportowe - bi-xenony - drl - clh - rns - zawieszenie obniżone - kierownica z multifunkcją - tempomat - kolorowy fis Z rzeczy które zostały wykonane to rozrząd kompletny , olej i wszystkie filtry , dołożone listwy s-line no i walka z rudą pod listwami i na przednich błotnikach. Wszystko zostało zdarte do gołej blachy i zrobione tak jak trzeba. błotniki przednie zakonserwowane . Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem ;o) Z planów to : -pełen zewnętrzny pakiet s-line , - wewnątrz czarna podsufitka - felga 19 cali - bi-ledy (miałem już jedne lampy na które czekałem dwa miesiące ale niestety wykonanie było bardzo słabe jak dla mnie i odesłałem) No to teraz kilka zdjęć . Zaraz po zakupie Tak auto wyglada obecnie po polerce z listwami s-line
  11. Tak naprawdę to nie wiadomo ile by to jeszcze polatało na aucie . Są ludzie co wymieniają dopiero wtedy jak się urwie, a są tacy jak ja i kolega , którzy wymieniają czesci profilaktycznie przy danym przebiegu .
  12. Ja do cgqb 313 KM zapłaciłem 800 zł oczywiście poza aso i okazało się ze to był dobry moment bo ori już tez miało pomału dość . Przebieg 180. Tys
  13. super dzięki za szybką odpowiedź . macie jakieś zdjęcia albo parametry takiego pilota , czy po prostu szukać po modelu auta
  14. witam , posiadam od niedawna a4 b6 z webasto po rozkodowaniu vin - ogrzewanie dodatkowe - 9M9 - ogrzewanie postojowe obsł. radiowo . Czy to oznacza , że mozna je uruchamiać jedynie z wnętrza auta. Nie mam pilota . Czy jest możliwość dołożenia pilota i sterowania nim Webasto ???
  15. Trochę szkoda ze się nie zdecydowałeś na 20 na lato . Dużo miejsca w nadkolach c7
  16. Będzie pan zadowolony . Mam taki sam zestaw tylko na przodzie 390
  17. Chodziło o lotke ?
  18. I powiedz jeszcze gdzie dorwales taka lotke??
  19. A możesz coś więcej powiedzieć na temat tej kamery (czy ori czy zamiennik) jak to podłączyć
  20. Siemka Powiedz czy podłączyłeś już kamerkę cofania ?? Dało radę do ori
  21. A plastiki ? podpasuja ?? Chodzi mi o raczki słupki , lampki itd . Mam jasna podsufitkę a chciał bym czarna . Dlatego do zmiany szło by wszystko lampki tez sterowanie szyberdachem itd
  22. Panowie troszkę poza tematem , takie pytanie do was : czy podsufitka od a4 b7 avant z szyberdachem pasuje do a4 b6 avant z szyberdachem . Pytanie dotyczy również wszystkich plastyków .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.