Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. Do wyczyszczenia mam przepustnice dolotu i powinno dojść jeszcze pare koni .
  2. Tak . Teraz dużo szybciej zmienia biegi .
  3. Dzisiaj auto dostało drugie życie .
  4. Dawno nic nie było ruszane w temacie auta . z uwagi iż w aucie osobno jest katalizator i osobno dpf (w mojej opinii za daleko za turbo - pod autem ) padła decyzja na wsadzenie takiej oto rzeczy .
  5. Ja maskę kupiłem w aso nowa . 3200 zł
  6. Błotniki tak , maska nie . W przed lifcie masz grill zaokrąglony a w polifcie ścięty . Moje auto poniżej przed i polifcie
  7. O matko za taka cenę to lepiej kup w innym kolorze i pomaluj .
  8. Słuchaj jeśli znajdziesz w ładnym stanie to kupuj w kolor , pod warunkiem ze się odcień będzie zgadzał . Jeśli masz zajebistego lakiernika to obojętnie jaki kolor. Jak kupisz inny kolor to dojdą ci dodatkowe koszta malowania , sama maska to około 700 zł
  9. Jeśli masz wersje polifta to wszystko pasuje p&p . Ja przerabiałem przedlifta na sq5 i musiałem zmienić maskę i lampy ze slizgami No i oczywiście zderzak kompletny z dolna osłona co wchodzi w zderzak . Pas przedni został stary . Jeśli masz uszkodzony pas przedni to musisz szukać do swojej wersji silnikowej bo może się różnic
  10. Patrząc na tył twojego auta coraz bardziej się przekonuje , żeby wsadzić do swojej a7 poliftowy tył s7 . Jaki masz rozmoar końcówek ??
  11. I już na aucie, i jeszcze małe porównanie .
  12. Po dwóch tygodniach oczekiwania dotarł ostatni element układanki
  13. malowałeś dekory , czy kupiłeś ori ?? dużo roboty , żeby zdemontować dekor przy samej szybie przedniej ??
  14. Kolejna a7 w klubie . Bezawaryjności ??
  15. Puszka i filtr już na aucie . Dodatkowo małe porównanie puszki zwykłej i rs
  16. Dlatego postępuje się zgodnie z instrukcja . dodatkowo od wczoraj po nałożeniu oleju leży sobie na balkonie żeby wszystko dobrze się wchłonęło i ewentualnie spłynęło , żeby nie było później tak jak mówisz problemu z przeplywka
  17. Schnie po myciu, jutro olej . Został mi zestaw po q5 z k&n .
  18. Dzisiaj dotarła paczka z obudowa filtra od rs myślałem ze przeplacilem ale po otwarciu miła niespodzianka . W środku sportowa wkładka BMC do kompletu z Anglii leci
  19. Musisz dobrze wyciągnąć te gumy montażowe od tylu . Zobacz może za słabo je wciągnąłeś
  20. u mnie siedzi , a z drugiej strony nie ściskałem tego w taki sposób . wciśnij tą gumę w metal tak jak powinno być i zakładaj na auto . Wszystko zrobi się sztywniejsze po założeniu .
  21. Dzisiaj wpadł nowy grill . Całkiem inne auto wyszło
  22. I cyk auto od razu z piec lat młodsze ??
  23. Jeśli chodzi o poliftowy zderzak to jest zabawy bo trzeba zmieniać ślizgi zderzaka na poliftowe. Sama dokładna nie podejdzie .
  24. Jak narazie wlatuje sam grill . Mam s-line a co za tym idzie jeśli chodzi o tył Ala rs to musiał bym zmienić cały zderzak , bo nie ma dokładek do zderzaka s-line . Myślałem żeby przód zostawić tak jak jest z grillem rs natomiast tył wsadzić poliftowy zderzak s7 i jakieś męskie końcówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.